Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky > Prodej nábytku

Prodej nábytku

Potřebujete-li si jednoduše a rychle vybrat odborníka působícího ve sféře Prodej nábytku, pak právě pro vás jsme vytvořili cenného pomocníka v podobě seznamu kontaktů, který vám velmi usnadní výběr.

 

Tipy: Montáž, Zrcadlo, Sedací souprava, Ložnice, Obývací stěna, Koberec, Dětský pokoj, Kancelářský, Vestavěná skříň, Kuchyň

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Belterra židle - stoly - jídelny

Našim hlavním posláním je vybavit domovy, restaurace, hotely a jiná zařízení originálním a kvalitním sedacím nábytkem vytvořeným na míru dle vašich požadavků.

Při výrobě našich moderních i klasických židlí a pevných i rozkládacích stolů klademe důraz nejen na kvalitu zpracování, ale i na originalitu - žádoucí moderní design, jednoduché linie, výraznější detaily a další prvky jsou pro nás samozřejmostí. A to vše za přijatelné ceny.

Provozní doba prodejny v Praze
Po - Pá 10-17.hod.
So 10-13.hod.
Ne zavřeno

Prodejna Ostrava - Vítkovice>
Rudná 809/6
703 00 Ostrava - Vítkovice
Tel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antonín Vymetálek - Atelier Alfa

Vybrané zboží u nás můžete zaplatit na splátky. Kromě jiného nábytku nabízíme klasické stoly a ostatní vybavení. Za příznivé ceny rovněž prodáváme designová zrcadla s ozdobnými rámy i bez.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nábytek DALE

Zabýváme se prodejem širokého sortimentu nábytku z kvalitních materiálů. Naší prioritou je špičková kvalita námi nabízeného zboží. Kromě toho disponujeme bohatými znalostmi v oboru. Ochotně vyjdeme vstříc i náročnějším zakázkám. Jako seriózní prodejci si zakládáme na slušnosti a spolehlivosti našich zaměstnanců. Všechen vámi vybraný nábytek u nás pořídíte za velmi výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kancelářské židle - Jiskra

Naším záměrem je prodávat kvalitní a cenově dostupný nábytek se zárukou. Hledáte-li především seriózní prodejce, jste tu správně. Snažíme se o maximální kvalitu výrobků za příznivé ceny. Prodáváme židle pro domácnosti, firmy i zahradní posezení. Do nabídky také zahrnujeme veškerý kancelářský nábytek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nábytek Sladká & Sladký

Prodáváme moderní nábytek od kvalitních výrobců a distributorů. K nábytku dále prodáváme různé doplňky. Kromě toho nabízíme různé varianty nábytku do dětského pokoje. U nás naleznete vysoce kvalitní a zároveň levné válendy. Prodáváme řadu stolů s neotřelým designem. Kromě ostatního nábytku u nás nakoupíte skříně za velmi nízké ceny. V prodeji máme také židle mnoha typů a velikostí. Dále umožňujeme i nákupy na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

D.P.V., s.r.o.

Matrace ŘEŠETO - první matrace, která dýchá Děrovaná matrace ŘEŠETO pro dokonalý komfort vašeho spaní. Zónové matrace z visco pěny s revolučním děrováním pro dokonalou cirkulaci vzduchu. Matrace řešeto – prokazatelná funkce – první matrace, která dýchá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DŘEVO TRUST, a.s.

Mnoho let působíme jako přední prodejci nábytku. U dražšího zboží umožňujeme zákazníkům rozložit si platbu na splátky. Mimo jiné jsme také zprovoznili dobře fungující eshop. Také nabízíme možnost atypické výroby dle návrhu a přání zákazníka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evrocomp, spol. s r.o.

V naší prodejně naleznete kvalitní a moderní nábytek s neotřelým designem. Velmi si zakládáme na serióznosti našich služeb. Potrpíme si na ochotě a příjemné atmosféře. Veškerý sortiment prodáváme za výhodné ceny. Naší konkurenční výhodou jsou prokazatelné znalosti a zkušenosti s prodejem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libuše Švancarová - prodej nábytkových doplňků

Vedeme prodejnu se všemi druhy kancelářského a bytového nábytku. V rámci prodeje se podělíme o naše odborné znalosti. Potrpíme si na ochotě a příjemné atmosféře. Zákazníci jistě ocení naši serióznost a profesionalitu. Mezi naše doprovodné služby lze zahrnout i bezplatné poradenství. Kvalita jde u nás ruku v ruce s výhodnou cenou. Dále nabízíme i různé doplňky k nábytku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Mareš - Majmid

Zabýváme se prodejem širokého sortimentu nábytku z kvalitních materiálů. Nechte si poradit od našich zaměstnanců s bohatými znalostmi a zkušenostmi. Za nadstandard dále nabízíme velmi výhodné ceny. Špičková kvalita a nízká cena vás u nás mile překvapí. U nás si vyberete i doplňky barevně a stylově sladěné s vaším nábytkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku