Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky > Prodej nábytku

Prodej nábytku

Potřebujete-li si jednoduše a rychle vybrat odborníka působícího ve sféře Prodej nábytku, pak právě pro vás jsme vytvořili cenného pomocníka v podobě seznamu kontaktů, který vám velmi usnadní výběr.

 

Tipy: Montáž, Zrcadlo, Sedací souprava, Ložnice, Obývací stěna, Koberec, Dětský pokoj, Kancelářský, Vestavěná skříň, Kuchyň

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Belterra židle - stoly - jídelny

Našim hlavním posláním je vybavit domovy, restaurace, hotely a jiná zařízení originálním a kvalitním sedacím nábytkem vytvořeným na míru dle vašich požadavků.

Při výrobě našich moderních i klasických židlí a pevných i rozkládacích stolů klademe důraz nejen na kvalitu zpracování, ale i na originalitu - žádoucí moderní design, jednoduché linie, výraznější detaily a další prvky jsou pro nás samozřejmostí. A to vše za přijatelné ceny.

Provozní doba prodejny v Praze
Po - Pá 10-17.hod.
So 10-13.hod.
Ne zavřeno

Prodejna Ostrava - Vítkovice>
Rudná 809/6
703 00 Ostrava - Vítkovice
Tel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nábytek Útulný domov

Věnujeme se obchodu s nábytkem pro každého. Jako jedni z mála jsme schopni poskytnout nabyté znalosti. Velmi si zakládáme na prvotřídní kvalitě našeho nábytku. Potrpíme si na ochotě a příjemné atmosféře. U nás máte také možnost nákupu na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NÁBYTEK ČAZAM

Jsme prodejci zaměření nejenom na nábytek. Vystihuje nás serióznost a slušné jednání s každým zákazníkem. Naší konkurenční výhodou jsou prokazatelné znalosti a zkušenosti s prodejem. Dalším důvodem pro nákup u nás jsou naše maximálně výhodné ceny. Ve vztahu k zákazníkům zastáváme ochotný a profesionální přístup. Naší prioritou je špičková kvalita námi nabízeného zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holandský nábytek

Za nadstandard dále nabízíme velmi výhodné ceny. V daném oboru jsme prvotřídními znalci. Vystihuje nás serióznost a slušné jednání s každým zákazníkem. Ochotný a seriózní přístup ke všem klientům je základem našeho úspěchu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JAMALL-CZ, a.s.

Vedeme prodejnu se všemi druhy kancelářského a bytového nábytku. Pomůžeme vám s výběrem na základě odborného poradenství. Máme pověst velmi seriózní a spolehlivé firmy. Za nadstandard dále nabízíme velmi výhodné ceny. Za zmínku stojí i pestrá nabídka našich interiérových doplňků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zahradní centrum Vrkoč

Naše firma se zaměřuje na prodej zahradního nábytku. V naší kolekci je k dispozici zahradní nábytek dřevěný, ratanový, teak, kovový, plastový, hliníkový atd. Zahradní nábytek a zahradní domky prodáváme formou e - shopu, ale také přímo na naší prodejně nedaleko Brna. Dodáváme zahradní nábytek k soukromému užití, ale i do hotelů, restaurací a penziónům. Do našeho sortimentu patří rovněž zahradní domky, dřevostavby srubové i panelové konstrukce, chatky, altány, dřevěné domky, zahradní chaty, dřevěné chaty, zakázkový zahradní nábytek, dětské domky, zahradní domky na nářadí, zateplené dřevostavby, altány, zahradní nábytek pro volný čas, slunečníky, krby, polstry na zahradní nábytek a pod. Montáže zahradních domků a chat zajišťujeme po celé ČR rovněž rozvoz zahradního nábytku. Mezi naše přednosti patří kvalita, krátká dodací lhůta, zakázková výroba, kvalitní záruční a pozáruční servis. .

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Ševčíková, elektrospotřebiče

Mnoho let působíme jako přední prodejci nábytku. K tomu se vám dostane kvalitního poradenství. Mile vás překvapí rovněž naše výhodné ceny. Je nám vlastní ochota a orientace na zákazníka. Máme také všechny potřebné odborné znalosti. Veškeré zboží nabízíme i na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zbyhněv Bubik - Zet Impex

Mnoho let působíme jako přední prodejci nábytku. Zároveň si zakládáme na vysoké odbornosti a bohatých znalostech v odvětví. Vše dodáváme ve vysoké kvalitě a díky letitým zkušenostem snadno poradíme všem. Naše kompletní nabídka zahrnuje i doplňky. Poskytneme vám výběr kvalitního zboží přímo z výroby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Štěpánka Matějíčková - Habitat, bytové doplňky

Zajišťujeme prodej kompletního sortimentu nábytku včetně doplňků. Mimo jiné může zákazník těžit z našich bohatých odborných znalostí. Naši zaměstnanci vám také poskytnou profesionální poradenství. Všechen vámi vybraný nábytek u nás pořídíte za velmi výhodné ceny. U dražšího zboží umožňujeme zákazníkům rozložit si platbu na splátky. Nesmírně bohatý je také náš výběr interiérových doplňků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Animus, v.o.s.

Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Potrpíme si na ochotě a příjemné atmosféře. Naší velkou konkurenční výhodou jsou výhodné ceny. U nás si vyberete i doplňky barevně a stylově sladěné s vaším nábytkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku