Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Přihlášení uživatele OK

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MERITUM SOFTWARE, s.r.o.

Zabýváme se službami v oblasti výpočetní techniky. Zaručíme se za to, že naši zaměstnanci Vám výpočetní techniku dodají opravdu rychle. S námi nakoupíte široký sortiment techniky a můžete se spolehnout na naši serioznost. Zaměřujeme se na prodej výpočetní techniky v nejlepším poměru cena - kvalita. Ochota je součástí námi poskytovaného servisu. Pokud se chystáte změnit software Vašeho počítače, my se o vše postaráme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Židek

Naše společnost se orientuje na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Vše dodáme na místo určení včetně instalace a kvalitní servisní podpory. Zajistíme vám zálohování dat. Zaměřili jsme se na prodej cenově dostupné výpočetní techniky i softwaru. Vyčistíme zavirovaný počítač od virů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Tomáš Spál Tomware, ekonomický software

Naše služby spočívají v oblasti výpočetní techniky. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru výpočetní techniky. Řídíme se heslem: " S ochotou nejdál dojdeš." V oblasti prodeje výpočetní techniky jsme naprosto seriózní. Zaručujeme Vám poskytnutí kvalitního poradenství v oblasti výpočetní techniky. Očekávejte od nás rychlé dodání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SEDRIE, s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme dodavatelem kvalitních služeb z oblasti prodeje výpočetní techniky. Naše notebooky jsou vhodné pro každého uživatele. U nás vám nabídneme také odpovídající software. Využijte naši nabídku na spolehlivé hardware. S naším servisem bude vaše výpočetní technika vždy pracovat tak, jak má. U nás si vyberete kopírku, která Vám bude opravdu vyhovovat. Z nákupu na splátky v naší prodejně nemusíte mít obavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ProCom, s.r.o.

Naše firma nabízí odbornou pomoc a služby v oblasti výpočetní techniky. V rámci prodeje výpočetní techniky nabízí naše prodejna zákazníkům i bezplatné poradenství. Ochota pracovníků, při prodeji výpočetní techniky, je na prvním místě. Naší rychlosti dodání můžete věřit. Očekávejte od nás vždy jen seriózní jednání. Využijte náš software. Hardware od nás splňuje předpoklady kvality..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dingo, spol. s r.o.

Poskytujeme kvalitní a rychlé služby v oblasti výpočetní techniky. Dostaneme k vám rychle objednané zboží. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu, to je výpočetní technika od naší společnosti. Poskytujeme počítačové služby a prodej notebooků. Široký sortiment prodeje a výhodné ceny si velmi oblíbili zákazníci našeho obchodu. Síťové prvky - široký výběr za příznivou cenu. Prodej na splátky je součástí našich služeb. Neváhejte se obrátit na prodavače kopírek s jakýmkoliv dotazem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

amotIQ, s.r.o.

Naše společnost, která se zabývá službami v oblasti výpočetní techniky, se snaží maximálně uspokojit přání a potřeby našich klientů. Našim klientům nabízíme prodej širokého sortimentu výpočetní techniky. Nabízíme kvalitní notebooky. S nákupem výpočetní techniky si můžete pořídit také software. Naše školení vás obohatí o cenné znalosti. Specializujeme se na prodej tabletů. Zákazníci, kteří u nás nakoupili kopírky už v minulosti, se k nám stále vracejí. Nakupovat u nás na splátky je výhodné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infosys, spol. s r.o.

V našem prodeji nabízíme služby v oblasti výpočetní techniky. Součástí naší nabídky je vždy serióznost. Notebooky zakoupené u nás jsou zárukou kvalitního obchodu. Specializujeme se na prodej tabletů. Autorizovaný prodej a servis kopírovací techniky je tu jen pro vás. Poskytujeme i možnost prodeje na splátky. Zabýváme se prodejem veškerého sortimentu, včetně nejnovějších síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MBM Trans, s.r.o.

Při poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky se orientujeme na individuální požadavky zákazníka. V oblasti prodeje vám kvalifikovaně poradíme. S našimi notebooky budete maximálně spokojeni. Výpočetní techniku včetně softwaru můžete zakoupit na naší prodejně. V našem sortimentu najdete rovněž nejnovější tablety na trhu. Sháníte-li kvalitní kopírky, nakupte u nás. Pokud hledáte nákup výpočetní techny na splátky bez navýšení, jste na správné adrese. Vyberte si z produktů v oddělení síťové prvky za nejlevnější ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

COM-SYS SOFTWARE

Zajistíme Vám služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme společnost, která Vám nabídne poradenství v oblasti výpočetní techniky. S důvěrou se na nás obraťte, pokud potřebujete servis výpočetní techniky. U nás najdete kvalitní počítače. Zaměřujeme se na prodej notebooků. Nabízíme Vám prodej výpočetní techniky. Poradíme vám s výběrem a ovládáním tabletů. Vybereme Vám kopírku, která bude splňovat Vaše nároky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku