Nepřehlédněte

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Radek Folda-RaFo PC

Naše společnost, která se zabývá službami v oblasti výpočetní techniky, se snaží maximálně uspokojit přání a potřeby našich klientů. Veškeré zboží od nás získáte i na splátky. Jsme bezkonkurenční v sortimentu prodeje kopírek. S tablety od nás budete velmi spokojeni. S naším hardwarem vám půjde práce lépe od ruky. Náš bezpečný software je zárukou kvality. Zabýváme se prodejem notebooků pro domácí i firemní využití. Obraťte se na nás, pokud potřebujete nový počítač.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HSS plus, s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti výpočetní techniky. Garantujeme Vám serióznost jednání. Jsme ta správná firma, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství výpočetní techniky. Ochota našich zaměstnanců se řadí na nejvyšší žebříčky našich hodnot. U nás se setkáte s profesionálním přístupem a všestrannou znalostí služeb. Jsme spolehlivými prodejci výpočetní techniky. Rádi vám zajistíme také servis výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Versino CZ, s.r.o.

Zákazníci využívají služeb naší společnosti v oblasti výpočetní techniky. V popředí naší nabídky je vždy seriózní jednání. Ochota je pro naše pracovníky velmi důležitým faktorem při poskytování kvalitních služeb v oblasti prodeje výpočetní techniky. Rádi Vám nabídneme služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Naši zákazníci oceňují především kvalitu služeb. Obnova Vašich dat pro nás není problém. U nás se dočkáte výborného školení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

E&S Software, s.r.o.

V rámci prodeje výpočetní techniky nabízí naše společnost i služby v této oblasti. Naše poradenství v oblasti výpočetní techniky je pro naši firmu vizitkou. V popředí naší nabídky je vždy seriózní jednání. Díky tomu, že známe své zákazníky v oddělení výpočetní techniky, můžeme jim nabídnout individuální přístup. Je na vás, zda zvolíte kvalitu nebo nízkou cenu. Naší prioritou je rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka. V používání zakoupeného elektra, mobilu či počítače vás proškolíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELKO TRADING, spol. s r.o.

Využijte naše služby v oblasti výpočetní techniky. Naši klienti si na nás cení férového jednání, ochoty a rychlosti při prodeji výpočetní techniky. U nás najdete kvalitní a rychlé služby v oblasti prodeje a servisu výpočetní techniky. Jsme kvalitním prodejcem kancelářské a obchodní techniky ve vašem regionu. Zabýváme se také prodejem spotřební elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MaR- K

Sjednejte si u nás také služby v oblasti výpočetní techniky. U nás nakoupíte zboží zaručující kvalitu. Garantujeme Vám serióznost jednání s každým klientem. Přijďte ocenit naše znalosti v oblasti výpočetní techniky. Náš personál je za všech okolností maximálně ochotný. Naši zákazníci ocení naši rychlost. Máme dlouholeté zkušenosti se servisem výpočetní a kancelářské techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Šika

Poskytujeme služby zaměřené na výpočetní techniku. Při návrhu řešení přihlížíme vždy ke kvalitě nabízené techniky. Našim zákazníkům prodáváme jen tu nejlepší výpočetní techniku. Nabízíme individuální školení výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. JAN NOVÁK, s.r.o.

Nabízíme služby přímo na míru v oblasti výpočetní techniky. Ochotné chování na prodejnách s výpočetní technikou, je pro naší společnost velmi důležité. Realizujeme prodej software. V prodeji výpočetní techniky máme velké zkušenosti. Náš tým odborníků poskytuje služby se správou serverů na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Počítač pod palcem

Jsme jednička na trhu v poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Zaměstnanci naší prodejny, která nabízí široký sortiment výpočetní techniky, poskytnou zákazníkům v případě potřeby i poradenství na úrovni. Náš sortiment prodeje je mezi zákazníky velmi vyhledávaný. Vyzkoušejte náš servis výpočetní techniky. Zajistíme Vám odborné školení v oblasti výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MPM Systém, s.r.o.

Naše společnost nabízí ucelenou řadu služeb v oblasti výpočetní techniky. Kvalita naší výpočetní techniky je pro nás prioritou. V servisu jsme vynikající odborníci. Kvalitní výpočetní techniku a software si můžete pořídit za atraktivní ceny na naší prodejně. Svým klientům nabízíme i hardware.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku