Nepřehlédněte

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

KELAR, spol. s r.o.

Služby pro zákazníky v oblasti výpočetní techniky vykonávají v naší společnosti kvalifikovaní odborníci. Mimo výpočetní techniku nabízíme také notebooky. Z naší nabídky tabletů si zaručeně vyberete. Potřebujete-li kvalitní kopírku, jsme tu pro vás. Rádi bychom vás potěšili prodejem na splátky. U nás máte dostupné veškeré síťové prvky v rámci výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wincont, s.r.o.

Naší činností jsou komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Do jednání s vámi vkládáme ochotu a osobní přístup. U nás se dočkáte maximálně profesionálního přístupu znalců svého oboru. Využijte také našich služeb poradenství v oblasti výpočetní techniky. Spolehněte se na naši rychlost dodání. Serióznost našich prodejců hodnotí klienti velmi kladně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Milan Škubal - ekonomický software

Vynikající služby v oblasti výpočetní techniky jsou pro nás prioritou. Víme, že Váš čas je vzácný, proto Vaše požadavky ohledně výpočetní techniky vyřídíme co nejrychleji. Zaměřujeme se na prodej výpočetní techniky v nejlepším poměru cena - kvalita. Pokud potřebujete spolehlivé rady v oblasti výpočetní techniky, obraťte se na nás. Základním pilířem budování partnerství mezi naší prodejnou a Vámi je ochota. Poskytneme Vám i software za dobré ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura Kontor, společnost s ručením omezeným

V naší firmě vám rádi zajistíme služby oblasti výpočetní techniky. Jsme firma, která poskytuje poradenství v oblasti výpočetní techniky. Naše společnost nabízí opravdu seriózní přístup. Dodáme Vaši výpočetní techniku opravdu rychle. Kvalita naší výpočetní techniky je pro nás prioritou. Naše odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky můžete kdykoli využít k úspěšnému nákupu. Prodáme vám to nejlepší, co můžeme v oblasti výpočetní techniky nabídnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Zajíc - ZK Soft

Odborní pracovníci v naší společnosti pro naše zákazníky zajišťují služby vysoké kvality v oblasti výpočetní techniky. Počítejte u nás se seriózním jednáním. O naši znalost nabízených služeb se rádi podělíme. O kvalitě našich služeb není pochyb. Náš vyškolený personál vám poskytne také poradenství. S nákupem výpočetní techniky si můžete pořídit také software. Potřebujete Wi-fi router nebo jiný síťový prvek? Přijďte si k nám vybrat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Kožich

Na služby v oblasti výpočetní techniky má naše firma skvělé recenze. Ochota je součástí námi poskytovaného servisu. Důkazem naší serióznosti jsou vracející se spokojení zákazníci do našich prodejen. V rychlosti uspokojení Vašich požadavků, při prodeji výpočetní techniky se stále zdokonalujeme. Při nákupu Vám vždy rádi pomůžeme svými odbornými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Při výběru výpočetní techniky vám ochotně poskytneme služby odborného poradenství. Nabízíme počítačové programy pro každého uživatele..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Jelínek

Naše firma vám garantuje spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Rádi Vám poradíme s čímkoli díky našim znalostem v oblasti výpočetní techniky. Heslem naší prodejny elektra, mobilů a počítačů, je pro nás rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka. Výsadou prodejny naší společnosti je kvalitní a různorodý sortiment výpočetní techniky, nadstandardní služby zákazníkům a poradenství. Očekávejte od nás rychlé dodání. Obraťte se na naši firmu také s požadavkem na servis výpočetní techniky. Naše společnost zajistí instalaci fungujícího softwaru na Váš počítač..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

InfoSys BARTKO, spol. s r.o.

Naše firma se zabývá poskytování komplexních služeb oblasti výpočetní techniky. Ochotu personálu Vám garantujeme. Jsme připraveni Vám nabídnout služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Spolehněte se na to, že my vyřizujeme objednávky opravdu rychle. Seriózní jednání je pro nás zásadní. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti výpočetní techniky. Za kvalitou si stojíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CONTO SERVIS, s.r.o.

Neváhejte a využijte naše služby v oblasti výpočetní techniky. Zaměstnanci naší společnosti Vám jsou k dispozici s poradenstvím v oblasti výpočetní techniky. Chceme pro naše zákazníky pouze prvotřídní kvalitu. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti výpočetní techniky. Serióznost nám je vždy vlastní. Snažíme se o maximální rychlost při veškerém jednání. Nabízíme kvalitní školení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BBM, spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky. Naše firma na výpočetní techniku se specializuje na rychlé dodání zboží. Nabízíme seriózní přístup, který jako zákazník zaručeně oceníte. Ochotu jednání našeho personálu Vám zaručujeme. Naše firma nabízí svým zákazníkům také poradenství. Díky prodeji kvalitní výpočetní techniky máme mnoho spokojených zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku