Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej softwaru Plzeňský kraj

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Iconics Europe B.V., s.r.o.

Využijte našich služeb pro oblast výpočetní techniky kde máme velmi atraktivní ceny. V případě, že hledáte prodejnu s výpočetní technikou, která Vám poskytne kvalitní služby, jste u nás dobře. Poradíme Vám jak vybrat ten správný notebook. Svým klientům nabízíme i software. V případě potřeby pořízení tabletu, kontaktujte naši firmu. Náš kvalitní sortiment prodeje za výhodné ceny je mezi zákazníky velmi oblíbený. Kopírky od nás vás zajisté zaujmou. Vaše zboží si pořídíte už dnes díky výhodnému nákupu na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TSP DATA, a.s.

Zákazníci využívají služeb naší společnosti v oblasti výpočetní techniky. Každý zákazník ocení rychlost, jakou disponujeme. Přesvědčte se sami o ochotě našeho personálu. Rádi vám zajistíme také servis výpočetní techniky. Můžete u nás využít i výhodné nabídky softwaru. Instalujeme veškerý hardware na přání zákazníka a nastavíme jej podle potřeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUMP, spol. s r.o.

Služby v oblasti výpočetní techniky jsou další z našich činností. Nákupem v obchodě naší společnosti získáte cenově dostupný sortiment výpočetní techniky, kvalitní služby a poradenství odborného personálu. Poskytujeme služby v oblasti servisu výpočetní techniky. U nás naleznete ty nejlepší síťové prvky. Spokojený zákazník je naše priorita – poskytujeme zboží na splátky. Kopírky dodáváme za nejlepší ceny. S našimi tablety budete maximálně spokojeni. Naše školení vás opravdu vzdělá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Karel Rubáš - Hobo soft, počítačové programy

Specializujeme se na efektivní dodávku služeb v oblasti výpočetní techniky. Poskytujeme i prodej na splátky. Jsme pověstní svou kvalitou a rychlostí v oblasti prodeje a servisu kopírek. S našimi tablety budete maximálně spokojeni. Ke každému zakoupenému výrobku, Vám poskytneme školení. Zastavte se u nás a vyberte si z naší nabídky software. U nás najdete kvalitní notebooky. Jsme kvalitním servisem výpočetní techniky ve vašem regionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odysseus digitální atlas, s.r.o.

Jsme spolehlivými prodejci a poskytovateli služeb v oblasti výpočetní techniky. Zabýváme se prodejem notebooků. Nabízíme kvalitní hardware. Nabízíme kvalitní tablety. S kopírkami od nás nemůžete udělat chybu. U nás se nemusíte bát nakoupit na splátky. Nabízíme aktivní i pasivní síťové prvky za nejvýhodnější ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miloš Wimmer - publikační činnost

Nabízíme spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Záleží nám na vaši spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti výpočetní techniky. Rychlé dodání je nám vlastní. Ochota pomoci každému je pro nás důležitá. Poradíme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti výpočetní techniky. Každý si zaslouží nabídku ve vysoké kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GEMMA Systems, spol. s r.o.

Poskytujeme služby zaměřené na výpočetní techniku. Naše společnost se zaměřuje na maximální rychlost. Kvalita naší výpočetní techniky je pro nás prioritou. Ochotu pomoci Vám můžeme zaručit. U nás vám rádi zajistíme také odborné poradenství. Naše společnost je maximálně znalá v dané problematice výpočetní techniky. Jsme seriózní prodejci elektra, mobilů a počítačů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Milan Škubal - ekonomický software

Vynikající služby v oblasti výpočetní techniky jsou pro nás prioritou. Víme, že Váš čas je vzácný, proto Vaše požadavky ohledně výpočetní techniky vyřídíme co nejrychleji. Zaměřujeme se na prodej výpočetní techniky v nejlepším poměru cena - kvalita. Pokud potřebujete spolehlivé rady v oblasti výpočetní techniky, obraťte se na nás. Základním pilířem budování partnerství mezi naší prodejnou a Vámi je ochota. Poskytneme Vám i software za dobré ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Tischlerová, prodej medicínského softwaru

Naše firma se specializuje na poskytování komplexních služeb oblasti výpočetní techniky. Prodejem výpočetní techniky na splátky se staráme o to, aby se každá vaše koruna vložená do nákupu vyplatila. Nabízíme prodej kopírek. Obraťte se na nás, pokud potřebujete nový tablet. Máme pro vás spolehlivé hardware. Nabízíme nejlepší softwarová řešení pro PC, notebooky a výpočetní techniku. Poradíme Vám jak vybrat ten správný notebook. Naše firma zajišťuje také servis výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOBL & PECH, s.r.o.

Dále Vám nabízíme i řadu dalších služeb z oblasti výpočetní techniky. Máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství na veškerou výpočetní techniku. Ochota našich zaměstnanců se řadí na nejvyšší žebříčky našich hodnot. Na kvalitní elektroniku je vždy spolehnutí. Naše bohaté znalosti z nás dělají specialistu v oboru výpočetní techniky. Spolehněte se na to, že my vyřizujeme objednávky opravdu rychle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku