Nepřehlédněte

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

C - Servis, s.r.o.

V naší firmě vám rádi zajistíme služby oblasti výpočetní techniky. Rady od naší společnosti vám usnadní váš výběr výpočetní techniky. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti výpočetní techniky. Cílem je kvalita našeho sortimentu. Ochota vyjít vstříc každému klientovi je naší základní vlastností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jan Navrátil - HABRO

Naše společnost nabízí služby v oblasti výpočetní techniky. Komponenty výpočetní techniky prodáváme za výhodné ceny. Se servisem, který poskytujeme, budete spokojeni. Nabízíme Vám notebooky za bezkonkurenční ceny. Vyberte si ke svému stolnímu počítači nebo notebooku kvalitní LCD monitor. Pokud marně hledáte, na koho se obrátit s koupí tabletu, přijďte k nám. Dále zajištujeme servis kopírek. Spokojený zákazník je naše priorita – poskytujeme zboží na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Versino CZ, s.r.o.

Služby pro zákazníky v oblasti výpočetní techniky vykonávají v naší společnosti kvalifikovaní odborníci. Výpočetní techniku prodáváme rovněž na splátky. Potřebujete-li kvalitní kopírku, jsme tu pro vás. Přijďte si k nám pro nové kvalitní informační systémy. Zakupte si tablety u nás a nebudete litovat. Z naší nabídky notebooků si zaručeně vyberete. V naší firmě vám provedeme obnovu dat. S našimi servisními službami v oblasti výpočetní techniky budete maximálně spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alois Rubáš - SW

Zákazníci využívají služeb naší společnosti v oblasti výpočetní techniky. Kvalita je u nás vždy na prvním místě, na to se můžete spolehnout. Nechceme Vás okrádat o čas, proto vše při prodeji výpočetní techniky vyřídíme rychle. Specializujeme se na prodej výpočetní techniky. V rámci výpočetní techniky prodáváme i softwary. Nejsme jen prodejci výpočetní techniky, postaráme se i o váš počítač instalací toho nejlepšího hardwaru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lubomír Chudek - WRYKRYS

V naší firmě vám rádi zajistíme služby oblasti výpočetní techniky. I vy konečně můžete dosáhnout na kvalitní výpočetní techniku za ty nejlepší ceny. Naše společnost nabízí notebooky pro každého. Kdo nemá tablet, jako by nebyl, jsme tu pro vás. Pomůžeme Vám naplnit Vaše očekávání při výběru nové kopírky. Nabízíme i možnost prodeje na splátky. Nabízíme aktivní i pasivní síťové prvky za nejvýhodnější ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Jambor - OnlySoft

Na služby v oblasti výpočetní techniky má naše firma skvělé recenze. Jsme prodejcem s bohatými znalostmi výpočetní techniky, a to na nás naši zákazníci oceňují. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti poradenství ohledně výpočetní techniky. Garantujeme kvalitou prověřenou zákazníky. Výpočetní techniku nakoupíte u nás kvalitně a s ochotným přístupem našich zaměstnanců. Dostaneme k vám rychle objednané zboží. Naše společnost nabízí opravdu seriózní přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Kabíček - JaKa Soft

Zabýváme se službami v oblasti výpočetní techniky. Ochotu pomoci Vám rozhodně můžeme slíbit. Při nákupu Vám vždy rádi pomůžeme svými odbornými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Garantujeme Vám serióznost jednání s každým klientem. Na kvalitě nabízeného zboží si opravdu zakládáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Kovanda,softwar

Zabýváme se i poskytováním různých služeb v oblasti výpočetní techniky. Naší rychlosti dodání můžete věřit. Při nákupu u nás získáte skutečnou kvalitu. Ochota pomoci každému je pro nás důležitá. Spolehněte se při výběru výpočetní techniky na naše odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Schneeberg - prodej softwaru

Nabízíme jen to nejlepší, co se týče služeb v oblasti výpočetní techniky. Poskytneme vám opravdu kvalitní poradenství v oblasti výpočetní techniky, které zaručeně oceníte. Ochota našich pracovníků na prodejnách s výpočetní technikou, je pro nás na prvním místě. Veškeré nabízené zboží je maximálně kvalitní. Opravdová rychlost nejen při dodávání zboží. Serióznost je naší hlavní prioritou. Pomůžeme Vám s výběrem toho nejlepšího softwaru pro Váš počítač..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holeš Petr, Ing.

Rádi Vám poskytneme i služby v oblasti výpočetní techniky. Při výběru výpočetní techniky vám rádi poskytneme poradenské služby. Naši specialisté v oblasti výpočetní techniky, se vám budou vždy ochotně věnovat a díky znalostem Vám vždy dobře poradí. Důkazem naší serióznosti jsou vracející se spokojení zákazníci do našich prodejen. Našim zákazníkům nabízíme opravdu rychlé jednání. Důležitou vlastností našich profesionálů, je ochota. Nakupte u nás kvalitní zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku