Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jiří Tauchmann

Jako specialisté IT zařizujeme spolehlivou dodávku služeb v oblasti výpočetní techniky. Na našich prodejnách výpočetní techniky se můžete spolehnout na individuální a profesionální přístup a naprosto seriózní jednání. Rychlé dodání je naší zásadou. Kvalita je u nás vždy na prvním místě, na to se můžete spolehnout. Mluví za nás naše znalosti v oboru výpočetní techniky. Nabízíme možnost poskytování poradenství v oblasti výpočetní techniky. Zabýváme se prodejem IT techniky včetně konzultací a pravidelného servisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Blažíček - Polaris

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky, na které se můžete spolehnout. Kvalita za skvělou cenu dostupná pro každého. Naše služby a prodej se pojí s ochotou k vám. Naše služby zahrnují i poradenství v oblasti výpočetní techniky. Nechejte si vytvořit webové stránky od profesionálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Media Trade Interactive, s.r.o.

Nabízíme spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Abychom mohli poskytovat pouze kvalitní služby, musíme mít ochotný personál. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle. Chceme pro naše zákazníky pouze prvotřídní kvalitu. Zaručujeme Vám seriózní jednání. Přijďte ocenit naše odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky. Přinášíme Vám prodej kvalitní výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Neubauer - prodej softwaru

Realizujeme služby v oblasti výpočetní techniky se zárukou spokojenosti. Výpočetní techniku nakoupíte u nás kvalitně a s ochotným přístupem našich zaměstnanců. Chtějte elektroniku v náležité kvalitě. Nabídneme vám naše služby a serioznost při jednání s vámi. Znalosti rozsáhlého portfolia výpočetní techniky, z nás dělají vyhledávaného odborníka. Očekávejte od nás vždy jen rychlé dodání. S našimi počítači budete maximálně spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Pavel Kotala

Služby pro zákazníky v oblasti výpočetní techniky vykonávají v naší společnosti kvalifikovaní odborníci. Nabízíme vám širokou škálu notebooků. V rámci počítačů prodáváme i softwary. Naše tablety jsou vhodné pro každého uživatele. Nabízíme kopírky od význačných prodejců. Výpočetní techniku prodáváme rovněž na splátky. Nákup síťových prvků jedině u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Erbes - Softer

Poskytujeme kvalitní a rychlé služby v oblasti výpočetní techniky. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru výpočetní techniky. Vaše požadavky ohledně výpočetní techniky, vyřídíme rychle, kvalitně a bez zbytečných otázek. Ochotně vám pomůžeme s každým vaším požadavkem. Jsme odborníci na prodej výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Multimedia ART, s.r.o.

Na požádání Vám zajistíme služeb v oblasti výpočetní techniky. Spolehněte se na to, že my vyřizujeme objednávky opravdu rychle. Zaručujeme Vám poskytnutí kvalitního poradenství v oblasti výpočetní techniky. Znalosti rozsáhlého portfolia výpočetní techniky, z nás dělají vyhledávaného odborníka. Zabýváme se prodejem výpočetní techniky většiny nejznámějších světových značek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

International CIM Systems, spol. s r.o.

Naše služby v oblasti výpočetní techniky i všichni zákazníci chválí. Rádi vám ochotně poskytneme poradenské služby. U nás se dočkáte maximálně profesionálního přístupu znalců svého oboru. Heslem naší prodejny elektra, mobilů a počítačů, je pro nás rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka. Ochotné chování na prodejnách s výpočetní technikou, je pro naší společnost velmi důležité. Počítejte u nás se seriózním jednáním. Vaše zboží vám odešleme opravdu rychle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Opsoft, s.r.o.

Rádi Vám poskytneme i služby v oblasti výpočetní techniky. Řídíme se heslem: "kvalitně, rychle a spolehlivě." Naše společnost nabízí notebooky pro každého. Každý uživatel ocení naši bohatou nabídku tabletů. Vybereme pro Vás informační systém dle Vašich potřeb. Potřebujete-li kvalitní kopírku, jsme tu pro vás. U nás si nakupování na splátky oblíbíte. U nás najdete kvalitní síťové prvky pro komerční a průmyslové využití.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vars Brno, a.s.

Naší hlavní činností jsou služby v oblasti výpočetní techniky. Realizujeme prodej software. Nabízíme prodej výpočetní techniky. Mimo jiné nabízíme prodej notebooků. Kdo nemá tablet, jako by nebyl, jsme tu pro vás. Vybereme Vám kopírku, která bude splňovat Vaše nároky. Zajistíme vám jednoduchý a rychlý nákup výpočetní techniky na splátky. Na našich prodejnách naleznete aktivní i pasivní síťové prvky za nejvýhodnější ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku