Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Uživatele se nepodařilo přihlásit

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SoftAg STŘÍBRO s.r.o.

Věnujeme se také službám v oblasti výpočetní techniky. Naši specialisté v oblasti výpočetní techniky, se vám budou vždy ochotně věnovat a díky znalostem Vám vždy dobře poradí. Prioritou je pro nás spokojený zákazník v rámci kvality našich výrobků. Rady od naší společnosti vám usnadní váš výběr výpočetní techniky. Ochotný personál, vstřícné jednání a rychlost při prodeji výpočetní techniky, toho si naši klienti velmi cení. Vaši výpočetní techniku opravíme v našem servisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivo Ryška

Poskytujeme základní servis a služby všeho druhu v oblasti výpočetní techniky. V popředí naší nabídky je vždy seriózní jednání. Dodáme Vaši výpočetní techniku opravdu rychle. Mezi naše služby patří i poradenství v oblasti výpočetní techniky. Ochota při prodeji výpočetní techniky, je u nás samozřejmostí. Předcházejte problémům díky servisu výpočetní techniky. V nabídce našeho zboží naleznete i software..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ROBOTRIO, s.r.o.

Naše společnost se orientuje na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Naši klienti o nás tvrdí, že jsme seriózním prodejcem výpočetní techniky. Každý zákazník ocení rychlost, jakou disponujeme. Garantujeme kvalitou prověřenou zákazníky. Abychom mohli poskytovat pouze kvalitní služby, musíme mít ochotný personál. S nákupem u nás získáte i znalost o konkrétním zboží. Rádi a ochotně vám poskytneme kvalitní a spolehlivé rady..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekoprecise, spol. s r.o.

Naší činností jsou komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Vybrané zboží Vám při prodeji také dovezeme, nainstalujeme a provedeme potřebný servis a poradíme, jak se správně o tuto techniku starat. I vy konečně můžete dosáhnout na kvalitní výpočetní techniku za ty nejlepší ceny. Mluví za nás naše znalosti v oboru výpočetní techniky. Serióznost nám je vždy vlastní. V prodeji výpočetní techniky jsme ochotnými partnery..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wolters Kluwer, a.s.

Pro zákazníky naší společnosti nabízíme služby v oblasti výpočetní techniky. Seriózní jednání je naší zásadou. Využijte u nás odborné poradenství při výběru výpočetní techniky. U nás máte jistotu, že vám pomohou opravdoví znalci v oboru výpočetní techniky. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle. Cílem je kvalita našeho sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Datové schránky - program Recomando

Jsme specialisté na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Nakupujte notebooky od naší spolehlivé společnosti. Personál naší prodejny vám zodpoví všechny dotazy k nákupu softwaru i dalších komponent výpočetní techniky. Prodáváme veškerý sortiment v oblasti výpočetní techniky, tablety. Obsluhovat kopírky z naší nabídky je velmi jednoduché. U nás se nemusíte bát nakoupit na splátky. Zabýváme se prodejem veškerého sortimentu, včetně nejnovějších síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STORMWARE s.r.o. - Ekonomický systém POHODA

Naše společnost nabízí služby v oblasti výpočetní techniky. Zakládáme si na tom, abychom dobře znali své porfolio zákazníků výpočetní techniky. Naše společnost se zabývá mimo jiné prodejem výpočetní techniky. Vaše výpočetní technika dostane v našem servisu tu nejlepší péči. V rámci výpočetní techniky prodáváme i softwary. Nabízíme školení a kurzy z oblasti výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Dvořák

Každý může využít naše služby v oblasti výpočetní techniky. Klienti šetří čas i finance využitím možnosti poradenství současně s nákupem v obchodě s výpočetní technikou, který provozuje naše společnost. Kvalita je při výběru elektroniky důležitým faktorem. Ochota vůči zákazníkům je to, co z nás dělá jedničku na trhu. V naší nabídce prodeje naleznete bezpečné softwary. V oblasti prodeje vám kvalifikovaně poradíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Systema Integral, s.r.o.

Naše firma vám ráda zajistí realizaci služby oblasti výpočetní techniky. Rychlost a kvalitu poskytovaných služeb v oblasti výpočetní techniky, naši zákazníci hodnotí pozitivně. Kvalita je základem našeho prodeje. Serioznost a plnění konkrétních požadavků jsou součástí našich služeb. Vybereme Vám informační systém dle Vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GENsoft, s.r.o.

Naše společnost důsledně dbá na jakost služeb v oblasti výpočetní techniky. Prodej v naší společnosti zajišťuje vyškolený personál. Naše notebooky jsou vhodné i pro ty nejnáročnější uživatele. Každý ocení naši nabídku bezpečných softwarů. U nás nakoupíte pouze kvalitní tablety za skvělé ceny. Nabízíme kopírky různých cen i velikostí. Vše si můžete dovolit díky nákupu na splátky. Poskytujeme ověřené informace při prodeji síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku