Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Josef Jirmásek - Prodej softwaru

Při poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky se orientujeme na individuální požadavky zákazníka. Známe potřeby svých zákazníků, kupující výpočetní techniku. Jsme seriózní prodejci elektra, mobilů a počítačů. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu, to je elektro od naší společnosti. Ochota našich pracovníků na prodejnách s výpočetní technikou, je pro nás na prvním místě. Očekávejte od nás vždy jen rychlé dodání. Nabízíme široký sortiment elektro, mobilů a počítačů s odborným poradenstvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INISOFT, s.r.o.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Obraťte se na náš personál s prosbou o odborné poradenství. Mimo výpočetní techniku nabízíme také notebooky. Specializujeme se na počítačové softwary. Pro naše zákazníky připravujeme skupinová nebo individuální školení z oblasti výpočetní techniky. S našimi tablety budete maximálně spokojeni. U nás k dostání nejširší výběr kopírek. Sháníte-li výpočetní techniku na splátky, u nás uspějete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Jakubec - FraJa SW

Představujeme nabídku profesionálních služeb v oblasti výpočetní techniky. V přátelském prostředí naší prodejny obslouží zákazníky ochotný personál, který poskytuje v případě potřeby i bezplatné poradenství k sortimentu zboží. V prodeji nám jde hlavně o klienta. Notebooky zakoupené u nás jsou zárukou kvalitního obchodu. Naši zaměstnanci vám pomohou s výběrem softwaru podle vašich požadavků. Prodáváme kvalitní a moderní tablety. Díky kvalitním kopírkám bude kopírování zábavou. Na splátky nabízíme v naší prodejně každému bez rozdílu věku, přijďte se přesvědčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Luděk Zimmer - PC4U

Naše společnost, která se zabývá službami v oblasti výpočetní techniky, je zárukou kvality a perfektního servisu. Management naší společnosti klade velký důraz na vysokou úroveň poradenství od našich prodejců. V oblasti kvality vás nezklameme. Znalost oblasti výpočetní techniky nám není cizí. Ochotné chování na prodejnách našeho elektra, je pro naší firmu velmi důležité.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

InSoft, spol. s r.o.

Zabýváme se komplexními službami v oblasti výpočetní techniky. Jsme připraveni Vám nabídnout služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. V popředí naší nabídky je vždy seriózní jednání. Kvalita je základem našeho prodeje. Ochota pomoci každému zákazníkovi je pro nás zásadní. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Durafol, s.r.o.

Zprostředkujeme Vám spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Mimo jiné naše společnost poskytuje profesionální poradenství v oblasti kancelářské a obchodní techniky. Na prodej počítačů i mobilů jsme specialisté. Svým klientům pomůžeme vybrat vhodný software. V případě nutnosti aktualizace hardwaru na vaší výpočetní technice se na nás s důvěrou obracejte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Espace Morava, s.r.o.

V rámci svého portfolia poskytuje naše společnost i služby v oblasti výpočetní techniky. Kvalita je u nás vždy na prvním místě, na to se můžete spolehnout. U nás nakoupíte pouze kvalitní notebooky za skvělé ceny. Poskytneme Vám také různé typy softwaru. Máme pro vás širokou nabídku tabletů za skvělé ceny. Informační systémy od nás najdou uplatnění v průmyslu i v administrativě. Vybereme Vám kopírku, která bude splňovat Vaše nároky. Prodejem výpočetní techniky na splátky se staráme o to, aby se každá vaše koruna vložená do nákupu vyplatila.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Melzer, spol. s r.o.

Zajišťujeme dlouhodobé dodávky služeb v oblasti výpočetní techniky. Zaměřujeme se na prodej kvalitních notebooků za dostupné ceny. V našem ráji počítačů si vyberete i softwary. Koupí našeho tabletu neprohloupíte! Vyberte si z velkého množství našich kvalitních informační systémů. Máme zkušenosti s prodejem kopírek. Zajistíme vám jednoduchý a rychlý nákup výpočetní techniky na splátky. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku aktivních i pasivních síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Valenta, prodej software a hardware.

Kvalitní a spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky jedině od naší společnosti. V případě, že hledáte prodejnu s výpočetní technikou, která Vám poskytne kvalitní služby, jste u nás dobře. Naši prodejci výpočetní techniky zaručují seriózní jednání. V rámci počítačů prodáváme i softwary. Hardware od nás splňuje předpoklady kvality.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Pavel Spisar, PÁJASTUDIO

Řadíme se k solidním firmám poskytujícím služby v oblasti výpočetní techniky. Zaručujeme Vám poskytnutí kvalitního poradenství v oblasti výpočetní techniky. Garantujeme Vám rychlost dodání. I vy oceníte ochotu našeho personálu při každém vašem požadavku. Naše elektro služby a prodej jsou vždy spojovány s kvalitou. Zajišťujeme prodej moderních softwarů. Specializujeme se na prodej výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku