Nepřehlédněte

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Blueberry.cz Apps, s.r.o.

U nás vám rádi zajistíme kompletní služby oblasti výpočetní techniky. Ochotné chování na prodejnách našeho elektra, je pro naší firmu velmi důležité. Na první místo klademe maximální znalost ve výpočetní technice. Dbáme na to, aby naše jméno bylo spojováno se seriózností poskytovaných služeb. Při prodeji zboží se můžete spolehnout, že Vám dobře poradíme. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu, to je výpočetní technika z naší prodejny. Na naši rychlost dodání se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AGENTURA KDV CZECH, v.o.s.

Náš tým provádí komplexní služby v oblasti výpočetní techniky s doprovodným servisem. Naše odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky můžete kdykoli využít. V popředí naší nabídky je vždy seriózní jednání. Zaměstnanci naší prodejny, která nabízí široký sortiment výpočetní techniky, poskytnou zákazníkům v případě potřeby i poradenství na úrovni. Kvalita dodávaných služeb, je pro nás jedním z ukazatelů spokojenosti zákazníků. Nechceme Vás okrádat o čas, proto vše při prodeji výpočetní techniky vyřídíme rychle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IT Consulting Services, s.r.o.

Našim klientům také poskytujeme různé služby v oblasti výpočetní techniky. Kvalita výrobků našeho elektra a poskytovaných služeb je na velmi vysoké úrovni. Mimo jiné naše společnost poskytuje profesionální poradenství v oblasti kancelářské a obchodní techniky. Díky dlouholetým zkušenostem Vám rádi pomůžeme s výběrem optimálního serverového řešení. S tablety od nás budete velmi spokojeni. Zajistíme školení v oblasti výpočetní techniky. U nás nic není nemožné, po domluvě lze nakoupit zboží na splátky. V naší nabídce naleznete jak pasivní, tak i aktivní síťové prvky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

csTeam

Sjednejte si u nás také služby v oblasti výpočetní techniky. Kvalita naší prodejny s elektrem je pro nás prioritou. V rychlosti uspokojení Vašich požadavků, při prodeji výpočetní techniky se stále zdokonalujeme. Serioznost a plnění konkrétních požadavků jsou součástí našich služeb. Poskytneme Vám také poradenství v oblasti výpočetní techniky. Ochotu personálu Vám garantujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karto K, spol. s r.o.

Zaměřili jsme se na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Specializujeme se na notebooky. Koupí našeho tabletu získáte do vaší domácnosti chytrého pomocníka a rádce. Kopírky od nás vás zajisté zaujmou. Nabídneme vám zboží k prodeji na splátky. Vyberte si síťové prvky u naší společnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vladimír Kovář - Unicorn

Naše firma vám zabezpečí širokou škálu služeb oblasti výpočetní techniky. Zboží od naší firmy na výpočetní techniku dodáme vždy velmi rychle. Naší serióznosti rozhodně můžete věřit. Zákazníky kupující výpočetní techniku dobře známe. V případě záruky kvality, kontaktuje nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fulsoft, s.r.o.

Jsme specialisté na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Prodej v naší společnosti zajišťuje vyškolený personál. Sháníte-li notebooky, vyhovíme vašim individuálním požadavkům. Naše společnost nabízí tablety pro každého. V oddělení kopírek pracují vyškolení zaměstnanci, kteří mají odborné předpoklady pro svou práci. Nabídka výpočetní techniky, kterou je možné nakoupit na splátky, je velmi široká. Síťové prvky v naší nabídce vás ohromí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sourcing, s.r.o.

Využijte u nás služeb v oblasti výpočetní techniky. Ochota pomoci každému zákazníkovi je pro nás samozřejmá. Naši klienti si na nás cení férového jednání, ochoty a rychlosti při prodeji výpočetní techniky. Kvalita je pro nás rozhodující. V prodeji jsme dobří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Decra CZ, s.r.o.

Profesionálně, kvalitně a spolehlivě zajistíme veškeré služby v oblasti výpočetní techniky. Ochota vůči zákazníkům je to, co z nás dělá jedničku na trhu. Očekávejte od nás seriózní jednání. Naše firma Vám dodá Vaši zakoupenou výpočetní techniku nejrychleji na trhu. Poskytneme Vám i služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Jsme vždy připraveni nabídnout zboží v té nejlepší kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Michal - Prodej databázového softwaru

Zaměřujeme se na poskytování odborných služeb v oblasti výpočetní techniky. Přijďte ocenit naše znalosti v oblasti výpočetní techniky. Zaručíme Vám naprosto seriózní jednání. Kvalita za skvělou cenu dostupná pro každého. Do jednání s vámi vkládáme ochotu a osobní přístup. Na našich prodejnách výpočetní techniky Vás obsloužíme co nejrychleji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku