Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače > Prodej výpočetní techniky > Prodej softwaru (Středočeský kraj)

Prodej softwaru Středočeský kraj

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Celní software, s.r.o.

Naše služby jsou z oblasti výpočetní techniky. Garantujeme Vám rychlost dodání. Specializujeme se na kvalitu nabízeného zboží. Na nás se můžete spolehnout, jsme znalci ve svém oboru. Zabýváme se prodejem software za příznivou cenu. Zajímáme se o názor našich zákazníků, týkající se sortimentu prodeje v našem obchodě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

iBoom, s.r.o.

Odborní pracovníci v naší společnosti pro naše zákazníky zajišťují služby vysoké kvality v oblasti výpočetní techniky. Heslem naší prodejny elektra, mobilů a počítačů, je pro nás rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka. Při každé objednávce dbáme na rychlost. Naše služby a prodej se pojí s ochotou k vám. U nás se setkáte s profesionálním přístupem a všestrannou znalostí služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Hofman - software

S našimi službami v oblasti výpočetní techniky budete maximálně spokojení. Na našich prodejnách výpočetní techniky Vás obsloužíme co nejrychleji. Zakládáme si na tom, abychom dobře znali své porfolio zákazníků výpočetní techniky. Ochotu vyjít vstříc zákazníkovi Vám garantujeme. Kvalita je u nás vždy na prvním místě, na to se můžete spolehnout. Se seriozností přistupujeme ke každému z vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Václavek

Služby v oblasti výpočetní techniky nabízí naše společnost. Naši klienti o nás tvrdí, že jsme seriózním prodejcem výpočetní techniky. Prodejna naší společnosti splňuje náročná kritéria našich zákazníků na prvotřídní kvalitu sortimentu i poradenství. Při nákupu Vám pomůžeme svými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Kvalita výrobků našeho elektra a poskytovaných služeb je na velmi vysoké úrovni. Základním pilířem budování partnerství mezi naší prodejnou a Vámi je ochota. Pokud dané zboží v sortimentu výpočetní techniky nemáme skladem, rychle ho pro Vás objednáme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H.P.L. Systems, s.r.o.

Vaší kanceláři poskytneme veškeré služby v oblasti výpočetní techniky. Výpočetní technika od nás má vysokou kvalitu. Poradíme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti výpočetní techniky. Ochotu vyjít vstříc zákazníkovi Vám zaručujeme. Pro naše zákazníky připravujeme skupinová nebo individuální školení z oblasti výpočetní techniky. Námi vytvořené webové stránky jsou základem úspěchu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Krejčík-software

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme profesionálním prodejcem notebooků. Naše společnost nabízí tablety pro každého. Naše služby zahrnují také prodej kopírek. Poskytujeme i prodej na splátky. Se síťovými prvky od nás se vám bude skvěle pracovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Kožich

Na služby v oblasti výpočetní techniky má naše firma skvělé recenze. Ochota je součástí námi poskytovaného servisu. Důkazem naší serióznosti jsou vracející se spokojení zákazníci do našich prodejen. V rychlosti uspokojení Vašich požadavků, při prodeji výpočetní techniky se stále zdokonalujeme. Při nákupu Vám vždy rádi pomůžeme svými odbornými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Při výběru výpočetní techniky vám ochotně poskytneme služby odborného poradenství. Nabízíme počítačové programy pro každého uživatele..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukáš Vacík

Naše firma se specializuje na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Náš personál vám se vším vždy ochotně pomůže a rád vám poradí. Součástí naší nabídky je vždy serióznost. Naši specialisté v oblasti výpočetní techniky, se vám budou vždy ochotně věnovat a díky znalostem Vám vždy dobře poradí. Pokud potřebujete poradit s instalací Vašeho softwaru, obraťte se na naše odborníky. Pomůžeme Vám pečlivě vybrat informační systém dle Vašich představ..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ivo Mikač- Prodej softwaru pro CAD a 3D modelování

Jsme jedničkou na trhu v poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Zaměřujeme se na prodej notebooků. Výpočetní techniku včetně softwaru můžete zakoupit na naší prodejně. Specializujeme se na prodej tabletů. V naší nabídce kopírek každý najde tu pravou. S prodejem na splátky roste počet našich spokojených klientů. Nabízíme aktivní i pasivní síťové prvky za nejvýhodnější ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Terasoft, a.s.

S našimi službami v oblasti výpočetní techniky budete spokojeni. Jsme společností dodávající pouze kvalitní zboží i služby související s výpočetní technikou. Se seriózním jednáním u nás můžete vždy počítat. Ochota je součástí námi poskytovaného servisu. Naše prodejna se orientuje na zákazníky nabídkou kvalitního sortimentu výpočetní techniky, poradenstvím a doplňkovými službami prodeje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku