Nepřehlédněte

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Jaromír Kovář - ECM

Jsme specialisté na služby v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme široký sortiment elektro, mobilů a počítačů s odborným poradenstvím. Znalosti v oblasti výpočetní techniky, z nás dělají odborníky na českém trhu. Na kvalitě nabízeného zboží si opravdu zakládáme. U nás se vždy dočkáte seriózního přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vladimír Chmelař

Našim klientům poskytujeme různé služby v oblasti výpočetní techniky. Každý si zaslouží nabídku ve vysoké kvalitě. Zboží od naší firmy na výpočetní techniku dodáme vždy velmi rychle. V rámci prodeje výpočetní techniky nabízí naše prodejna zákazníkům i bezplatné poradenství. Pořiďte si výpočetní techniku i software za výhodné ceny ze sortimentu naší prodejny ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARGOSit, spol. s r.o.

Zabýváme se komplexními službami v oblasti výpočetní techniky. O naši znalost nabízených služeb se rádi podělíme. Prodáváme notebooky různých značek. Zakupte si tablety u nás a nebudete litovat. Naše služby zahrnují také prodej kopírek. Nabídneme vám zboží k prodeji na splátky. Nabízíme široký výběr síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Karel Pečenka, prodej softwaru

Rádi Vám pomůžeme s našimi službami v oblasti výpočetní techniky. V prodeji výpočetní techniky máme skvělé ceny. Naše společnost nabízí notebooky pro každého. U nás vám rádi doporučíme také vhodný software. V našem sortimentu najdete rovněž nejnovější tablety na trhu. Kopírky od nás vynikají velkým rozlišením při kopírování, což naši zákazníci oceňují. Poradíme vám, jak na nákup výpočetní techniky na splátky. Nabídku síťových prvků stále rozšiřujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lubomír Hnát- prodej PC

Jsme specialisté na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Díky rychlosti našich pracovníků, na prodejně výpočetní techniky, máme náskok před konkurencí. Služby, které nabízíme, jsou zárukou kvality. U naší společnosti najdete porozumění v oblasti poradenství výpočetní techniky. Serioznost a plnění konkrétních požadavků jsou součástí našich služeb. V našem ráji počítačů si vyberete i softwary..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fugasoft, spol. s r.o.

Realizujeme služby v oblasti výpočetní techniky se zárukou spokojenosti. Zaměřujeme se na prodej notebooků. Vyberte si u nás z široké nabídky software. Připravili jsme pro vás velké množství tabletů. Obsluhovat kopírky z naší nabídky je velmi jednoduché. Prodejem výpočetní techniky na splátky se staráme o to, aby se každá vaše koruna vložená do nákupu vyplatila. Nabízíme značkové i méně známé síťové prvky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sysklass CZ, s.r.o.

Hlavním zaměřením naší firmy je poskytování kvalitních služeb v oblasti výpočetní techniky. Kvalita je při výběru elektroniky důležitým faktorem. Našim zákazníkům prodáváme jen tu nejlepší výpočetní techniku. Poradíme Vám jak vybrat ten správný notebook. Správné fungování výpočetní techniky zajistí včasná a pravidelná aktualizace softwaru. Prodáváme kvalitní a moderní tablety. U nás máme k dostání nejnovější typy kopírek. Po dohodě možno pořídit u nás zboží na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pantek (CS), s.r.o.

Naše firma nabízí své odborné služby v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme kvalitní notebooky. Rádi vám zajistíme pomoc při výběru software. Přijďte si vybrat z našeho kvalitního hardwaru. Na naší pobočce vám pomůžeme vybrat správný typ serveru, provedeme jeho instalaci a poté jej přizpůsobíme Vašim potřebám. V našem sortimentu najdete rovněž nejnovější tablety na trhu. Součástí výpočetní techniky, kterou prodáváme, jsou kopírky. Nákup na splátky nabízíme na veškeré zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Novák, PN Ware

Nabízíme kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Serióznost našich prodejců výpočetní techniky vůči našim klientům je pro nás prioritou. Vaši objednávku vyřídíme velmi rychle. Znalosti rozsáhlého portfolia výpočetní techniky, z nás dělají vyhledávaného odborníka. Ochota, pro naše pracovníky prodeje výpočetní techniky, je posvátná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Karel Mareček, software

Služby v oblasti výpočetní techniky jsou další z našich činností. Jsme prodejnou kladoucí důraz na serióznost a osobní přístup. Se službami našeho poradenství ohledně výpočetní techniky budete zaručeně maximálně spokojeni. Spolehněte se na naši rychlost dodání. Výpočetní technika od nás má vysokou kvalitu. Ochotu personálu Vám garantujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku