Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky > Prodej nábytku > Prodej ratanového a teakového nábytku

Prodej ratanového a teakového nábytku

Díky nám získáte kontakty na skutečné odborníky v oblasti Prodej ratanového a teakového nábytku. Náš katalog firem vám nabízí možnost realizovat veškeré vaše požadavky. S naším seznamem plným profesionálů vedle nešlápnete.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

UBUD INTERIER, s.r.o.

Naším záměrem je prodávat kvalitní a cenově dostupný nábytek se zárukou. Všechno zboží prodáváme s garancí kvality a vaší spokojenosti. Velmi výhodné jsou u nás také nákupy na splátky. Za kvalitu naší výroby ručíme. Naše nabídka by nebyla kompletní bez originálních a vkusných dekorací. K sehnání je u nás také výběrový teakový nábytek. V našem maloobchodě vám nabídneme pouze kvalitní zboží. Náš sortiment zahrnují také židle s variabilním designem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Bartošová

Zabýváme se prodejem širokého sortimentu nábytku z kvalitních materiálů. Jakožto odborníci vám nabízíme rovněž rozsáhlé znalosti z oboru. Jsme ochotni se vždy individuálně domluvit dle přání klienta.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Nünning- zahradní nábytek

Vedeme prodejnu se všemi druhy kancelářského a bytového nábytku. Všechno zboží prodáváme s garancí kvality a vaší spokojenosti. Kromě širokého sortimentu nábytku k němu máme v prodeji také vkusné doplňky. Dodáváme nejrůznější stoly na míru. Mimo jiné u nás jednoduše zaplatíte za vybrané produkty také na splátky. Se zárukou kvality prodáváme rovněž stylový teakový nábytek. Náš sortiment zahrnují také židle s variabilním designem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

123market.cz - bydlení a zahrada

123market.cz - vaše online nákupní centrum Vše pro váš dům či byt, zahradu, volný čas, sport i vaše děti. Nabízíme pouze prvotřídní kvalitu zboží. Drtivou většinu sortimentu máme skladem, díky čemuž jsme schopni okamžité expedice. Tím jsme schopni vaši objednávku dodat do 48 hodin. Díky širokému sortimentu si u nás na své přijdou milovníci zábavy a aktivního trávení volného času. Pro zahrádkáře je zde sekce zahrada, kde naleznete např.: skleníky a fóliovníky, párty stany, pohodlný zahradní nábytek ze dřeva, plastu i kovu, zahradní techniku či dekorace do zahrady nebo grily.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radim Masner - prodej ratanového nábytku

Naše prodejna s nábytkem nabízí nadstandardní kvalitu za nízkou cenu. Naše zboží se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování. Respektujeme přání zákazníka a jsme maximálně ochotni vyhovět veškerým požadavkům. Mimo jiné může zákazník těžit z našich bohatých odborných znalostí. Hledáte-li především seriózní prodejce, jste tu správně. V případě zájmu nabízíme i poradenské služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zbyněk Bílý Habi - Prodej ratanového a teakového nábytku

Zabýváme se prodejem širokého sortimentu nábytku z kvalitních materiálů. S výběrem vám pomohou naši zaměstnanci, kteří mají v malíku veškeré znalosti z oboru. Zákazníkům jsme ochotni poskytnout také poradenství na vysoké úrovni. Vyzdvihnout lze také naše seriózní a vstřícné jednání, které je pro nás samozřejmostí. Také nabízíme výhodné ceny, které jsou nastaveny velmi nízko. Vybrané zboží u nás můžete zaplatit na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květinový dvorek – Ing. Štěpán Hendrich

Jako seriózní prodejci si zakládáme na slušnosti a spolehlivosti našich zaměstnanců. Vše dodáváme ve vysoké kvalitě a díky letitým zkušenostem snadno poradíme všem. Kromě toho jsme rozšířili sortiment o stylové doplňky. Nabízíme bytelné vázy i vázičky vhodné pro všechny typy interiérů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rattan plus, s.r.o.

V naší prodejně naleznete kvalitní a moderní nábytek s neotřelým designem. V případě zájmu nabízíme i poradenské služby. Naší velkou konkurenční výhodou jsou výhodné ceny. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Jsme ochotni se vždy individuálně domluvit dle přání klienta.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Ludvová - Prodej ratanového a teakového nábytku

Zajišťujeme prodej kompletního sortimentu nábytku včetně doplňků. Za nadstandard dále nabízíme velmi výhodné ceny. Kromě toho disponujeme bohatými znalostmi v oboru. Prohlédněte si i naši bohatou nabídku nábytku z teakového dřeva.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOME ART

Prodáváme moderní nábytek od kvalitních výrobců a distributorů. Dbáme o dobré jméno firmy a serióznost všech našich pracovníků. Za zmínku stojí i pestrá nabídka našich interiérových doplňků. Rovněž zajišťujeme zakázkovou výrobu. Nedílnou součástí naší prodejní nabídky jsou též dekorace pro všechny typy interiérů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku