Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky > Prodej nábytku (Středočeský kraj)

Prodej nábytku Středočeský kraj

Potřebujete-li si jednoduše a rychle vybrat odborníka působícího ve sféře Prodej nábytku, pak právě pro vás jsme vytvořili cenného pomocníka v podobě seznamu kontaktů, který vám velmi usnadní výběr.

 

Tipy: Montáž, Zrcadlo, Sedací souprava, Ložnice, Obývací stěna, Koberec, Dětský pokoj, Kancelářský, Vestavěná skříň, Kuchyň

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Belterra židle - stoly - jídelny

Našim hlavním posláním je vybavit domovy, restaurace, hotely a jiná zařízení originálním a kvalitním sedacím nábytkem vytvořeným na míru dle vašich požadavků.

Při výrobě našich moderních i klasických židlí a pevných i rozkládacích stolů klademe důraz nejen na kvalitu zpracování, ale i na originalitu - žádoucí moderní design, jednoduché linie, výraznější detaily a další prvky jsou pro nás samozřejmostí. A to vše za přijatelné ceny.

Provozní doba prodejny v Praze
Po - Pá 10-17.hod.
So 10-13.hod.
Ne zavřeno

Prodejna Ostrava - Vítkovice>
Rudná 809/6
703 00 Ostrava - Vítkovice
Tel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Šiška - prodej ratanového nábytku

Vedeme prodejnu se všemi druhy kancelářského a bytového nábytku. U dražšího zboží umožňujeme zákazníkům rozložit si platbu na splátky. Velmi ochotně vám také provedeme montáž. Nesmírně bohatý je také náš výběr interiérových doplňků. Hodit se vám mohou také naše dekorace, které zapadnou do každého interiéru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zuzana Fabiánová - prodej ratanového nábytku

Vedeme prodejnu se všemi druhy kancelářského a bytového nábytku. U nás si můžete sjednat i výhodné financování na splátky. Zákazníkům jsou k dispozici také různé interiérové doplňky. Mimo jiné u nás naleznete přehledný sortiment stolů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ROTANG TRADE, s.r.o.

Nabízíme nábytek ověřené kvality od renomovaných výrobců. Náš sortiment jsme sestavili s ohledem na co nejvyšší kvalitu zpracování. Naším hlavním mottem je serióznost. Za nadstandard dále nabízíme velmi výhodné ceny. Průběžně aktualizujeme také nabídku našich interiérových doplňků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HaK Kladno, s.r.o.

Jsme obchodníci s nábytkem všeho druhu. Za nadstandard dále nabízíme velmi výhodné ceny. V daném oboru jsme prvotřídními znalci. Zavedli jsme také prodej na splátky. K sehnání je u nás také výběrový teakový nábytek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daniela Nedvědová - prodej nábytku

Jsme obchodníci s nábytkem všeho druhu. Pomůžeme vám s výběrem na základě odborného poradenství. Výrobky, které nabízíme, jsou charakteristické svou vysokou kvalitou a elegancí. Velmi stylové jsou i naše interiérové doplňky. K našim produktům patří i velké množství dárkového zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Bartoš- Prodej ratanového a teakového nábytku

Nabízíme nábytek ověřené kvality od renomovaných výrobců. Dbáme o dobré jméno firmy a serióznost všech našich pracovníků. Velkou předností jsou naše znalosti a zkušenosti v oboru. Přidanou hodnotou jsou u nás solidní a ochotné jednání. Velmi si zakládáme na prvotřídní kvalitě našeho nábytku. Se zárukou kvality prodáváme rovněž stylový teakový nábytek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NÁBYTEK HONZA, s.r.o.

Prodáváme moderní nábytek od kvalitních výrobců a distributorů. Zboží máme výhodně k zakoupení také na splátky. Není pro nás problém vám dodat také kompletní kancelářské vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Nünning- zahradní nábytek

Vedeme prodejnu se všemi druhy kancelářského a bytového nábytku. Všechno zboží prodáváme s garancí kvality a vaší spokojenosti. Kromě širokého sortimentu nábytku k němu máme v prodeji také vkusné doplňky. Dodáváme nejrůznější stoly na míru. Mimo jiné u nás jednoduše zaplatíte za vybrané produkty také na splátky. Se zárukou kvality prodáváme rovněž stylový teakový nábytek. Náš sortiment zahrnují také židle s variabilním designem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASKO - NÁBYTEK, spol. s r.o.

Jsme prodejci zaměření nejenom na nábytek. Aktuální nabídku najdete na stránkách našeho eshopu. Za zmínku stojí i náš pestrý výběr svítidel a jiných doplňků. S velkou péčí vám pomůžeme zrealizovat kompletní interiér, například šatnu. Velkou pečlivost věnujeme i zakázkám na vybavení dětských pokojů. Kromě jiného nábytku nabízíme rovněž veškeré kancelářské vybavení. Hodit se vám mohou také naše dekorace, které zapadnou do každého interiéru. Kromě klasických plateb zajišťujeme i prodej na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku