Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hunter Software, spol. s r.o.

Zařídíme pro Vás služby v oblasti výpočetní techniky. Kvalita je při výběru elektroniky důležitým faktorem. Ochota poradit je naší základní vlastností. Spolehněte se při výběru výpočetní techniky na naše odborné poradenství. Rychlé dodání je naší zásadou. U nás máte jistotu, že vám pomohou opravdoví znalci v oboru výpočetní techniky. Naši prodejci výpočetní techniky zaručují seriózní jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PORS software a.s., a.s.

Služby v oblasti výpočetní techniky jsou hlavní náplní naší činnosti. U nás je kvalita zboží samozřejmostí. Každý uživatel ocení naši bohatou nabídku notebooků. U nás najdete kvalitní síťové prvky pro komerční a průmyslové využití. Z nákupu na splátky v naší prodejně nemusíte mít obavy. Z naší bohaté nabídky Vám vybereme kopírku podle Vašich představ. Informační systém ve vaší firmě vám vždy nově upravíme dle vašich potřeb. Naše tiskárny osloví každého uživatele.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Karel Babka - firma Dekl a syn

Specializujeme se na efektivní dodávku služeb v oblasti výpočetní techniky. Kvalita je základem našeho prodeje. Všechny objednávky vyřizujeme maximálně seriózně. Do jednání s vámi vkládáme ochotu a osobní přístup. Znalosti v oboru prodeje výpočetní techniky, z náš dělají vyhledávaného odborníka. U nás se můžete spolehnout na opravdovou rychlost při vyřizování objednávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Kučera - K&K system

Know-how naší společnosti je kvalita služeb v oblasti výpočetní techniky a příjemný a pohotový personál. Na ochotu v naší prodejně výpočetní techniky se můžete spolehnout. Díky našim znalostem v oblasti prodeje výpočetní techniky, vám můžeme nabídnout velmi kvalitní služby. Díky rychlosti našich pracovníků, na prodejně výpočetní techniky, máme náskok před konkurencí. Naši zákazníci oceňují především kvalitu služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Zdeněk Kejval - Prok

Na požádání Vám zajistíme služeb v oblasti výpočetní techniky. Specializujeme se na prodej notebooků. Pro zákazníky jsme připravili zajímavou nabídku sortimentu výpočetní techniky včetně softwaru. V našem sortimentu najdete rovněž nejnovější tablety na trhu. Naše kopírky jsou kvalitní. Nakupování na splátky nikdy nebylo jednodušší. Nabízíme aktivní i pasivní síťové prvky za nejvýhodnější ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CÍGLER SOFTWARE, a.s.

Služby v oblasti výpočetní techniky jsou jednou z mnoha činností, kterým se věnujeme. O naši znalost nabízených služeb se rádi podělíme. Naši klienti na nás oceňují především seriózní chování v poskytování služeb spojených s prodejem výpočetní techniky. Naše prodejna se orientuje na zákazníky nabídkou kvalitního sortimentu výpočetní techniky, poradenstvím a doplňkovými službami prodeje. Provádíme školení na obsluhu výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vítězslav Bumba – agentura BMA

Nabízíme spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Klienti šetří čas i finance využitím možnosti poradenství současně s nákupem v obchodě s výpočetní technikou, který provozuje naše společnost. Rychlé dodání je nám vlastní. Součástí naší nabídky je vždy serióznost. Ochota poradit zákazníkovi je pro nás důležitá. Svým klientům pomůžeme vybrat vhodný software..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Epicor Software Czech, s.r.o.

Jako zkušení IT profesionálové zajišťujeme služby v oblasti výpočetní techniky. Zajišťujeme kvalitní výpočetní techniku, která je základem bezproblémového fungování firmy. Dostaneme k vám rychle objednané zboží. Přijďte ocenit naše odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky. Ochotu vyjít vstříc zákazníkovi Vám zaručujeme. Zabýváme se prodejem výpočetní techniky. Rádi vám provedeme také servis výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CSH, spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním různých služeb v oblasti výpočetní techniky. Naše znalosti v oblasti výpočetní techniky jistě oceníte. Ochota pomoci každému zákazníkovi je pro nás zásadní. Seriózní jednání je naší zásadou. Využijte našich služeb v oblasti prodeje výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BATAX, s.r.o.

Poskytujeme služby domácnostem, malým i velkým firmám v oblasti výpočetní techniky. Rádi využijeme svých znalostí výpočetní techniky k Vaší spokojenosti. U nás najdete kvalitní a rychlé služby v oblasti prodeje a servisu výpočetní techniky. Zboží od naší firmy na výpočetní techniku dodáme vždy velmi rychle. V naší firmě vám nabídneme také kompletní poradenství. Ochotu pomoci Vám rozhodně můžeme slíbit. Využijte naše služby na školení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku