Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej softwaru Kraj Vysočina

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

And Plus, s.r.o.

Naše firma poskytuje zákazníkům kompletní služby oblasti výpočetní techniky. Ochota při prodeji výpočetní techniky, je u nás samozřejmostí. Při prodeji kancelářské a obchodní techniky Vám poskytneme také poradenské služby. Kvalita za rozumnou cenu je u nás zaručena. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti výpočetní techniky. V prodeji výpočetní techniky jsme rychlí a spolehliví partneři..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

X - TRONIC, s.r.o.

Našim zákazníkům poskytujeme také různé služby v oblasti výpočetní techniky. Prodáváme spolehlivé počítače pro každého. U nás najdete kvalitní notebooky. Poskytneme Vám i software za dobré ceny. Máme pro vás širokou nabídku tabletů za skvělé ceny. Zákazníci, kteří u nás nakoupili kopírky už v minulosti, se k nám stále vracejí. Námi nabízený splátkový prodej je široce využíván. U nás naleznete ty nejlepší síťové prvky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PC HELP, a.s.

Poskytujeme poradenství a služby v oblasti výpočetní techniky. Zákazníci naší prodejny s výpočetní technikou na nás oceňují spolehlivost, serióznost a vysokou úroveň poskytovaných služeb. Kvalita naší prodejny s elektrem je pro nás prioritou. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás zásadní vlastností. Spokojení zákazníci zakoupili software na naší prodejně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Bacík, Spirit CMS

Neváhejte se na nás obrátit, pokud potřebujete služby v oblasti výpočetní techniky. Ochotu poradit každému nabízíme na prvním místě. Kvalita dodávaných služeb při prodeji výpočetní techniky, je pro nás jedním z ukazatelů spokojenosti zákazníků. Znalosti rozsáhlého portfolia výpočetní techniky, z nás dělají vyhledávaného odborníka. Prodej výpočetní techniky vyřídíme rychle, ale ne na úrok kvality. Obraťte se na naši firmu také s požadavkem na servis výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STORMWARE, s.r.o.

Poskytujeme kvalitní a rychlé služby v oblasti výpočetní techniky. Servis výpočetní techniky od naší společnosti je zárukou kvality a rychlosti. Prodáme vám kvalitní a praktické notebooky. Software i výpočetní techniku jsme pro vás připravili za bezkonkurenční ceny. S našimi tablety budete maximálně spokojeni. Zákazníci, kteří u nás nakoupili kopírky už v minulosti, se k nám stále vracejí. Nezoufejte, u nás je možno nakoupit na splátky. Nabídku síťových prvků stále rozšiřujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Novotný

Know-how naší společnosti je kvalita služeb v oblasti výpočetní techniky a příjemný a pohotový personál. Zaměstnanci naší prodejny, která nabízí široký sortiment výpočetní techniky, poskytnou zákazníkům v případě potřeby i poradenství na úrovni. Naše elektro služby a prodej jsou vždy spojovány s kvalitou. Ochota pracovníků, při prodeji výpočetní techniky, je na prvním místě. Software je Vám u nás k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Havel - Prodej softwaru

Jsme opravdoví profesionálové při poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Díky našim znalostem v oblasti prodeje výpočetní techniky, vám můžeme nabídnout skvělý servis. Zaručujeme Vám rychlé dodání. Serióznost nám je vždy vlastní. Je na vás, zda zvolíte kvalitu nebo nízkou cenu. Personál našeho obchodu poskytne klientům k nákupu komponentů výpočetní techniky i poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Volf-Prodej hardwarů

Poskytneme vám kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Řídíme se heslem: "kvalitně, rychle a spolehlivě." Znalosti rozsáhlého portfolia výpočetní techniky, z nás dělají vyhledávaného odborníka. Spolehněte se na naši rychlost dodání. Rádi vám ochotně poskytneme poradenské služby. Náš personál je ke svým zákazníkům a k jejich požadavkům maximálně ochotný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PC HELP, a.s.

Naše firma vám zabezpečí širokou škálu služeb oblasti výpočetní techniky. Ochota, pro naše pracovníky prodeje výpočetní techniky, je posvátná. Dbáme na to, aby naše jméno bylo spojováno se seriózností poskytovaných služeb. Garantujeme Vám vysokou kvalitu poskytovaných služeb při prodeji výpočetní techniky. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti výpočetní techniky. Jsme odborníky na počítačové softwary..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libor Vilímek-software

Poskytujeme kompletní služby v oblasti výpočetní techniky. Náš kolektiv pracovníků Vám zajistí odborné poradenství pro vaši kancelářskou a obchodní techniku. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás důležitá. Zaručíme Vám naprosto seriózní jednání. Znalost produktů naší nabídky je pro nás stejně důležitá jako pro vás. Kvalita naší výpočetní techniky, je pro nás jedním z ukazatelů spokojenosti zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku