Nepřehlédněte

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bohdan Koudelka, stavební software

Naše společnost důsledně dbá na kvalifikaci zaměstnanců vykonávajících pro naše zákazníky služby v oblasti výpočetní techniky. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu, to je elektro od naší společnosti. Dbáme na to, aby naše jméno bylo spojováno se seriózností poskytovaných služeb. Naši klienti si na nás cení férového jednání, ochoty a rychlosti při prodeji výpočetní techniky. Na ochotu v naší prodejně výpočetní techniky se můžete spolehnout. V prodeji výpočetní techniky máme velké zkušenosti. S našimi softwary budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nemetschek Scia, s.r.o.

Zajišťujeme dlouhodobé dodávky služeb v oblasti výpočetní techniky. Naši zákazníci na nás oceňují serióznost naší prodejny výpočetní techniky. Naší prvotní nabídkou je rychlé dodání. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim znalostem v oblasti výpočetní techniky. Naše společnost prodává kvalitní výpočetní techniku. Software je také součástí naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Pavlína Stachovská

Pro zákazníky naší společnosti nabízíme služby v oblasti výpočetní techniky. Vaše požadavky ohledně výpočetní techniky, vyřídíme rychle, kvalitně a bez zbytečných otázek. Jsme dodavatelem kvalitních služeb z oblasti prodeje výpočetní techniky. S naším školením se neustále vzděláváte. Konečně nabídka kvalitních tabletů za výhodné ceny. Poskytujeme počítačové služby a prodej notebooků. Mobil na splátky si můžete dovolit i vy. Naše společnost se zabývá správou a prodejem síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HISYS, spol. s r.o.

Naše služby jsou z oblasti výpočetní techniky. Na naše poradenství v oblasti výpočetní techniky se můžete spolehnout. Ochota pracovníků, při prodeji výpočetní techniky, je na prvním místě. Garantujeme Vám vysokou kvalitu prodávaných výrobků z našeho elektra. Serióznost našich prodejců hodnotí klienti velmi kladně. Naší prioritou je rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka. Prodejem výpočetní techniky se zabýváme v naší společnosti již dlouho..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Blažíček

Jsme Vám k dispozici se službami v oblasti výpočetní techniky. Znalost produktů naší nabídky je pro nás stejně důležitá jako pro vás. Ochotný personál, vstřícné jednání a rychlost při prodeji výpočetní techniky, toho si naši klienti velmi cení. Ochotu personálu Vám garantujeme. Garantujeme kvalitou prověřenou zákazníky. Důkazem naší serióznosti jsou vracející se spokojení zákazníci do našich prodejen. Rádi a ochotně vám poskytneme kvalitní a spolehlivé rady..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

E-Lexicon, spol. s r.o.

Těšíme se velké spokojenosti klientů, kterým poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky. Naše znalosti v oblasti výpočetní techniky jistě oceníte. Kvalita naší prodejny s elektrem je pro nás prioritou. Garantujeme Vám rychlost dodání. Na prodejně naší společnosti mohou zákazníci využít poradenství k nabízenému sortimentu výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dagmar Rýdlová - prodej softwaru

Zprostředkujeme Vám spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Důkazem naší serióznosti jsou vracející se spokojení zákazníci do našich prodejen. Nabízíme kvalitní notebooky. Koupí našeho tabletu získáte do vaší domácnosti chytrého pomocníka a rádce. U nás máme k dostání nejnovější typy kopírek. Spokojený zákazník je naše priorita – poskytujeme zboží na splátky. Veškeré síťové prvky za rozumnou cenu získáte u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Slípek - Dosli

Vaší kanceláři poskytneme veškeré služby v oblasti výpočetní techniky. Pokud dané zboží v sortimentu výpočetní techniky nemáme skladem, rychle ho pro Vás objednáme. Je na vás, zda zvolíte kvalitu nebo nízkou cenu. Nabízíme vám širokou škálu notebooků. Software je zahrnutý v naší bohaté nabídce. Tablety v naší nabídce vás zajisté ohromí. Vyberte si u nás kopírku, která odpovídá Vašim požadavkům. Zvažte nákup této techniky na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kajoko, s.r.o.

Zajistíme Vám služby v oblasti výpočetní techniky. Pomůžeme Vám díky našim znalostem v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme seriózní přístup, který jako zákazník zaručeně oceníte. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu, to je výpočetní technika od naší společnosti. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti poradenství ohledně výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cleverbee solutions, s.r.o.

Zajistíme Vám služby v oblasti výpočetní techniky. I pro vás máme připraveny cenné rady ohledně výpočetní techniky. Kvalita je pro nás prioritní. Na rychlost v naší prodejně výpočetní techniky se můžete spolehnout. Ke každému zakoupenému výrobku, Vám poskytneme školení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku