Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních hmot (Hlavní město Praha)

Prodej stavebních hmot Hlavní město Praha

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Prodej stavebních hmot, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

Prodej stavebních hmot v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Stavební strojírenství - Stast Praha, s.r.o.

Pro své klienty se snažíme být víc než jen prodejna se stavebninami. V rámci nároků a požadavků na personál naší prodejny požadujeme i odpovídající znalosti a kvalitu zkušeností s nabízeným sortimentem. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při prodeji stavebnin. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou v oddělení poradenství. Naši prodejci zaručují seriózní jednání. Pokud potřebujete zakoupené zboží dodat rychle, obraťte se na nás. Jsme společnost, na jejíž znalosti se můžete při nákupu spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MIKEŠ KAMENICTVÍ s.r.o.

Při prodeji stavebnin budete mile překvapeni našimi dostupnými cenami. Specializujeme se i na montáže. Vyberte si z naší bohaté nabídky schodů. Naše dlažby vynikají dlouhou životností. Vyzkoušejte naše koupelnové obklady. S námi získáte spolehlivé pracovní desky za bezkonkurenční ceny. Vyzkoušejte i vy kvalitu našeho kování. Nabízíme parapety pro všechny typy interiérů a exteriérů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

E.C.H. Madanoglu & Kaya, s.r.o.

Kromě aktuálních trendů se v rámci prodeje stavebnin naše společnost zaměřujeme i na osvědčený a tradiční sortiment tak, aby byl spokojený každý zákazník. Naše firma je jedničkou na trhu v rychlosti dodání stavebního zboží. Je-li pro vás důležitá serioznost, vyberte si nás. Naši pracovníci jsou ke svým zákazníkům za všech okolností maximálně ochotní. Důležitá je pro nás především kvalita.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Služby Morava s.r.o

Pokud si chcete vybírat, vsaďte na náš prodej stavebnin. Poskytujeme širokou nabídku sprchových koutů. Rozšířili jsme sortiment stavebnin také o omítky. Disponujeme také širokou nabídkou rolet. Vybírejte kvalitní vrtáky od naší společnosti. Vybírejte kvalitní pracovní desky od naší společnosti. Zprostředkujeme prodej palubek. Využijte naší nabídky parapetů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JIMAR, s.r.o.

Prodáváme stavebniny, které zaručeně oceníte. Přijďte si k nám pro kvalitní vrtáky. Věnujeme se prodeji pracovních desek. Potřebujete-li palubky vysoké jakosti za atraktivní ceny, kontaktujte naše prodejce. Poskytujeme prodej kvalitních OSB desek. Součástí naší nabídky je také řezivo. Nabízíme veškerý parapetový sortiment. Zákazník si s našimi okapy odnáší nejen vysokou kvalitu, ale i designový prvek, který oživí každou stavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STACHEMA CZ s.r.o.

Nabízíme prodej stavebnin. Serióznost je pro nás zásadní. Kvalitní poradenství a ochotný přístup k zákazníkům je výsadou našeho obchodu. Maximální rychlost při dodávce zboží. Základním pilířem budování partnerství mezi Vámi a námi je ochota. Na první místo klademe znalost v našem oboru. Poskytujeme bohatou nabídku stavební chemie za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MRAMORIA STONE DESIGN, s.r.o.

Navštivte naši prodejnu stavebnin s kvalitním stavebním materiálem. Zaručujeme plnou serioznost. Náš obchod je zárukou kvality. Pokud hledáte společnost, která vám nabídne kvalitní a odborné poradenství v oblasti prodeje stavebnin, obraťte se na nás. Na naše koupelnové obklady se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čáma-spol., a.s.

Naše firma se zabývá prodejem sortimentu stavebnin. Maximální rychlost při dodávce zboží. Ke každému přání našeho zákazníka přistupujeme vždy seriózně. Důležitá je pro nás především kvalita. Na ochotu se u nás můžete spolehnout. Máme pro vás připraveno kvalitní poradenství, které vám usnadní výběr..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bedřich Šimáček, stavební hmoty

Prodáváme pouze kvalitní stavebniny. Našim zákazníkům můžeme poskytnout vysokou úroveň poradenství o nabízeném sortimentu, neboť naši zaměstnanci si neustále doplňují jeho znalost a informace o něm. Poradenství u nás poskytují kvalifikovaní odborníci. U nás máte zaručenou rychlost dodání. Přijďte se přesvědčit sami o kvalitách našich služeb a nabízeného materiálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

www.webSTAVEBNINY.cz

Při prodeji stavebnin v naší firmě vám poskytneme kvalifikovaný poradenský servis. Věnujeme se kvalitnímu poradenství. Díky rychlosti dodání máme náskok před konkurencí. S námi máte jistotu seriozního jednání. Všem zákazníkům se věnujeme s maximální péčí, kromě nabízeného sortimentu jim prodejci poskytují znalosti a poradenství ohledně nabízeného zboží. Prodáváme tradiční česká okna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku