Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Petr Rektorys - software

Poskytujeme služby domácnostem, malým i velkým firmám v oblasti výpočetní techniky. U nás nakoupíte zboží zaručující kvalitu. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti výpočetní techniky. Zaměřujeme se na prodej softwarů na míru. Prodáváme výpočetní techniku do Vašich firem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TimePro, spol. s r.o.

Naše IT nabídka zahrnuje služby v oblasti výpočetní techniky. Rychlé dodání je pro nás zásadní. Pokud právě hledáte kvalitní a rychlé služby v oblasti prodeje výpočetní techniky, pak jste tu správně. Ochota vůči zákazníkům se řadí na nejvyšší žebříčky našich hodnot. Spokojení zákazníci naší prodejny hojně využívají služeb spojených s poradenstvím k nabízenému sortimentu prodeje výpočetní techniky. Jsme kvalitní počítačový servis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PIKE ELECTRONIC, spol. s r.o.

Využijte služeb v oblasti výpočetní techniky. S našimi notebooky budete maximálně spokojeni. Zaměřili jsme se na prodej cenově dostupné výpočetní techniky i softwaru. Při prodeji tabletů si zakládáme na férovém přístupu ke každému zákazníkovi. Kopírky dodáváme za nejlepší ceny. Zajistíme vám jednoduchý a rychlý nákup výpočetní techniky na splátky. Na síťové prvky od nás se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GAPP System, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na poskytování odborných služeb v oblasti výpočetní techniky. Díky nám pro vás bude nakupování na splátky příjemné. Díky kvalitním kopírkám bude kopírování zábavou. Naše tablety osloví každého uživatele. U nás najdete širokou nabídku softwaru pro domácnost i do kanceláře za skvělé ceny. Naše notebooky jsou vhodné i pro ty nejnáročnější uživatele. Zálohování dat provádíme nejen na externí disky. Obnova dat je u nás možná ze všech médií.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autodesk, spol. s r.o.

Spokojení zákazníci naší společnosti si u nás objednali služby v oblasti výpočetní techniky. Kvalita dodávaných služeb, je pro nás jedním z ukazatelů spokojenosti zákazníků. Mimo výpočetní techniku nabízíme také počítače. Prvotřídní síťové prvky objevíte v naší nabídce. U nás nic není nemožné, po domluvě lze nakoupit zboží na splátky. Nabízíme kopírky od význačných prodejců. Informační systém ve vaší firmě vám vždy nově upravíme dle vašich potřeb. Prodej výpočetní techniky je naším oborem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Industrial Technology Systems, spol. s r.o.

Zabýváme se i poskytováním různých služeb v oblasti výpočetní techniky. Na našich prodejnách naleznete široký sortiment notebooků. Rádi Vám nabídneme vhodný software. Prodáváme veškerý sortiment v oblasti výpočetní techniky, tablety. V oddělení kopírek pracují vyškolení zaměstnanci, kteří mají odborné předpoklady pro svou práci. U nás nic není nemožné, po domluvě lze nakoupit zboží na splátky. Nákup síťových prvků jedině u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. René Pihrt - Recon

Naše společnost nabízí ucelenou řadu služeb v oblasti výpočetní techniky. U nás se dočkáte maximálně profesionálního přístupu znalců svého oboru. Nechceme Vás okrádat o čas, proto vše při prodeji výpočetní techniky vyřídíme rychle. Heslem naší prodejny elektra, mobilů a počítačů, je pro nás rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka. Výsadou prodejny naší společnosti je kvalitní a různorodý sortiment výpočetní techniky, nadstandardní služby zákazníkům a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Kuželka - software

Poskytujeme specializované služby v oblasti výpočetní techniky. Na naše poradenství v oblasti výpočetní techniky se můžete spolehnout. S námi nakupujte kvalitně, dostupně a rozšiřte své znalosti. Naše elektro služby a prodej jsou vždy spojovány s kvalitou. Dostaneme k vám rychle objednané zboží. Ochotu personálu Vám garantujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Askar, společnost s ručením omezeným

Poskytujeme profesionální služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme společnost, která Vám nabídne poradenství v oblasti výpočetní techniky. Naší serióznosti neváhejte kdykoli využít. Jsme firma zaměřená na prodej výpočetní techniky, která zprostředkuje rychlé dodání zboží. Náš personál je ke svým zákazníkům a k jejich požadavkům maximálně ochotný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Martin Pavlas, softwar

Nabízíme své služby v oblasti výpočetní techniky. V oddělení výpočetní techniky prodáváme širokou škálu přístrojů pro Vašich práci. Mimo výpočetní techniku nabízíme také notebooky. Provedeme instalace / reinstalace softwaru ve vašem PC. U nás nakoupíte výhodně veškerou výpočetní techniku, tj. i tablety. V oddělení kopírek pracují vyškolení zaměstnanci, kteří mají odborné předpoklady pro svou práci. Prodáváme zboží v rámci výpočetní techniky i na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku