Nepřehlédněte

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TREXIMA, spol. s r.o.

V naší firmě vám rádi zajistíme služby oblasti výpočetní techniky. Prodejna naší společnosti splňuje náročná kritéria našich zákazníků na prvotřídní kvalitu sortimentu i poradenství. Rychlost při prodeji výpočetní techniky z nás dělá vyhledávaného prodejce. Ochota pomoci každému zákazníkovi je pro nás samozřejmá. Zaručíme Vám naprosto seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elanor, spol. s r.o.

Naše služba v oblasti výpočetní techniky má mnoho spokojených zákazníků. Zákazníky kupující výpočetní techniku dobře známe. Jsme společnost, která Vám nabídne poradenství v oblasti výpočetní techniky. Zaměřujeme se na prodej softwarů na míru. Zabýváme se prodejem sortimentu výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AbecedaPC

Naší činností jsou komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Naše bohaté znalosti z nás dělají specialistu v oboru výpočetní techniky. Naše notebooky jsou zárukou kvality. Provedeme instalace / reinstalace softwaru ve vašem PC. Naše společnost provádí školení výpočetní techniky. Jsme společností která se zabývá prodejem výpočetní techniky. S našimi kopírkami budete zcela spokojeni. Přijďte se k nám poradit o nákupu výpočetní techniky na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚRS PRAHA, a.s.

Naše profesionální firma se zabývá službami v oblasti výpočetní techniky. Garantujeme Vám vysokou kvalitu prodávaných výrobků z našeho elektra. Spolehněte se na znalost, kterou v oboru máme. Počítejte u nás s rychlým dodáním. Pro naše zákazníky připravujeme skupinová nebo individuální školení z oblasti výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIGITECH ČR, spol. s r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výpočetní techniky za výhodné ceny. Mimo výpočetní techniku nabízíme také notebooky. V případě nutnosti aktualizace softwaru na Vaší výpočetní technice se na nás s důvěrou obracejte. Při prodeji tabletů si zakládáme na férovém přístupu ke každému zákazníkovi. Díky kvalitním kopírkám bude kopírování zábavou. U nás můžete nakoupit také na splátky. V naší nabídce síťových prvků najdete také novinky známých značek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CID International, a.s.

Naše firma poskytuje zákazníkům kompletní služby oblasti výpočetní techniky. Při výběru výpočetní techniky vám ochotně poskytneme služby odborného poradenství. Za kvalitou si stojíme. Pořádáme školení výpočetní techniky. Vybereme Vám informační systém dle Vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Pavel Jelínek - Antelope software

Naše služby v oblasti výpočetní techniky i všichni zákazníci chválí. Kvalita za skvělou cenu dostupná pro každého. Spolehněte se kdykoli na naši serióznost. Při výběru výpočetní techniky vám poskytneme odborné poradenství. Naši zákazníci si cení naší ochoty vůči nim. Ochotný personál, vstřícné jednání a rychlost při prodeji výpočetní techniky, toho si naši klienti velmi cení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Veselý, výukový software

Zajišťujeme dlouhodobé dodávky služeb v oblasti výpočetní techniky. Důležitou vlastností našich profesionálů, je ochota. V rámci našeho prodeje výpočetní techniky nabízíme různé typy vybavení do Vašich firem. Odborníci doporučují nákup výpočetní techniky a softwaru z našeho sortimentu. Pro Váš počítač dodáme nejlepší hardware na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DX services, s.r.o.

Sjednejte si u nás také služby v oblasti výpočetní techniky. Spolehněte se na znalost, kterou v oboru máme. Náš kolektiv pracovníků Vám zajistí odborné poradenství pro vaši kancelářskou a obchodní techniku. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně výpočetní techniky, my Vám rychle odpovíme. Služby, které nabízíme, jsou zárukou kvality. Naši klienti o nás tvrdí, že jsme seriózním prodejcem výpočetní techniky. Ochota našeho personálu je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Synaps, s.r.o.

Vynikající služby v oblasti výpočetní techniky jsou pro nás prioritou. Využijte u nás odborné poradenství při výběru výpočetní techniky. Ochota pomoci každému zákazníkovi je pro nás zásadní. Naší prvotní nabídkou je rychlé dodání. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti výpočetní techniky. Zabýváme se servisem počítačů všech typů a značek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku