Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače > Prodej výpočetní techniky > Prodej softwaru > Prodej softwaru pro řízení lidských zdrojů

Prodej softwaru pro řízení lidských zdrojů

Požadované kvality můžete dosáhnout díky zaměstnancům naší společnosti, kteří se zaměřili na zhotovení komplexního seznamu firem a institucí působících v oblasti Prodej softwaru pro řízení lidských zdrojů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ultra Czech, s.r.o.

Naše IT nabídka zahrnuje služby v oblasti výpočetní techniky. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru výpočetní techniky. Poskytujeme prodej kvalitní výpočetní techniky. Prodáváme notebooky různých značek. Pomůžeme Vám s výběrem nejlepšího hardwarového řešení pro Vaše PC. Nabízíme tablety všech barev, tvarů a velikostí. Vybavte si kancelář kopírkou od nás. Zajistíme vám jednoduchý a rychlý nákup výpočetní techniky na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HI Software Development, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Garantujeme kvalitou prověřenou zákazníky. Nabízíme širokou škálu notebooků. Provedeme instalace / reinstalace softwaru ve vašem PC. Specializujeme se na prodej tabletů. V oddělení kopírek pracují vyškolení zaměstnanci, kteří mají odborné předpoklady pro svou práci. Poskytujeme i možnost prodeje na splátky. Vyberte si z produktů v oddělení síťové prvky za nejlevnější ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

R. T. S. cs, spol. s r.o.

Naše firma vám zajistí široký sortiment služeb oblasti výpočetní techniky. Naše firma je jedničkou na trhu v rychlosti dodání výpočetní techniky. Ochota našeho personálu je u nás samozřejmostí. Naše odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky můžete kdykoli využít k úspěšnému nákupu. Serióznost našich prodejců hodnotí klienti velmi kladně. Naši klienti u nás využívají také služeb poradenství v oblasti výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kofisys, s.r.o.

Naše IT nabídka zahrnuje služby v oblasti výpočetní techniky. S rychlým dodáním u nás můžete vždy počítat. Svým klientům nabízíme služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Ochota našeho elektra je u nás samozřejmostí. Díky našim znalostem v oblasti prodeje výpočetní techniky, vám můžeme nabídnout skvělý servis. Garantujeme Vám serióznost jednání s každým klientem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alfa Software, s.r.o.

Zabýváme se službami v oblasti výpočetní techniky. Vše dodáme na místo určení včetně instalace a kvalitní servisní podpory. V našem servisu najdete skvělé odborníky. S nákupem notebooků u nás budete spokojeni. Neváhejte vyzkoušet naše softwary. Naše firma vám zajistí prodej kompletního sortimentu výpočetní techniky U nás si určitě vyberete vyhovující kopírku. Poskytujeme i možnost prodeje na splátky. U nás máte dostupné veškeré síťové prvky v rámci výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elanor, spol. s r.o.

Našim klientům poskytujeme i různé služby v oblasti výpočetní techniky. Očekávejte od nás vždy jen seriózní jednání. Ochotu personálu Vám garantujeme. V našem prodeji nabízíme různé druhy softwarů. Poskytujeme služby v oblasti prodeje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BMI System Czech, a.s.

Doporučujeme Vám vyzkoušet naše služby v oblasti výpočetní techniky. Na první místo klademe maximální znalost ve výpočetní technice. Ochota našich pracovníků na prodejnách s výpočetní technikou, je pro nás na prvním místě. Přijďte k nám využít služeb poradenství v oblasti výpočetní techniky. Naše elektro služby a prodej jsou vždy spojovány s kvalitou. Ke každému přání našeho zákazníka přistupujeme seriózně a ochotně. Naše školení vás obohatí o cenné znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M - pro, spol. s r.o.

Zákazníci oceňují kvalitu našich služeb v oblasti výpočetní techniky. Můžete se spolehnout, že u nás nakoupíte kvalitní výpočetní techniku. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti výpočetní techniky. Svým klientům nabízíme i software. Nabízíme tablety všech barev, tvarů a velikostí. Notebook dnes umí plnohodnotně nahradit klasický stolní počítač. Z nákupu na splátky v naší prodejně nemusíte mít obavy. V naší nabídce síťových prvků najdete také novinky známých značek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elanor, spol. s r.o.

Dále Vám nabízíme i řadu dalších služeb z oblasti výpočetní techniky. V případě, že hledáte prodejnu s výpočetní technikou, která Vám poskytne kvalitní služby, jste u nás dobře. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim znalostem v oblasti výpočetní techniky. Zaměřujeme se na prodej softwarů na míru. Přinášíme Vám prodej výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sova Systems Č.R., spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. Prodáme vám kvalitní notebooky za dostupné ceny. Naše tablety jsou zárukou kvality. Nechejte si vytvořit webové stránky od profesionálů. Nabízíme prodej kopírek. Výpočetní technika u nás je k dostání rovněž na splátky. Poradíme vám, jak na nákup síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku