Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej softwaru Liberecký kraj

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 

Prodej softwaru v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

EL - Pro, společnost s ručením omezeným

Zabýváme se službami v oblasti výpočetní techniky. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a spolehlivé notebooky. Rádi vám zajistíme pomoc při výběru software. Naše firma se specializuje na školení a poradenskou činnost v oblasti výpočetní techniky. Prodáváme veškerý sortiment v oblasti výpočetní techniky, tablety. V oddělení kopírek pracují vyškolení zaměstnanci, kteří mají odborné předpoklady pro svou práci. U nás můžete nakoupit také na splátky. U nás máme nejširší výběr síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Durafol, s.r.o.

Zprostředkujeme Vám spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Mimo jiné naše společnost poskytuje profesionální poradenství v oblasti kancelářské a obchodní techniky. Na prodej počítačů i mobilů jsme specialisté. Svým klientům pomůžeme vybrat vhodný software. V případě nutnosti aktualizace hardwaru na vaší výpočetní technice se na nás s důvěrou obracejte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cígler Software - IPL, s.r.o.

Nabízíme různé služby v oblasti výpočetní techniky. Naše pokladní systémy přizpůsobíme vašim potřebám. Nabídneme vám zboží k prodeji na splátky. Máme pro vás kopírky, se kterými budete spokojeni. Pořiďte si u nás výhodně kvalitní informační systém. Specializujeme se na prodej tabletů. Naše školení vás opravdu vzdělá. Nabízíme hardware, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Koudelka

Jsme jedničkou na trhu v poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Ochota, pro naše pracovníky prodeje výpočetní techniky, je posvátná. Garantujeme Vám serióznost jednání. Prodáváme výpočetní techniku, kterou zaručeně oceníte. Ke každému zakoupenému výrobku, Vám poskytneme školení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miloslav Matouš, softwar

Jako specialisté IT zařizujeme spolehlivou dodávku služeb v oblasti výpočetní techniky. Výpočetní technika od nás, to je jedinečný design a prvotřídní kvalita materiálů. Personál našeho obchodu poskytne klientům k nákupu komponentů výpočetní techniky i poradenství. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás zásadní vlastností. Necháváme si záležet na rychlosti dodání Vaší výpočetní techniky. Jsme prodejcem s bohatými znalostmi výpočetní techniky, a to na nás naši zákazníci oceňují..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fugasoft, spol. s r.o.

Realizujeme služby v oblasti výpočetní techniky se zárukou spokojenosti. Zaměřujeme se na prodej notebooků. Vyberte si u nás z široké nabídky software. Připravili jsme pro vás velké množství tabletů. Obsluhovat kopírky z naší nabídky je velmi jednoduché. Prodejem výpočetní techniky na splátky se staráme o to, aby se každá vaše koruna vložená do nákupu vyplatila. Nabízíme značkové i méně známé síťové prvky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Pivrnec - Prodej softwaru

Rádi vám poskytneme služby v oblasti výpočetní techniky. Výpočetní techniku nakoupíte u nás kvalitně a s ochotným přístupem našich zaměstnanců. Naše znalosti v oblasti výpočetní techniky můžete kdykoli využít. Při prodeji kancelářské a obchodní techniky Vám poskytneme také poradenské služby. Naše prodejna výpočetní techniky je seriózní a rádi Vám se vším pomůžeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gamma soft, s.r.o.

Jsme specialisté na služby v oblasti výpočetní techniky. S našimi notebooky budete maximálně spokojeni. Pro zákazníky jsme připravili zajímavou nabídku sortimentu výpočetní techniky včetně softwaru. Náš hardware je zárukou kvality. Připravili jsme pro vás velké množství tabletů. Pořiďte si u nás kvalitní kopírku zcela dle Vašich požadavků. Na splátky nabízíme v naší prodejně každému bez rozdílu věku, přijďte se přesvědčit. V naší nabídce naleznete jak pasivní, tak i aktivní síťové prvky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Servis pokladen - Luděk Habel

Specializujeme na služby v oblasti výpočetní techniky. Spolehněte se na služby našeho poradenství v oblasti výpočetní techniky. Ochota, pro naše pracovníky prodeje výpočetní techniky, je posvátná. Znalost produktů naší nabídky je pro nás stejně důležitá jako pro vás. Naším oborem je velkoobchodní a maloobchodní servis výpočetní techniky. Nabízíme Vám školení v oblasti výpočetní techniky na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MATIK

Realizujeme služby v oblasti výpočetní techniky se zárukou spokojenosti. Spolehněte se na znalost, kterou v oboru máme. Hlavní předností naší prodejny výpočetní techniky je rychlost vyřízení Vašich požadavků. Ochotu personálu Vám garantujeme. V rámci našich služeb nabízíme i poradenství v oblasti výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku