Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače > Prodej výpočetní techniky > Prodej softwaru (Hlavní město Praha)

Prodej softwaru Hlavní město Praha

Jen u nás najdete kompletní seznamy profesionálů z oblasti Prodej softwaru. Firmy, co své práci opravdu rozumí. Poznejte svět neomezených možností.

 

Prodej softwaru v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Navi, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. U nás máte záruku kvalitního zboží a serioznosti v každém ohledu. Naši kvalifikovaní zaměstnanci na prodejně se sortimentem výpočetní techniky poskytují spokojeným zákazníkům své služby i poradenství. Rádi Vám poradíme s čímkoli díky našim znalostem v oblasti výpočetní techniky. Ochotu personálu Vám garantujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Borland, s.r.o.

Kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky pro zákazníky zajistí naše společnost. Sháníte-li notebooky, vyhovíme vašim individuálním požadavkům. Potřebujete-li nový software, obraťte se na naše kvalifikované prodejce. Věnujeme se přáním klientů ve výběru kvalitních tabletů. Kopírky dodáváme za nejlepší ceny. Z nákupu na splátky v naší prodejně nemusíte mít obavy. S námi seženete nejlepší síťové prvky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AMOS Software, spol. s r.o.

Nabízíme špičkové služby v oblasti výpočetní techniky. V naší nabídce najdete také prodej kvalitní výpočetní techniky. Prodáme vám kvalitní notebooky za dostupné ceny. Zaměřili jsme se na prodej cenově dostupné výpočetní techniky i softwaru. Poskytujeme širokou nabídku tabletů. Pořiďte si u nás kvalitní kopírku zcela dle Vašich požadavků. S prodejem na splátky roste počet našich spokojených klientů. Nabízíme široký výběr síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Polyx, s.r.o.

Naše služby v oblasti výpočetní techniky jsou zárukou kvality. Jsme pro Vás tou správnou firmou v oblasti poradenství výpočetní techniky. U nás se můžete spolehnout na opravdovou rychlost při vyřizování objednávky. Naši zákazníci na nás oceňují serióznost naší prodejny výpočetní techniky. Ochota vůči zákazníkům je to, co z nás dělá jedničku na trhu. Zajistíme vám kvalitní školení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Viktor Houdek - prodej softwaru

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky. U nás najdete kvalitní a rychlé služby v oblasti prodeje a servisu výpočetní techniky. Se službami našeho poradenství ohledně výpočetní techniky budete zaručeně maximálně spokojeni. Důležitou vlastností našich profesionálů, je ochota. Serióznost našich prodejců výpočetní techniky vůči našim klientům je pro nás prioritou. Při nákupu Vám vždy rádi pomůžeme svými znalostmi v oblasti výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sergey Markov - prodej softwaru

Zabýváme se také poskytováním různých služeb v oblasti výpočetní techniky. V oblasti výpočetní techniky poskytujeme to nejlepší poradenství. U nás nakoupíte pouze kvalitní notebooky za skvělé ceny. Nakupte si u nás k vaší výpočetní technice také software. Naše tablety jsou zárukou kvality. Obsluhovat kopírky z naší nabídky je velmi jednoduché. U nás nic není nemožné, po domluvě lze nakoupit zboží na splátky. Síťové prvky jsou součástí našeho sortimentu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bentley Systems ČR, s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti výpočetní techniky. U nás najdete kvalitní notebooky. Software je zahrnutý v naší bohaté nabídce. Prodáváme veškerý sortiment v oblasti výpočetní techniky, tablety. V oddělení kopírek pracují vyškolení zaměstnanci, kteří mají odborné předpoklady pro svou práci. Přijďte se k nám poradit o nákupu výpočetní techniky na splátky. Nabídku síťových prvků stále rozšiřujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

UEP, a.s.

Neváhejte a využijte naše služby v oblasti výpočetní techniky. Zabýváme se prodejem notebooků. Nabízíme individuální školení výpočetní techniky. Tablety z naší nabídky vás nezklamou. Pořiďte si u nás kvalitní informační systém. Kopírky od nás vynikají velkým rozlišením při kopírování, což naši zákazníci oceňují. Nakupování na splátky nikdy nebylo jednodušší. V prodeji síťových prvků nemáme konkurenci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nelex, spol. s r.o.

Služby v oblasti výpočetní techniky jsou hlavní náplní naší činnosti. Vybrané zboží Vám při prodeji také dovezeme, nainstalujeme a provedeme potřebný servis a poradíme, jak se správně o tuto techniku starat. Rádi Vám kdykoli poradíme díky našim odborným znalostem v oblasti výpočetní techniky. Naše firma se Vám může zaručit za vysokou rychlost dodání zakoupené výpočetní techniky. Důkazem naší serióznosti jsou vracející se spokojení zákazníci do našich prodejen. Ochotu pomoci Vám můžeme zaručit. Garantujeme Vám vysokou kvalitu poskytovaných služeb při prodeji výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

APRO, spol. s r.o.

Zaměřili jsme se na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Využijte našich znalostí a vyžádejte si odborné poradenství. I vy oceníte ochotu našeho personálu při každém vašem požadavku. U nás máte jistotu, že vám pomohou opravdoví znalci v oboru výpočetní techniky. Zabýváme se také prodejem spotřební elektroniky. I vy zaručeně oceníte náš software. Provádíme instalaci nového hardwaru zařízení do Vašeho přístroje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku