Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 

Prodej softwaru v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Vlastimil Pošmura

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Při prodeji zboží se můžete spolehnout, že Vám dobře poradíme. Základním pilířem budování partnerství mezi naší prodejnou a Vámi je ochota. V popředí naší nabídky je vždy seriózní jednání. Ke každému zakoupenému výrobku, Vám poskytneme školení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELSO, s.r.o.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Zkušenosti personálu na prodejně naší společnosti jsou zárukou spokojenosti zákazníků s poskytovanou péčí i poradenstvím. Služby, které nabízíme, jsou zárukou kvality. Naše bohaté znalosti z nás dělají specialistu v oboru výpočetní techniky. Ochotné chování na prodejnách našeho elektra, je pro naší firmu velmi důležité. Jsme odborníci přes prodej výpočetní techniky, je pro nás důležitá důvěra a serioznost. Jedním z našich oborů je také servis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ESET software, spol. s r.o.

Pomáháme svým klientům se službami v oblasti výpočetní techniky. Kvalita naší výpočetní techniky je pro nás prioritou. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru výpočetní techniky. Garantujeme Vám rychlost dodání. Kdo hledá poradenství a ochotu, nechť nakoupí u nás. Nabízíme počítače od předních výrobců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charonware, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Zaměřujeme se na prodej softwaru pro domácnosti i společnosti. Zabýváme se prodejem kvalitního zboží, které potřebujete. Připravili jsme pro vás širokou nabídku notebooků určených pro domácnost i do kanceláří. Software od nás splňuje předpoklady kvality. Tablety dokáží zpříjemnit život i vám. U nás si vybere každý kopírku dle svých požadavků. Zaměřujeme se na výpočetní techniku všeho druhu s možností platby na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

InterSystems B.V.

Představujeme nabídku profesionálních služeb v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme Vám notebooky za bezkonkurenční ceny. Svým klientům pomůžeme vybrat vhodný software. Naše tablety osloví každého uživatele. Autorizovaný prodej a servis kopírovací techniky je tu jen pro vás. Pořiďte si na splátky to, co potřebujete. Veškeré síťové prvky za rozumnou cenu získáte u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HS Tech, s.r.o.

Pomáháme svým klientům se službami v oblasti výpočetní techniky. Sháníte-li zboží na splátky, pak jsme tu pro vás. Při výběru nové kopírky dokážeme naplnit Vaše očekávání. Tablety dokáží zpříjemnit život i vám. Hardware je také součástí naší nabídky. Zabýváme se prodejem softwarů do počítačů. S notebooky zakoupenými u nás nebudete mít žádný problém. Nabízíme prodej výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magis data, s.r.o.

Naše služby se zaměřují na uspokojení potřeb zákazníků v oblasti výpočetní techniky. Mimo prodeje kancelářské a obchodní techniky, nabízíme také poradenství v této oblasti. Opravdu rychlé vyřízení objednávky. Jsme prodejcem s bohatými znalostmi výpočetní techniky, a to na nás naši zákazníci oceňují. V popředí naší nabídky je vždy seriózní jednání. Ochota je pro naše pracovníky velmi důležitým faktorem při poskytování kvalitních služeb v oblasti prodeje výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Pavlas- prodej software

Naše firma se zabývá poskytování komplexních služeb oblasti výpočetní techniky. Nabízíme široký výběr notebooků a příslušenství. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a spolehlivé tablety. Z naší bohaté nabídky Vám vybereme kopírku podle Vašich představ. Veškerý sortiment u nás je možno zakoupit na splátky. Sháníte-li síťové prvky, nabídneme vám velký výběr těchto produktů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motejlek, s.r.o.

Jako specialisté IT zařizujeme spolehlivou dodávku služeb v oblasti výpočetní techniky. Každý uživatel ocení naši bohatou nabídku notebooků. V našem sortimentu najdete rovněž nejnovější tablety na trhu. Kopírky od nás vynikají velkým rozlišením při kopírování, což naši zákazníci oceňují. Vše si můžete dovolit díky nákupu na splátky. Se síťovými prvky od nás se vám bude skvěle pracovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SAP ČR, spol. s r.o.

Neváhejte se na nás obrátit, pokud potřebujete služby v oblasti výpočetní techniky. Na kvalitní elektroniku je vždy spolehnutí. Poradíme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti výpočetní techniky. Ochotu poradit každému nabízíme na prvním místě. Pokud potřebujete software, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku