Nepřehlédněte
Firmy > Elektro, mobily a počítače > Prodej výpočetní techniky > Prodej softwaru > Prodej softwaru pro řízení lidských zdrojů

Prodej softwaru pro řízení lidských zdrojů

Požadované kvality můžete dosáhnout díky zaměstnancům naší společnosti, kteří se zaměřili na zhotovení komplexního seznamu firem a institucí působících v oblasti Prodej softwaru pro řízení lidských zdrojů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Delta software, s.r.o.

Jsme známou firmou nabízející služby v oblasti výpočetní techniky. V našem prodeji nabízíme různé druhy softwarů. S prodejem jsou naši zákazníci vždy spokojeni. Notebooky, které nabízíme, potěší každého z kupujících. Každý uživatel ocení naši bohatou nabídku tabletů. Vyberte si u nás vhodnou kopírku. Poskytujeme i prodej na splátky. Efektivně fungující počítačová síť se neobejde bez správně zvolených síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asseco Solutions, a.s.

Zajišťujeme různé služby v oblasti výpočetní techniky. Zákazníci naší prodejny doporučují náš prvotřídní sortiment výpočetní techniky, poradenství našich prodejců i ostatní služby zákazníkům. Znalost produktů naší nabídky je pro nás stejně důležitá jako pro vás. Na naší prodejně výpočetní techniky naleznete výrobky, které nabízí vysoký poměr cena/kvalita. Jedna z priorit našich služeb je ochota k zákazníkům. Zboží od naší firmy na výpočetní techniku dodáme vždy velmi rychle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Rudolský

Věnujeme se také službám v oblasti výpočetní techniky. Ke každému vašemu požadavku přistupujeme maximálně seriózně. Cílem je kvalita našeho sortimentu. Díky našim znalostem výpočetní techniky, se považujeme za odborníky ve svém oboru. Naše firma se Vám může zaručit za vysokou rychlost dodání zakoupené výpočetní techniky. Zastavte se u nás a vyberte si z naší nabídky software..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Data-Software, spol. s r.o.

V poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky nemáme na trhu konkurenci. Kvalita je u nás vždy na prvním místě, na to se můžete spolehnout. Se službami našeho poradenství ohledně výpočetní techniky budete zaručeně maximálně spokojeni. Konečně nabídka kvalitních notebooků za výhodné ceny. Zaručujeme Vám spokojenost při koupi našich softwarů. Svěřte svou výpočetní techniku do rukou zaměstnanců našeho servisu. U nás si vyberete kopírku, která Vám bude opravdu vyhovovat. Nezoufejte, u nás je možno nakoupit na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NetGenium, s.r.o.

Naši odborníci Vám zajistí služby v oblasti výpočetní techniky. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru výpočetní techniky. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně výpočetní techniky, my Vám rychle odpovíme. Cílem je kvalita našeho sortimentu. Ve všech případech klademe důraz na serióznost naší prodejny, vůči zákazníkovi. Ochotu pomoci Vám můžeme zaručit. U nás se dočkáte výborného školení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OTYS Česká republika, s.r.o.

Poskytujeme specializované služby v oblasti výpočetní techniky. Zákazníci naší prodejny s výpočetní technikou na nás oceňují spolehlivost, serióznost a vysokou úroveň poskytovaných služeb. U nás najdete kvalitní a rychlé služby v oblasti prodeje a servisu výpočetní techniky. Management naší společnosti klade velký důraz na vysokou úroveň poradenství od našich prodejců. Software za atraktivní ceny pořídíte na naší prodejně ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KS - program, spol. s r.o.

Disponujeme odborníky na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme Vám servis výpočetní techniky za bezkonkurenční ceny. Poskytujeme počítačové služby a prodej notebooků. Specializujeme se na bezpečný software. Naše tablety jsou vhodné i pro ty nejnáročnější uživatele. Vybereme pro Vás informační systém dle Vašich potřeb. U nás si vyberete kopírku, která Vám bude opravdu vyhovovat. Nakoupit u nás můžete také na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vema, a.s.

V naší firmě vám rádi zajistíme služby oblasti výpočetní techniky. Náš kolektiv pracovníků Vám zajistí odborné poradenství pro vaši kancelářskou a obchodní techniku. Ochota, pro naše pracovníky prodeje výpočetní techniky, je posvátná. Naši klienti o nás tvrdí, že jsme seriózním prodejcem výpočetní techniky. Znalost produktů naší nabídky je pro nás stejně důležitá jako pro vás. Víme, že Váš čas je vzácný, proto Vaše požadavky ohledně výpočetní techniky vyřídíme co nejrychleji. Nabízíme celou řadu informační systémů různých parametrů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INFOMATIC s.r.o.

Pro zákazníky naší společnosti nabízíme služby v oblasti výpočetní techniky. Se seriózním jednáním u nás můžete vždy počítat. Poradíme Vám s čímkoli díky našim znalostem v oblasti výpočetní techniky. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu, to je elektro od naší společnosti. Ochotu poradit od nás můžete očekávat. V popředí naší nabídky najdete vždy rychlost dodání. Spokojení zákazníci naší prodejny hojně využívají služeb spojených s poradenstvím k nabízenému sortimentu prodeje výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kvasar, spol. s r.o.

Naši odborníci poskytují nadstandardní služby v oblasti výpočetní techniky. Využijte také našich služeb poradenství v oblasti výpočetní techniky. Náš servis se vždy snaží o maximální spokojenost zákazníka. Z naší nabídky notebooků si zaručeně vyberete. Zabýváme se prodejem softwarů do počítačů. Nakupujte tablety od naší spolehlivé společnosti. V oddělení kopírek pracují vyškolení zaměstnanci, kteří mají odborné předpoklady pro svou práci. Sháníte-li výpočetní techniku na splátky, u nás uspějete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku