Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Milan Mitáček - Admija

Naše firma vám ráda zajistí realizaci služby oblasti výpočetní techniky. Každý uživatel ocení naši bohatou nabídku notebooků. U nás vám rádi doporučíme také vhodný software. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a spolehlivé tablety. U kopírek z naší nabídky oceníte její jednoduchou obsluhu. U nás nic není nemožné, po domluvě lze nakoupit zboží na splátky. Vyberte si z produktů v oddělení síťové prvky za nejlevnější ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Mašek, softwar

V oblasti výpočetní techniky nabízíme spolehlivé služby. Při každé objednávce dbáme na rychlost. Můžete se spolehnout, že u nás nakoupíte kvalitní výpočetní techniku. Ochotu poradit každému nabízíme na prvním místě. Zákazníci naší prodejny s výpočetní technikou na nás oceňují spolehlivost, serióznost a vysokou úroveň poskytovaných služeb. V přátelském prostředí naší prodejny obslouží zákazníky ochotný personál, který poskytuje v případě potřeby i bezplatné poradenství k sortimentu zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IT SYSTEMS, a.s.

Jsme jedničkou na trhu v poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Na rychlost v naší prodejně výpočetní techniky se můžete spolehnout. Na naší prodejně výpočetní techniky naleznete výrobky, které nabízí vysoký poměr cena/kvalita. V naší firmě se zaměřujeme na prodej výpočetní techniky. Servis výpočetní techniky u nás provádí kvalifikovaní odborníci, kteří vám vysvětlí vše potřebné. Přesvědčte se, že nabízíme pouze kvalitní software. Nabízíme kvalitní školení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Jiří Olšar-prodej softwaru

Pro zákazníky naší společnosti nabízíme služby v oblasti výpočetní techniky. Můžete se spolehnout, že u nás nakoupíte kvalitní výpočetní techniku. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim znalostem v oblasti výpočetní techniky. Naše firma Vás bude vždy informovat o rychlosti dodání Vaší výpočetní techniky. Se službami našeho poradenství bude váš výběr výpočetní techniky jednodušší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hart a Vaněk, v.o.s.

S našimi službami v oblasti výpočetní techniky budete maximálně spokojení. Jsme připraveni Vám poskytnout služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Naše odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky jistě oceníte. Je na vás, zda zvolíte kvalitu nebo nízkou cenu. Ochotu poradit každému nabízíme na prvním místě. Při každé objednávce dbáme na rychlost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SYSTEGRA, s.r.o.

Poskytujeme služby domácnostem, malým i velkým firmám v oblasti výpočetní techniky. Kvalita je pro nás rozhodující. Na našich prodejnách naleznete velký výběr notebooků. U nás nakoupíte výhodně veškerou výpočetní techniku, tj. i tablety. U nás si vybere každý kopírku dle svých požadavků. Prodáváme zboží v rámci výpočetní techniky i na splátky. U nás najdete kvalitní síťové prvky pro komerční a průmyslové využití.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Langr - prodej počítačových systémů

Zabýváme se komplexními službami v oblasti výpočetní techniky. Díky našim znalostem výpočetní techniky, máme náskok před konkurencí. Jsme odborníky na počítače. Připravili jsme pro vás širokou nabídku notebooků určených pro domácnost i do kanceláří. Software i výpočetní techniku jsme pro vás připravili za bezkonkurenční ceny. Jsme specialisté na prodej výpočetní techniky. Naše společnost nabízí tablety pro každého. U nás k dostání nejširší výběr kopírek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Coral, s.r.o.

V poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky nemáme na trhu konkurenci. U nás naleznete zboží pouze v náležité kvalitě. U nás najdete širokou nabídku notebooků za skvělé ceny od renomovaných výrobců. Z naší nabídky tabletů si zaručeně vyberete. Pořiďte si u nás kvalitní informační systém. Dokážeme pro Vás vybrat kopírku, která splňuje všechny Vaše požadavky. Veškerý sortiment u nás je možno zakoupit na splátky. Potřebujete Wi-fi router nebo jiný síťový prvek? Přijďte si k nám vybrat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Globál - Jewelsoft, spol. s r.o.

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavé ceny služeb v oblasti výpočetní techniky. Služby, které nabízíme, jsou zárukou kvality. Ochoty našich pracovníků, při prodeji výpočetní techniky, si zákazníci velmi cení. Serioznost a plnění konkrétních požadavků jsou součástí našich služeb. Know-how naší společnosti je zajistit na pultech našeho obchodu kvalitní sortiment výpočetní techniky a současně vysokou úroveň poradenství od našich zkušených zaměstnanců. Rychlé dodání je nám vlastní. Při nákupu Vám vždy rádi pomůžeme svými znalostmi v oblasti výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Dostrašil GBS

Specializujeme se na veškeré služby v oblasti výpočetní techniky. V případě, že hledáte prodejnu s výpočetní technikou, která Vám poskytne kvalitní služby, jste u nás dobře. Nabízíme výpočetní techniku a ochotu při pomoci s výběrem. Naši klienti na nás oceňují především seriózní chování v poskytování služeb spojených s prodejem výpočetní techniky. Naše firma Vám dodá Vaši zakoupenou výpočetní techniku nejrychleji na trhu. Rádi vám poskytneme při vašem nákupu také poradenství. Díky našim znalostem v oblasti prodeje výpočetní techniky, vám můžeme nabídnout skvělý servis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku