Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej softwaru pro stavebnictví

Hledáte-li odborníka na oblast Prodej softwaru pro stavebnictví, který bude nejlépe vyhovovat vašim představám a uspokojí vaše přání a potřeby, pak vám můžeme nabídnout inspiraci v podobě našeho přehledného katalogu firem a institucí.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mtico, s.r.o.

Zabýváme se poskytováním různých služeb v oblasti výpočetní techniky. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti poradenství ohledně výpočetní techniky. Obraťte se na nás, pokud potřebujete nový notebook. Poradíme vám s výběrem a ovládáním tabletů. V oddělení kopírek pracují vyškolení zaměstnanci, kteří mají odborné předpoklady pro svou práci. Veškerý sortiment u nás je možno zakoupit na splátky. Atraktivní ceny, pestrý sortiment síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Leona Vachková, Ph.D.

Jsme jednička na trhu v poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Serióznost našich prodejců výpočetní techniky vůči našim klientům je pro nás prioritou. Rychlost je u nás prioritou. Ochotu pomoci Vám můžeme zaručit. Nabízíme Vám poradenské služby v oblasti kancelářské a obchodní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CS-Connect, s.r.o.

Náš vyškolený personál se zaměřuje na kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Nakupování na splátky nikdy nebylo jednodušší. Vybereme Vám kopírku, která bude splňovat Vaše nároky. Nabízíme pravidelnou správu sítí. Široká škála tabletů, kterou nabízíme, vás zajisté osloví. Nakupujte servery u odborníků. S naším školením se neustále vzděláváte. Cenově dostupný software můžete zakoupit na naší prodejně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Loudin & spol., s.r.o.

Naše firma vám nabízí kompletní a spolehlivé služby oblasti výpočetní techniky. Naše společnost se zaměřuje na maximální rychlost. Kvalita je základem našeho prodeje. U nás vás obslouží maximálně znalý a vstřícný personál. Naše služby a prodej se pojí s ochotou k vám. Využijte našich služeb, serioznosti i kvality, kterou nabízíme. V oblasti prodeje vám kvalifikovaně poradíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

D.T.S. Software, s.r.o.

Naší specializací je poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Ochota pomoci každému zákazníkovi je pro nás zásadní. V rámci našich služeb poskytujeme i poradenství v oblasti výpočetní techniky. Garantujeme Vám vysokou kvalitu prodávaných výrobků z našeho elektra. Počítejte u nás se seriózním jednáním. U nás máte jistotu, že vám pomohou opravdoví znalci v oboru výpočetní techniky. Naše společnost se specializuje také na prodej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CaIA- Vít Šikula

Naše společnost, která poskytuje služby v oblasti výpočetní techniky v prvotřídní kvalitě, je mezi zákazníky velmi vyhledávána. Poskytujeme poradenství v prodeji kancelářské a obchodní techniky. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně výpočetní techniky, my Vám rychle odpovíme. Při nákupu Vám vždy rádi pomůžeme svými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. V případě, že hledáte prodejnu s výpočetní technikou, která Vám poskytne kvalitní služby, jste u nás dobře. Naší serióznosti rozhodně můžete věřit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. František Balgar, stavební software SoftTrio

Zákazníci si chválí naše služby v oblasti výpočetní techniky. Skladbou sortimentu prodeje našeho obchodu reagujeme na aktuální trendy a požadavky našich zákazníků. Na našich prodejnách naleznete široký sortiment notebooků. Na naše softwary se můžete spolehnout. Naše společnost nabízí tablety pro každého. Při výběru nové kopírky dokážeme naplnit Vaše očekávání. Veškerý sortiment u nás je možno zakoupit na splátky. V prodeji síťových prvků nemáme konkurenci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apros, s.r.o.

V naší firmě vám rádi zajistíme služby oblasti výpočetní techniky. Naší rychlosti dodání můžete kdykoli využít. Očekávejte od nás seriózní jednání. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim znalostem v oblasti výpočetní techniky. Naše firma nabízí svým zákazníkům také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CEGRA, s.r.o.

Služby pro zákazníky v oblasti výpočetní techniky vykonávají v naší společnosti kvalifikovaní odborníci. Náš vyškolený personál vám poskytne také poradenství. Výpočetní techniku nakoupíte u nás kvalitně a s ochotným přístupem našich zaměstnanců. Jsme maximálně znalí v oboru prodeje výpočetní techniky. Pravidelný servis výpočetní techniky vám ušetří peníze.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konces, spol. s r.o.

Zabýváme se službami v oblasti výpočetní techniky. Naše společnost se specializuje také na prodej. Sháníte-li notebooky, vyhovíme vašim individuálním požadavkům. Náš bezpečný software je zárukou kvality. Naše společnost prodává kvalitní tablety. U nás si vybere každý kopírku dle svých požadavků. Pořiďte si na splátky to, co potřebujete. Zaměřujeme se na prodej síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku