Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky > Prodej nábytku (Olomoucký kraj)

Prodej nábytku Olomoucký kraj

Potřebujete-li si jednoduše a rychle vybrat odborníka působícího ve sféře Prodej nábytku, pak právě pro vás jsme vytvořili cenného pomocníka v podobě seznamu kontaktů, který vám velmi usnadní výběr.

 

Prodej nábytku v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Montáž, Zrcadlo, Sedací souprava, Ložnice, Obývací stěna, Koberec, Dětský pokoj, Kancelářský, Vestavěná skříň, Kuchyň

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Josef Feltl - Rattan Asia

Naše prodejna s nábytkem nabízí nadstandardní kvalitu za nízkou cenu. K našim doplňkovým službám patří také poradenství. Mile vás překvapí náš seriózní a přátelský přístup. Potrpíme si na ochotě a příjemné atmosféře. Naší velkou konkurenční výhodou jsou výhodné ceny. Nechte si poradit od našich zaměstnanců s bohatými znalostmi a zkušenostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vistex Medical, s.r.o.

Zabýváme se prodejem širokého sortimentu nábytku z kvalitních materiálů. Samozřejmostí je u nás rovněž odborné poradenství na míru. Jednou z našich předností je výhodná cena všech produktů. Dbáme na přesnost a ryzí kvalitu. Respektujeme přání zákazníka a jsme maximálně ochotni vyhovět veškerým požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION, s.r.o.

Provozujeme prodejnu s nábytkem, kde najdete velice kvalitní zboží. Náš nábytek splňuje nejpřísnější měřítka na kvalitu materiálu. Na přání zhotovíme i stoly na zakázku. Velmi výhodné jsou u nás také nákupy na splátky. Na první pohled vás zaujmou naše zajímavé dekorace, které jsou u nás rovněž v prodeji. U nás naleznete vysoce kvalitní a zároveň levné válendy. Máme v nabídce kancelářský nábytek s kvalitním designem. V našem sortimentu najdete také kompletní vybavení šaten.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H & D HOME DESIGN

Jsme obchodníci s nábytkem všeho druhu. Dále se zabýváme prodejem nejrůznějších dekorací ladících s nábytkem. K našemu bytovému a kancelářskému nábytku patří také židle. Mimo jiné u nás jednoduše zaplatíte za vybrané produkty také na splátky. Naše kompletní nabídka je k dispozici na stránkách našeho eshopu. Dále nabízíme i různé doplňky k nábytku. Dobře vám poslouží také naše věšáky z kvalitních materiálů a s elegantním designem. Zakoupíte zde i různé doplňky do domácnosti, jako jsou praktické a dekorativní vázy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JENA - nábytek, s.r.o.

Jsme obchodníci s nábytkem všeho druhu. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Mezi naše doprovodné služby lze zahrnout i bezplatné poradenství. Průběžně aktualizujeme také nabídku našich interiérových doplňků. Za zmínku stojí také nádherné kusy nábytku, které od nás putují do dětských pokojů. Mezi vyhledávané zboží patří také naše kancelářské vybavení. Na skladě máme také klasické válendy. Naše pestrá nabídka vlastních výrobků vás mile překvapí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SD Interior, s.r.o.

V našem obchodě najdete kvalitní nábytek za příznivé ceny. Samozřejmostí je u nás rovněž odborné poradenství na míru. Kvalita a profesionální přístup jsou pro nás samozřejmostí. Rovněž u nás naleznete designové vázy a mnoho dalšího. Mimo jiné u nás naleznete přehledný sortiment stolů. K nábytku dále prodáváme různé doplňky. Nabízíme různé druhy židlí včetně kancelářských. Poskytneme vám výběr kvalitního zboží přímo z výroby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětské dekorace - LUNAMI - Jana Purová

Pro ty, jež omrzela fádnost bílých či jednobarevných stěn, pro ty, jež nepatří právě mezi šikovné a nadané kreslíře nebo pro ty, kteří by rádi během několika málo minut a bez velkého nepořádku ozdobili své zdi či nábytek pěkným a neotřelým motivem samolepek, jsme připravili inspiraci a nabídku samolepících dekorací v ucelených kolekcích. Samolepky lze použít samostatně jako dominantní prvek či vzájemnou kombinací nálepek dle vlastního vkusu a fantezie vytvořit jedinečné a strhující nástěnné obrazy. Během několika minut můžete změnit interiér nejen dětského pokoje, samolepky jsou vhodné i do obývacích pokojů, vstupních hal, ložnic, kanceláří, mateřských školek, škol a dětských center, čekáren ordinací u lékaře, společenských místností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libuše Švancarová - prodej nábytkových doplňků

Vedeme prodejnu se všemi druhy kancelářského a bytového nábytku. V rámci prodeje se podělíme o naše odborné znalosti. Potrpíme si na ochotě a příjemné atmosféře. Zákazníci jistě ocení naši serióznost a profesionalitu. Mezi naše doprovodné služby lze zahrnout i bezplatné poradenství. Kvalita jde u nás ruku v ruce s výhodnou cenou. Dále nabízíme i různé doplňky k nábytku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Doskočilová - Prodej nábytkových doplňků

Mnoho let působíme jako přední prodejci nábytku. Máme pověst velmi seriózní a spolehlivé firmy. Dbáme na přesnost a ryzí kvalitu. V rámci prodeje se podělíme o naše odborné znalosti. Máme široký výběr zboží za výhodné ceny. Kromě toho jsme rozšířili sortiment o stylové doplňky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Impol, s.r.o.

Vedeme prodejnu se všemi druhy kancelářského a bytového nábytku. Zaručujeme se za slušnost a ochotné jednání všech našich zaměstnanců. Součástí našich služeb je i poradenství na míru. U nás je k dostání ojedinělá nabídka zboží za velice výhodné ceny. Velkou předností jsou naše znalosti a zkušenosti v oboru. Naším hlavním mottem je serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku