Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavební chemie

Prodej stavební chemie

Prioritou firem a institucí zahrnutých v naší databázi kontaktů je především kvalita nabízených služeb a produktů, proto nemusíte mít obavy využít tento cenný zdroj informací.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Colormix, spol. s r.o.

Naše společnost zabývající se prodejem stavebnin se zaměřila na uspokojení přání a potřeb našich zákazníků, a nabízí široký sortiment za výhodné ceny, kvalitní služby a v neposlední řadě i servis spojený s prodejem. Naše společnost prodává kvalitní stavebniny. Okapy, které se hodí na každou stavbu. Nabízíme parapety všech velikostí. Disponujeme širokým spektrem produktů v oblasti stavebního kování. V sortimentu palubek nabízíme naším zákazníkům široký výběr z kvalitních výrobků. Užijte si náš obrovský výběr pracovních desek. Naše vrtáky provrtají všechno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ardex Baustoff, s.r.o.

Vědět o spolehlivém prodeji stavebnin se vždy hodí. Poskytujeme kvalitní poradenství. Součástí naší nabídky jsou i kvalitní okapy za atraktivní ceny. U nás nakoupíte parapety na vaši stavbu. Využijte našich levných cen palubek. V našem portfoliu pracovních desek si vybere opravdu každý. V rámci prodeje stavebnin nabízíme i stavební chemii. U nás najdete širokou nabídku značkových vrtáků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CHEMEX, veřejná obchodní společnost

Kvalitní prodej stavebnin pro každého. Nabízíme stylové a spolehlivé okapy. V naší nabídce najdete velké množství druhů a vzorů vnitřních i venkovních parapetů. Zajišťujeme výrobu kování podle Vašich přání. Přijďte si vybrat ze široké nabídky palubek za bezkonkurenční ceny. Pokud si nevíte rady s výběrem pracovní desky, využijte rad našich pracovníků. Přijďte si vybrat z našich zásob stavební chemie. Nabízíme kvalitní a spolehlivé vrtáky pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Sirotek

V oblasti služeb pro dům, byt a zahradu se naše firma zaměřuje na prodej stavebnin. Kvalita a nejlepší cena stavebnin jedině u nás. Nabízíme vrtáky různých parametrů. Naše stavební chemie zlepší vlastnosti penetračních nátěrů. Specializujeme se na vybrané pracovní desky. V našem sortimentu najdete palubky z různých dřevin. Na naše dveřní kování se můžete spolehnout. Parapety jsou význačným doplňkem moderních interiérů i exteriérů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Schönox, s.r.o.- Prodej stavební chemie

Naše firma zajistí pro vaši stavbu prodej stavebnin. Nabízíme okapy z různých materiálů. Oceníte širokou škálu parapetů, které pro vás máme připraveno. Nabízíme bohatý výběr palubek. V kolekci našich pracovních desek objevíte opravdu nepřeberné množství barevného provedení. Přinášíme Vám velký výběr stavební chemie. Poskytujeme vrtáky na různý materiál. Vyberte si z naší bohaté nabídky obkladů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Metrum, s.r.o.

Pokud se chystáte cokoliv stavět, mohl by vás zaujmout prodej stavebnin. Nabízíme kvalitní okapy pro rodinné domy či dřevostavby, různé průměry i barvy. Nabízíme největší výběr parapetů. Výroba dřevěných palubek. Zárukou kvalitních pracovních desek jsou naši spokojení zákazníci. Vyberte si u nás ze široké nabídky stavební chemie. Vybírejte u nás kvalitní vrtáky. Naše pěny mají vynikající vlastnosti a dobré ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVOCHEMIE, s.r.o.

Zákazníci naší prodejny se zaměřili na výhodné ceny při nákupu stavebnin a využili i nabídku nadstandardních služeb spojených s jejich prodejem. Nabízíme výrobu a montáž oken. Nabízíme Vám kompletní sortiment okapových systémů. Jsme specialisté na parapety. Využijte našich služeb v oblasti výroby palubek. Vyberte si z naší skvělé nabídky pracovních desek. Zaměřujeme se také na prodej stavební chemie. Připravili jsme pro Vás velké množství vrtáků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BASF Stavební hmoty Česká republika, s.r.o.

Naše firma vám poradí s výběrem zboží dle vašich kritérií a prodá vám kvalitní stavebniny. Nabízíme ochotu pomoci každému z našich klientů. Perfektní znalost našeho zboží je pro nás velmi důležitá. Jsme nejvíce seriozní firma na prodej stavebnin na trhu. Nabízíme širokou a pestrou nabídku fasád. K dispozici máme omítky v nejrůznějších zrnitostech a barvách, pro téměř každý druh podkladu. Nabízíme kvalitní sortiment barev a jejich odstínů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PANTA RHEI, s.r.o.

Naše firma vám zajistí prodej kvalitních stavebnin. Svým zákazníkům přinášíme služby v oblasti poradenství. Naši prodejci garantují včasnost a rychlost dodání zakoupeného materiálu a dalších výrobků z našeho sortimentu. Využijte našich kvalitních služeb. Serióznost našich stavebnin hodnotí klienti velmi kladně. S ochotou u nás můžete počítat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVOSPOL, s.r.o.

Působíme v oblasti prodeje stavebnin. Potřebujete-li výhodně zakoupit dveře, obraťte se na naše prodejce. Nabízíme akční ceny našich izolací. Na naše kvalitní nářadí se můžete spolehnout. Ze široké nabídky spojovacího materiálu si jistě vyberete i Vy. V rámci stavebnin nabízíme různé typy tmelů. Poskytujeme různé druhy stavební chemie. Jsme specialisté na okna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku