Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky > Prodej nábytku (Moravskoslezský kraj)

Prodej nábytku Moravskoslezský kraj

Potřebujete-li si jednoduše a rychle vybrat odborníka působícího ve sféře Prodej nábytku, pak právě pro vás jsme vytvořili cenného pomocníka v podobě seznamu kontaktů, který vám velmi usnadní výběr.

 

Prodej nábytku v okresech:

Tipy: Montáž, Zrcadlo, Sedací souprava, Ložnice, Obývací stěna, Koberec, Dětský pokoj, Kancelářský, Vestavěná skříň, Kuchyň

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Karel Kachel, prodej nábytku

Naše prodejna s nábytkem nabízí nadstandardní kvalitu za nízkou cenu. Naši zaměstnanci vám také poskytnou profesionální poradenství. Je nám vlastní ochota a orientace na zákazníka. V daném oboru jsme prvotřídními znalci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Davidová

Specializujeme se na prodej nábytku pro firmy i domácnosti. Vyzdvihnout lze také naše seriózní a vstřícné jednání, které je pro nás samozřejmostí. Zakládáme si na ochotném a profesionálním jednání se zákazníky. Zavedli jsme také prodej na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Multip Moravia, s.r.o.

V naší prodejně naleznete kvalitní a moderní nábytek s neotřelým designem. Pomůžeme vám s výběrem na základě odborného poradenství. Jakožto odborníci vám nabízíme rovněž rozsáhlé znalosti z oboru. Snažíme se o maximální kvalitu výrobků za příznivé ceny. Dobře vám poslouží také naše věšáky z kvalitních materiálů a s elegantním designem. U nás si můžete sjednat i výhodné financování na splátky. Fungujeme rovněž jako eshop. V prodeji máme pouze zboží kvalitní výroby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kenet trading, s.r.o.

Jsme prodejci zaměření nejenom na nábytek. Velmi si zakládáme na prvotřídní kvalitě našeho nábytku. Především se zabýváme provozem velkoobchodu. Zboží máme výhodně k zakoupení také na splátky. U nás si snadno vyberete také vhodný kancelářský nábytek. Garantujeme kvalitu výroby a zpracování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Mynářová

V naší prodejně naleznete kvalitní a moderní nábytek s neotřelým designem. Samozřejmostí je u nás rovněž odborné poradenství na míru. Každý nákup u nás je za výhodnou cenu. Jsme ochotni se vždy individuálně domluvit dle přání klienta. S výběrem vám pomohou naši zaměstnanci, kteří mají v malíku veškeré znalosti z oboru. Náš nábytek splňuje nejpřísnější měřítka na kvalitu materiálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARW Line s.r.o.

Zajišťujeme prodej kompletního sortimentu nábytku včetně doplňků. Naší prioritou je špičková kvalita námi nabízeného zboží. Kromě klasických plateb zajišťujeme i prodej na splátky. Kromě jiného máme v nabídce židle v různém provedení. Další součástí našeho sortimentu jsou sedací vaky mnoha druhů. Zakázkové zboží vyrábíme rychle a kvalitně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Indico, společnost s ručením omezeným

Jsme prodejci zaměření nejenom na nábytek. Můžete využít také našeho individuálního poradenství. Dále umožňujeme i nákupy na splátky. Součástí našeho sortimentu jsou i stoly a doplňkové vybavení k nim. Disponujeme obrovskou nabídkou kancelářského vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INTENA nábytek

Naším záměrem je prodávat kvalitní a cenově dostupný nábytek se zárukou. Součástí našich služeb je i poradenství na míru. Kvalita a profesionální přístup jsou pro nás samozřejmostí. Jako seriózní prodejci si zakládáme na slušnosti a spolehlivosti našich zaměstnanců. V daném oboru jsme prvotřídními znalci. Možná je u nás také výroba na míru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SCHAFFEROVÁ, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej kompletního sortimentu nábytku včetně doplňků. Máme také všechny potřebné odborné znalosti. Naši zaměstnanci vám také poskytnou profesionální poradenství. Ochotně vyjdeme vstříc i náročnějším zakázkám. Všechen náš nábytek má vysokou kvalitu čalounění. Mile vás překvapí náš seriózní a přátelský přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nábytek AVIS s.r.o.

Naše společnost Nábytek AVIS s.r.o. Vám nabízí stylový nábytek z masivu v kombinaci s dřevěnou dýhou formou velko i malobchodního prodeje. Tento originální nábytek je vhodný na reprezentativní vybavení bytů i hotelů, restaurací, kanceláří. Nadčasový elegantní design nábytku můžete skvěle využít při kompletním zařízení interiérů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku