Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej softwaru

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ORTEX, spol. s r.o.

Know-how naší společnosti je kvalita služeb v oblasti výpočetní techniky a příjemný a pohotový personál. Vyžádejte si u našeho personálu služby odborného poradenství. Základním pilířem budování partnerství mezi naší prodejnou a Vámi je ochota. S rychlým dodáním u nás můžete vždy počítat. O kvalitě našich služeb není pochyb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Václav Franc

Nabízíme spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme společnost, která Vám nabídne poradenství v oblasti výpočetní techniky. Při nákupu Vám vždy rádi pomůžeme svými odbornými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. S ochotou vám poradíme to nejlepší pro vás. Serioznost a plnění konkrétních požadavků jsou součástí našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

S.U.K., v.o.s.

Jsme poskytovatelem služeb v oblasti výpočetní techniky. Kvalita dodávaných služeb při prodeji výpočetní techniky, je pro nás jedním z ukazatelů spokojenosti zákazníků. Zaměstnanci naší společnosti Vám jsou k dispozici s poradenstvím v oblasti výpočetní techniky. Jsme maximálně znalí v oboru prodeje výpočetní techniky. Vaši objednávku vyřídíme velmi rychle. Ke každému přání našeho zákazníka přistupujeme seriózně a ochotně. Spoléháme se na ochotu našeho personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavlínek, s.r.o.

Pro zákazníky naší společnosti nabízíme služby v oblasti výpočetní techniky. Naše společnost se snaží vyhovět požadavkům a přáním našich zákazníků nabídkou kvalitního sortimentu výpočetní techniky a službami spojenými s nákupem včetně poradenství. Naši prodejci výpočetní techniky zaručují seriózní jednání. Cílem je kvalita našeho sortimentu. S výběrem softwaru podle vašich požadavků vám pomůže kvalifikovaný personál naší prodejny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VS computer systems, s.r.o.

Poskytujeme širokou škálu služeb v oblasti výpočetní techniky. Poskytujeme kvalitní a spolehlivé poradenství v oblasti výpočetní techniky. Výpočetní technika od nás, to je jedinečný design a prvotřídní kvalita materiálů. Naše firma se Vám může zaručit za vysokou rychlost dodání zakoupené výpočetní techniky. Naše společnost se specializuje na kvalitní servis výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Servis pokladen - Luděk Habel

Specializujeme na služby v oblasti výpočetní techniky. Spolehněte se na služby našeho poradenství v oblasti výpočetní techniky. Ochota, pro naše pracovníky prodeje výpočetní techniky, je posvátná. Znalost produktů naší nabídky je pro nás stejně důležitá jako pro vás. Naším oborem je velkoobchodní a maloobchodní servis výpočetní techniky. Nabízíme Vám školení v oblasti výpočetní techniky na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dialog MIS, spol. s r.o.

Přinášíme také služby v oblasti výpočetní techniky. Vyzkoušejte náš servis výpočetní techniky. Nabízíme vám širokou škálu notebooků. Přesvědčte se, že nabízíme pouze kvalitní software. Koupí našeho tabletu neprohloupíte! Potřebujete-li kvalitní kopírku, jsme tu pro vás. U nás můžete nakoupit také na splátky. Nabízíme značkové i méně známé síťové prvky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M studio - Manažerské poradenství, s.r.o.

Naší specializací je poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Naší serióznosti rozhodně můžete věřit. Orientujeme se na přání a potřeby našich zákazníků, snažíme se dodržovat vysoký standard kvality našeho servisu. Nabízíme individuální školení výpočetní techniky. Se serverem od naší společnosti si můžete být jisti, že vaše data budou v bezpečí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stapro, s.r.o.

Vyberte si z portfolia nabízených služeb v oblasti výpočetní techniky. Kvalita za skvělou cenu dostupná pro každého. V rámci našich služeb nabízíme prodej kvalitní výpočetní techniky. Naše notebooky osloví každého uživatele. Poskytujeme širokou nabídku tabletů. Specializujeme se na tvorbu webových stránek. U kopírek z naší nabídky oceníte její jednoduchou obsluhu. Rádi bychom vás potěšili prodejem na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CEGEDIM CZ, s.r.o.

Neváhejte a využijte naše služby v oblasti výpočetní techniky. Naše firma je jedničkou na trhu v rychlosti dodání výpočetní techniky. Poradíme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti výpočetní techniky. Ochota poradit zákazníkovi je pro nás důležitá. Jsme dodavatelem kvalitních služeb z oblasti prodeje výpočetní techniky. Obraťte se na nás, poskytujeme poradenství v oblasti výpočetní techniky. Samozřejmostí je odborné a seriózní jednání našich pracovníků při prodeji výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku