Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky > Prodej nábytku

Prodej nábytku

Potřebujete-li si jednoduše a rychle vybrat odborníka působícího ve sféře Prodej nábytku, pak právě pro vás jsme vytvořili cenného pomocníka v podobě seznamu kontaktů, který vám velmi usnadní výběr.

 

Prodej nábytku v krajích:

Tipy: Montáž, Zrcadlo, Sedací souprava, Ložnice, Obývací stěna, Koberec, Dětský pokoj, Kancelářský, Vestavěná skříň, Kuchyň

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Belterra židle - stoly - jídelny

Našim hlavním posláním je vybavit domovy, restaurace, hotely a jiná zařízení originálním a kvalitním sedacím nábytkem vytvořeným na míru dle vašich požadavků.

Při výrobě našich moderních i klasických židlí a pevných i rozkládacích stolů klademe důraz nejen na kvalitu zpracování, ale i na originalitu - žádoucí moderní design, jednoduché linie, výraznější detaily a další prvky jsou pro nás samozřejmostí. A to vše za přijatelné ceny.

Provozní doba prodejny v Praze
Po - Pá 10-17.hod.
So 10-13.hod.
Ne zavřeno

Prodejna Ostrava - Vítkovice>
Rudná 809/6
703 00 Ostrava - Vítkovice
Tel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bazar nábytku Elektro bazar

Prodáváme moderní nábytek od kvalitních výrobců a distributorů. Kromě klasických plateb zajišťujeme i prodej na splátky. Prodáváme řadu stolů s neotřelým designem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nábytek HEJDA

Náš semknutý tým odborníků vám může nabídnout zápal a pestré znalosti z oboru. Velmi si zakládáme na prvotřídní kvalitě našeho nábytku. Jsme ochotni se vždy individuálně domluvit dle přání klienta.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akcent 2000, s.r.o.

Naší prioritou je špičková kvalita námi nabízeného zboží. V případě zájmu nabízíme také možnost platby na splátky. Kromě toho vám zajistíme dopravu zdarma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NAKO Kolín s.r.o.

Vedeme prodejnu se všemi druhy kancelářského a bytového nábytku. Velmi si zakládáme na prvotřídní kvalitě našeho nábytku. Máme velkoobchod s velkým skladem. Přijímáme i objednávky na zakázkovou výrobu. Velkou pečlivost věnujeme i zakázkám na vybavení dětských pokojů. Další výhodou, kterou nabízíme, je doprava zdarma. Provádíme i vlastní montáže se zárukou kvality. Uvedli jsme v chod i eshop pro nákupy na dálku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nábytek AVIS s.r.o.

Naše společnost Nábytek AVIS s.r.o. Vám nabízí stylový nábytek z masivu v kombinaci s dřevěnou dýhou formou velko i malobchodního prodeje. Tento originální nábytek je vhodný na reprezentativní vybavení bytů i hotelů, restaurací, kanceláří. Nadčasový elegantní design nábytku můžete skvěle využít při kompletním zařízení interiérů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Sýkora Interiér výroba kuchyní

Zabýváme se prodejem širokého sortimentu nábytku z kvalitních materiálů. U nás si můžete sjednat i výhodné financování na splátky. Ve výrobě máme mnoho neocenitelných zkušeností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evrocomp, spol. s r.o.

Mnoho let působíme jako přední prodejci nábytku. Naše zboží se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování. Na základě našich odborných znalostí vám navrhneme to nejlepší řešení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Bernat - Beft

Zajišťujeme prodej kompletního sortimentu nábytku včetně doplňků. Jako seriózní prodejci si zakládáme na slušnosti a spolehlivosti našich zaměstnanců. Poskytujeme rovněž profesionální poradenství. Kvalita a profesionální přístup jsou pro nás samozřejmostí. Průběžně aktualizujeme také nabídku našich interiérových doplňků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Udržal,proutěné zboží

Naším záměrem je prodávat kvalitní a cenově dostupný nábytek se zárukou. Zakládáme si na ochotném a profesionálním jednání se zákazníky. Veškerý sortiment prodáváme za výhodné ceny. Zároveň si zakládáme na vysoké odbornosti a bohatých znalostech v odvětví. Dbáme na přesnost a ryzí kvalitu. Kromě toho jsme rozšířili sortiment o stylové doplňky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku