Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Přihlášení uživatele OK
Firmy > Obchody a obchůdky > Prodej sportovních potřeb > Prodej potřeb pro stolní tenis

Prodej potřeb pro stolní tenis

Naše společnost se v rámci své činnosti zaměřila na zhotovení a zkompletování seznamu odborníků nabízejících své služby zaměřené na oblast Prodej potřeb pro stolní tenis.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Table Tennis Vojtek Georg Tour, s.r.o.

Naše společnost nabízí prodej sportovních potřeb. Náš seriozní postoj vás mile překvapí. Máme nejlepší zkušenosti v prodeji sportovního zboží. Zaručíme vám skvělý přístup a ochotu od našeho personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jindřich Stádník Sport Stad - Klim

Mezi naší nabídku patří prodej sportovních potřeb. Naši specialisté mají perfektní zkušenosti v prodeji sportovního zboží. Přijďte si pro radu k našich zběhlým zaměstnancům, kteří oplývají velkolepými znalostmi. Nejsme kouzelníci, ale i přesto jsme vyčarovali výhodné ceny pro naše zákazníky. Ve sportu je kvalita důležitá, proto nakupujte u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Cinibulk

Jsme obchod s prodejem sportovních potřeb. Jsme vždy seriozní ohledně vašeho nákupu. Znalost našich pracovníků je udivující a naši zákazníci mají možnost se s nimi poradit o zboží, které shánějí. Nejsme kouzelníci, ale i přesto jsme vyčarovali výhodné ceny pro naše zákazníky. Ochota je základ našeho týmu lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Vojáček - RACKETSPORT

Specializujeme se na prodej sportovních potřeb a vybavení. S maloobchodním prodejem jsou naši zákazníci spokojeni. Naše zboží odebíráme z velkoobchodů. S naším vybavením pro bojové sporty už budete jen vítězit. Při jakýchkoli sportovních aktivitách využijete naše slušivé oblečení. Nabídneme vám i velké množství užitečných cvičebních pomůcek. Množství našich tašek je ohromující. Zákazníci si mohou vybrat z mnoha párů kvalitní sportovní obuvi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

J SPORT Libor Jelínek

Specializujeme se na prodej sportovních potřeb a vybavení. Máme pro vás připraveny výhodné ceny, které se vám zaručeně vyplatí. Poskytujeme tu nejlepší kvalitu. Dokonalé znalosti našeho týmu rozvíjíme pravidelným školením o novém sportovním zboží. Nenechte si je ujít. Využijte naší služby rozvozu zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Desaka, s.r.o.

V části prodeje sportovního zboží zakoupíte vše z kvalitního materiálu. Poradíme vám také s výběrem nových kopaček. Dokonalá souhra tašky a vašeho těla, pouze z našeho obchodu. Místo školní tašky se hodí náš stylový batoh. Z nabídky našich cvičebních pomůcek vám pomůžeme vybrat to nejvhodnější. S naším vybavením pro bojové sporty už budete jen vítězit. U nás najdete kvalitní sportovní ponožky pro každého. Pro naše zákazníky máme velké množství dresů k prodeji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DESAKA s.r.o.

V úseku prodeje sportovních potřeb se vám budou věnovat naši odborníci. Naše znalosti o nabízeném sportovním zboží jsou perfektní a zákazníkovi dokážeme vždy správně poradit. Pouze u nás najdete ideálně výhodné ceny sportovního zboží. U nás můžete zakoupit i kvalitní sportovní ponožky. Naše batohy se nosí sami. V naší nabídce naleznete i sportovní tašky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fag, v.o.s.

Naším odvětvím je prodej sportovních potřeb. Vyberte si to nejvhodnější z našich sportovních potřeb a využijte možnosti hradit je na splátky. V našem sortimentu se naleznete také ponožky. Nabídneme vám všechno pro tenis za skvělé ceny. U nás najdete vše potřebné pro bojové sporty. S našimi cvičebními pomůckami budou sportovci dlouho spokojeni. Špičkové kopačky pro malé i velké sportovce jsou připraveny v našem obchodě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport Laurýn

Nemáme konkurenci v prodeji sportovních potřeb na naší úrovni. U nás najdete tu nejlepší kvalitu. Očarujeme vás našim šarmem a bohatými zkušenostmi. Chováme se seriozně k vašim požadavkům. Překvapíme vás bezkonkurenční nabídkou lyží. S naším kvalitním vybavením pro bojové sporty budete v bezpečí při každém zápase..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Pelikán, potřeby pro stolní tenis

Nemáme konkurenci v prodeji sportovních potřeb na naší úrovni. Připravili jsme pro vás nadmíru výhodné ceny. Nechte se unést našimi zkušenostmi v oboru sportovního zboží. Při prodeji sportovních potřeb je naší velkou předností ochota. Znalost našich pracovníků je udivující a naši zákazníci mají možnost se s nimi poradit o zboží, které shánějí. Jsme seriozní firma, která nabízí rozsáhlý sortiment..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku