Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače > Prodej výpočetní techniky > Prodej softwaru (Moravskoslezský kraj)

Prodej softwaru Moravskoslezský kraj

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

E LINKX, a.s.

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky rychle a kvalitně. Konečně nabídka kvalitních notebooků za výhodné ceny. Rádi vám zajistíme pomoc při výběru software. Rádi vám poskytneme tablety dle vašich preferencí. Nabízíme kopírky od význačných prodejců. Prodej na splátky je velmi rychlý a pro zákazníka velmi výhodný. Zajišťujeme také poradenství v oblasti síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PS Media, s.r.o.

Nabídneme Vám zajištění služeb v oblasti výpočetní techniky. Zaměřujeme se na prodej výpočetní techniky v nejlepším poměru cena - kvalita. Neváhejte vyzkoušet naše počítače. Na našich prodejnách naleznete velký výběr notebooků. Pro zákazníky jsme připravili zajímavou nabídku sortimentu výpočetní techniky včetně softwaru. Poskytujeme prodej nejlepší výpočetní techniky za výhodné ceny. U nás si vyberete kopírku, která Vám bude opravdu vyhovovat. Nakupovat u nás na splátky je výhodné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. David Balarin

Zabýváme se službami v oblasti výpočetní techniky. Využijte našich znalostí a vyžádejte si odborné poradenství. Kvalita naší prodejny s elektrem je pro nás prioritou. Náš personál vám se vším vždy ochotně pomůže a rád vám poradí. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně výpočetní techniky, my Vám rychle odpovíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

YOUR SYSTEM, spol. s r.o.

Našim klientům poskytujeme různé služby v oblasti výpočetní techniky. V případě záruky kvality, kontaktuje nás. Naše firma se specializuje na poradenství v oblasti výpočetní techniky. Ochotné chování na prodejnách s výpočetní technikou, je pro naší společnost velmi důležité. Za všech okolností jsme seriózní společností v oboru výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Židek

Naše společnost se orientuje na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Vše dodáme na místo určení včetně instalace a kvalitní servisní podpory. Zajistíme vám zálohování dat. Zaměřili jsme se na prodej cenově dostupné výpočetní techniky i softwaru. Vyčistíme zavirovaný počítač od virů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

B.R. SOFT, s.r.o.

Naše firma poskytuje zákazníkům kompletní služby oblasti výpočetní techniky. U nás nakoupíte pouze kvalitní notebooky za skvělé ceny. Naše firma se specializuje také na prodej software. Při prodeji tabletů si zakládáme na férovém přístupu ke každému zákazníkovi. U nás získáte kvalitní kopírky za dostupnou cenu. Prodej na splátky je velmi rychlý a pro zákazníka velmi výhodný. Nabízíme značkové i méně známé síťové prvky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekosoft (C) Net, s.r.o.

Zaměřili jsme se na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Jednou z námi nabízených služeb je prodej kvalitní výpočetní techniky. Správný servis Vám prodlouží životnost Vašeho notebooku na řadu dalších let. U nás vám nabídneme také software. Nabídka široké škály tabletů uspokojí všechny členy rodiny. U nás si určitě vyberete vyhovující kopírku. Pořiďte si na splátky to, co potřebujete. Vyškolení prodavači vám rádi poskytnou všechny informaci při nákupu síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IPOS - SOFT, spol. s r.o.

Klienti jsou velmi spokojeni s našimi službami v oblasti výpočetní techniky. Očekávejte od nás vždy jen rychlé dodání. Ochota, pro naše pracovníky prodeje výpočetní techniky, je posvátná. Serioznost nám není cizí, denně ji uplatňujeme v přístupu k vám. Naši klienti si u nás vybírají ze široké nabídky softwaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TÓNIS distr., s.r.o.

Díky kvalitě služeb v oblasti výpočetní techniky dokázala naše společnost obstát před silnou konkurencí. Jsme prodejcem s bohatými znalostmi výpočetní techniky, a to na nás naši zákazníci oceňují. O kvalitě našich služeb není pochyb. Součástí naší nabídky je vždy serióznost. Víme, že Váš čas je vzácný, proto Vaše požadavky ohledně výpočetní techniky vyřídíme co nejrychleji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kofisys, s.r.o.

Naše IT nabídka zahrnuje služby v oblasti výpočetní techniky. S rychlým dodáním u nás můžete vždy počítat. Svým klientům nabízíme služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Ochota našeho elektra je u nás samozřejmostí. Díky našim znalostem v oblasti prodeje výpočetní techniky, vám můžeme nabídnout skvělý servis. Garantujeme Vám serióznost jednání s každým klientem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku