Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej softwaru Písek

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zuzana Hlavinková, softwar.

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky rychle a kvalitně. Naše prodejna se orientuje na zákazníky nabídkou kvalitního sortimentu výpočetní techniky, poradenstvím a doplňkovými službami prodeje. Nabídneme vám naše služby a serioznost při jednání s vámi. Vše dodáme na místo určení včetně instalace a kvalitní servisní podpory. Spolehněte se, že se snažíme každý váš požadavek vyřídit opravdu rychle. Ochota, pro naše pracovníky prodeje výpočetní techniky, je posvátná. Naši specialisté v oblasti výpočetní techniky, se vám budou vždy ochotně věnovat a díky znalostem Vám vždy dobře poradí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BBM, spol. s r.o.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás podstatná. Snažíme se o maximální rychlost při veškerém jednání. Při výběru výpočetní techniky vám ochotně poskytneme služby odborného poradenství. Zajistíme Vám spolehlivý prodej výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Služby výpočetní techniky Písek, s.r.o.

Jsme profesionálové ve službách v oblasti výpočetní techniky. Náš sortiment prodeje je mezi zákazníky velmi vyhledávaný. Odborníci doporučují nákup výpočetní techniky a softwaru z našeho sortimentu. Přesvědčte se, že nabízíme pouze kvalitní hardware. Vytvoříme vám kvalitní webové stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Quast, medicínský softwar.

Pro naše zákazníky zajistíme služby v oblasti výpočetní techniky. Poskytujeme počítačové služby a prodej notebooků. Využijte také výhodných cen našeho softwaru. Konečně nabídka kvalitních tabletů za výhodné ceny. S kopírkami od nás nemůžete udělat chybu. Zajistíme vám jednoduchý a rychlý nákup výpočetní techniky na splátky. V naší nabídce naleznete jak pasivní, tak i aktivní síťové prvky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku