Nepřehlédněte

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Lumír Prejda

Jsme expertem na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Se seriozností přistupujeme ke každému z vás. Jsme firma, která poskytuje poradenství v oblasti výpočetní techniky. Vaše zboží vám odešleme opravdu rychle. Kvalita dodávaných služeb při prodeji výpočetní techniky, je pro nás jedním z ukazatelů spokojenosti zákazníků. Ochotu vyjít vstříc zákazníkovi Vám můžeme slíbit. Spolehněte se na opravdové odborníky maximálně znalé ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CRO holding, spol. s r.o.

Jsme jedničkou na trhu v poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Služby poradenství v oblasti výpočetní techniky jsou Vám u nás k dispozici. Na naší prodejně výpočetní techniky naleznete výrobky, které nabízí vysoký poměr cena/kvalita. Garantujeme Vám serióznost jednání s každým klientem. Rychlost dodání nám je vždy vlastní. Abychom mohli poskytovat pouze kvalitní služby, musíme mít ochotný personál. Díky našim znalostem v oblasti prodeje výpočetní techniky, vám můžeme nabídnout skvělý servis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

matrica, s.r.o.

Jsme renomovanou společností nabízející služby v oblasti výpočetní techniky. Rádi vám ochotně poskytneme odborné poradenství. Díky našim znalostem v oblasti prodeje výpočetní techniky, vám můžeme nabídnout velmi kvalitní služby. Spoléháme se na ochotu našeho personálu. Nabídneme vám naše služby a serioznost při jednání s vámi. Náš software je vhodný i pro náročné uživatele..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Javet, spol. s r.o.- software

Naše firma vám ráda zajistí realizaci služby oblasti výpočetní techniky. Serióznost našich prodejců hodnotí klienti velmi kladně. Rychlost je u nás prioritou. U nás vám ochotně poskytneme komplexní poradenské služby. Rádi vám nabídneme také příslušný software.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tring Consulting, s.r.o. - Prodej softwaru

Využijte našich služeb v oblasti výpočetní techniky. Na nás se můžete spolehnout, jsme znalci ve svém oboru. Se seriozností přistupujeme ke každému z vás. Kvalita dodávaných služeb, je pro nás jedním z ukazatelů spokojenosti zákazníků. Poskytujeme individuální poradenství v oblasti výpočetní techniky velkým firmám i živnostníkům. Zaměřujeme se na prodej softwaru pro domácnosti i společnosti. Můžete se na nás spolehnout v oblasti prodeje výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Bourek - software

Našim zákazníkům poskytujeme různé služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme firma zaměřená na prodej výpočetní techniky, která zprostředkuje rychlé dodání zboží. Naše společnost je maximálně znalá v dané problematice výpočetní techniky. Na kvalitě nabízeného zboží si opravdu zakládáme. Poskytneme Vám i služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Svěřte nám servis výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libor Vilímek-software

Poskytujeme kompletní služby v oblasti výpočetní techniky. Náš kolektiv pracovníků Vám zajistí odborné poradenství pro vaši kancelářskou a obchodní techniku. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás důležitá. Zaručíme Vám naprosto seriózní jednání. Znalost produktů naší nabídky je pro nás stejně důležitá jako pro vás. Kvalita naší výpočetní techniky, je pro nás jedním z ukazatelů spokojenosti zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Fejfar - Prodej softwaru

Nabízíme spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Díky našim znalostem v oblasti prodeje výpočetní techniky, vám můžeme nabídnout skvělý servis. Na našich prodejnách naleznete široký sortiment notebooků. Naše tablety osloví každého uživatele. Kopírky od nás osloví velkým výkonem. Výpočetní techniku prodáváme rovněž na splátky. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku aktivních i pasivních síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RSF, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výpočetní techniky za výhodné ceny. Zaměřujeme se na prodej notebooků. Provádíme konfigurace přidaného hardwaru. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a spolehlivé tablety. U nás máme k dostání nejnovější typy kopírek. Poskytujeme i možnost prodeje na splátky. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku aktivních i pasivních síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vítězslav Šnyrych - prodej softwaru

Jsme poskytovatelem služeb v oblasti výpočetní techniky. Vyžádejte si u našeho personálu služby odborného poradenství. Našim zákazníkům nabízíme opravdu rychlé jednání. Seriózní jednání je nám vlastní. Nabízíme výpočetní techniku a ochotu při pomoci s výběrem. Naše znalosti v oblasti výpočetní techniky jistě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku