Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jiří Langer - Horlan Dobříš

Poskytujeme základní servis a služby všeho druhu v oblasti výpočetní techniky. Znalosti v oboru prodeje výpočetní techniky, z náš dělají vyhledávaného odborníka. Zboží od naší firmy na výpočetní techniku dodáme vždy velmi rychle. Abychom mohli poskytovat pouze kvalitní služby, musíme mít ochotný personál. V případě, že hledáte prodejnu s výpočetní technikou, která Vám poskytne kvalitní služby, jste u nás dobře. Naší prvotní nabídkou je seriózní jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenovo exclusive store

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky, na které se můžete spolehnout. Vyžádejte si u našeho personálu služby odborného poradenství. Naši zákazníci na nás oceňují serióznost naší prodejny výpočetní techniky. Dodáme Vaši výpočetní techniku opravdu rychle. Díky tomu, že známe své zákazníky v oddělení výpočetní techniky, můžeme jim nabídnout individuální přístup. Jedním z našich oborů je také servis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELAT, s.r.o.

Poskytujeme různé služby v oblasti výpočetní techniky. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti výpočetní techniky. Jsme společnost, která Vám nabídne poradenství v oblasti výpočetní techniky. Jsme seriozní firma s kvalitním výpočetním zbožím. Zaměřujeme se na prodej výpočetní techniky v nejlepším poměru cena - kvalita. Očekávejte od nás vždy jen rychlé dodání. Zabýváme se prodejem širokého sortimentu výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

iDomino, a.s.

Poskytujeme širokou škálu služeb v oblasti výpočetní techniky. S našimi notebooky budete maximálně spokojeni. Provedeme instalace / reinstalace softwaru ve vašem PC. S našimi tablety budete maximálně spokojeni. Kopírky od nás vynikají velkým rozlišením při kopírování, což naši zákazníci oceňují. Nákup na splátky je tou správnou volbou. V naší nabídce naleznete jak pasivní, tak i aktivní síťové prvky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oracle Czech, s.r.o.

U nás se dočkáte kvalitních služeb v oblasti výpočetní techniky. Vaši objednávku vyřídíme velmi rychle. Zaměřujeme se na prodej notebooků. Nabízíme softwarová řešení pro domácnosti a menší společnosti. Naše společnost se specializuje na hardware. Přinášíme Vám prodej výpočetní techniky. Zabýváme se prodejem výpočetní techniky včetně tabletů. Vybavte si kancelář kopírkou od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Minerva Česká republika, a.s.

S našimi službami v oblasti výpočetní techniky budete spokojeni. Spolehněte se při výběru výpočetní techniky na naše odborné poradenství. Předcházejte problémům díky servisu výpočetní techniky. S notebooky zakoupenými u nás nebudete mít žádný problém. Rádi Vám nabídneme vhodný software. Našim zákazníkům nabízíme široký sortiment výpočetní techniky. Nabízíme celou řadu informační systémů různých parametrů. Vybereme Vám kopírku, která bude splňovat Vaše nároky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Petr Smolík - AB-DataConsult

Naše firma nabízí služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme maximálně znalí v oboru prodeje výpočetní techniky. S ochotou vám poradíme to nejlepší pro vás. Využijte služby našeho spolehlivého poradenství na výpočetní techniku. U nás se vždy dočkáte seriózního přístupu. Na kvalitě našich produktů si dáváme záležet..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KARTO K, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na služby v oblasti výpočetní techniky. Prodejna naší společnosti splňuje náročná kritéria našich zákazníků na prvotřídní kvalitu sortimentu i poradenství. Specializujeme se na kvalitu nabízeného zboží. Ochota našich pracovníků na prodejnách s výpočetní technikou, je pro nás na prvním místě. Vyberte si z naší bohaté nabídky výkonných počítačů. S naším školením se neustále vzděláváte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GATC.cz

Naše společnost zajišťuje kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Ochotu vyjít vstříc zákazníkovi Vám zaručujeme. U nás nakoupíte zboží zaručující kvalitu. Při nákupu Vám pomůžeme svými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Neváhejte vyzkoušet náš servis výpočetní techniky. Každý ocení naši nabídku bezpečných softwarů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Josef Chodura - Ipeco - Hardware & Software

Specializujeme se na služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme dodavatelem kvalitních služeb z oblasti prodeje výpočetní techniky. Naše společnost je specialistou na prodej výpočetní techniky. Specializujeme se na bezpečný software. Nabízíme školení a kurzy z oblasti výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku