Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

e-win, s.r.o.

Pomáháme svým klientům se službami v oblasti výpočetní techniky. Ke každému vašemu požadavku přistupujeme maximálně seriózně. Vedení prodejny naší společnosti se zaměřilo na zvýšení úrovně kvality služeb našim zákazníkům včetně poradenství k nabízenému sortimentu. Rychlost a kvalitu poskytovaných služeb v oblasti výpočetní techniky, naši zákazníci hodnotí pozitivně. Naši specialisté v oblasti výpočetní techniky, se vám budou vždy ochotně věnovat a díky znalostem Vám vždy dobře poradí. Kvalita je u nás vždy na prvním místě, na to se můžete spolehnout. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás důležitá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech Computer, s.r.o.

Kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky pro zákazníky zajistí naše společnost. Spolehněte se, že se snažíme každý váš požadavek vyřídit opravdu rychle. Poskytujeme kvalitní a spolehlivý servis výpočetní techniky. Síťové prvky z našeho sortimentu nakoupíte jednoduše a rychle. Naše nabídka zahrnuje také velké množství kvalitních herních konzolí. U nás nic není nemožné, po domluvě lze nakoupit zboží na splátky. Součástí výpočetní techniky, kterou prodáváme, jsou kopírky. Kvalitní projektory dostanete jen u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ladislav Žahour, ZAH

Naše firma nabízí služby v oblasti výpočetní techniky. Se seriozností přistupujeme ke každému z vás. Mimo jiné naše společnost poskytuje profesionální poradenství v oblasti kancelářské a obchodní techniky. U nás se setkáte s profesionálním přístupem a všestrannou znalostí služeb. Abychom mohli poskytovat pouze kvalitní služby, musíme mít ochotný personál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PC HELP, a.s.

Naše firma vám zabezpečí širokou škálu služeb oblasti výpočetní techniky. Ochota, pro naše pracovníky prodeje výpočetní techniky, je posvátná. Dbáme na to, aby naše jméno bylo spojováno se seriózností poskytovaných služeb. Garantujeme Vám vysokou kvalitu poskytovaných služeb při prodeji výpočetní techniky. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti výpočetní techniky. Jsme odborníky na počítačové softwary..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukáš Vacík

Naše firma se specializuje na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Náš personál vám se vším vždy ochotně pomůže a rád vám poradí. Součástí naší nabídky je vždy serióznost. Naši specialisté v oblasti výpočetní techniky, se vám budou vždy ochotně věnovat a díky znalostem Vám vždy dobře poradí. Pokud potřebujete poradit s instalací Vašeho softwaru, obraťte se na naše odborníky. Pomůžeme Vám pečlivě vybrat informační systém dle Vašich představ..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Janiga Labs, s.r.o.

U nás se dočkáte kvalitních služeb v oblasti výpočetní techniky. S námi nakoupíte široký sortiment techniky a můžete se spolehnout na naši serioznost. Ochotu vyjít vstříc zákazníkovi Vám garantujeme. Zákazníci se k nám rádi vracejí díky kvalitě sortimentu prodeje a ochotné obsluze. Na náš servis výpočetní techniky se můžete spolehnout. Nabízíme počítačové programy pro každého uživatele..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomšů Software, s.r.o.

Naše firma se zabývá poskytování komplexních služeb oblasti výpočetní techniky. Naše společnost se zaměřila na prodej výpočetní techniky a v rámci poskytovaných služeb provozuje i servis vysoké kvality. Prodáváme kvalitní cenově dostupné notebooky. Na naše softwary se můžete spolehnout. U nás nakoupíte výhodně veškerou výpočetní techniku, tj. i tablety. Vybereme Vám kopírku, která bude splňovat Vaše nároky. U nás můžete nakoupit také na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RNDr. Václav Krmela,softwar

Naše společnost vám poskytne spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Zabýváme se prodejem notebooků. Specializujeme se na bezpečný software. Rádi vám poskytneme tablety dle vašich preferencí. U nás získáte kvalitní kopírky za dostupnou cenu. Nabídka výpočetní techniky, kterou je možné nakoupit na splátky, je velmi široká. Jsme top na trhu v prodeji síťových prvků v oblasti výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lekis, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Ochotu poradit od nás můžete očekávat. Poskytneme vám v oblasti výpočetní techniky kvalitní poradenství. Výhodné ceny a kvalitní výpočetní technika pro každého. Se seriozností přistupujeme ke každému z vás. Při poskytování našich služeb, nám pomáhají naše znalosti z oblasti výpočetní techniky. Naši zákazníci na nás oceňují rychlost odbavení na prodejně výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CompuGroup Medical Česká republika s.r.o. Divize Lékařský software MEDICUS

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Naše společnost je maximálně znalá v dané problematice výpočetní techniky. Rádi vám ochotně poskytneme služby odborného poradenství. Očekávejte od nás vždy jen rychlé dodání. Ochota pracovníků, při prodeji výpočetní techniky, je na prvním místě. Informační systémy od nás najdou uplatnění v průmyslu i v administrativě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku