Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky > Prodej nábytku (Liberecký kraj)

Prodej nábytku Liberecký kraj

Potřebujete-li si jednoduše a rychle vybrat odborníka působícího ve sféře Prodej nábytku, pak právě pro vás jsme vytvořili cenného pomocníka v podobě seznamu kontaktů, který vám velmi usnadní výběr.

 

Prodej nábytku v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Tipy: Montáž, Zrcadlo, Sedací souprava, Ložnice, Obývací stěna, Koberec, Dětský pokoj, Kancelářský, Vestavěná skříň, Kuchyň

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bazar nábytku Elektro bazar

Prodáváme moderní nábytek od kvalitních výrobců a distributorů. Kromě klasických plateb zajišťujeme i prodej na splátky. Prodáváme řadu stolů s neotřelým designem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DESIGN STUDIO - Černíková

Naším záměrem je prodávat kvalitní a cenově dostupný nábytek se zárukou. Také nabízíme možnost atypické výroby dle návrhu a přání zákazníka. V běžném prodeji máme i kvalitní kancelářské židle a ostatní kancelářský nábytek. Nabízíme různé druhy židlí včetně kancelářských. Dodáváme nejrůznější stoly na míru. Na první pohled vás zaujmou naše zajímavé dekorace, které jsou u nás rovněž v prodeji..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koše na prádlo - Kose-na-pradlo.cz

Eshop koše na prádlo nabízí široký sortiment ratanového nábytku - koše na prádlo, truhly, úložné boxy, ratanový nábytek a další bytové doplňky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Bernat - Beft

Zajišťujeme prodej kompletního sortimentu nábytku včetně doplňků. Jako seriózní prodejci si zakládáme na slušnosti a spolehlivosti našich zaměstnanců. Poskytujeme rovněž profesionální poradenství. Kvalita a profesionální přístup jsou pro nás samozřejmostí. Průběžně aktualizujeme také nabídku našich interiérových doplňků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ahmed Saleh - prodej nábytkových doplňků

Naše prodejna s nábytkem nabízí nadstandardní kvalitu za nízkou cenu. Serióznost je pro nás prioritou číslo jedna. Kromě toho disponujeme bohatými znalostmi v oboru. Naši zaměstnanci vám také poskytnou profesionální poradenství. Naše kompletní nabídka zahrnuje i doplňky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Mareš - Majmid

Zabýváme se prodejem širokého sortimentu nábytku z kvalitních materiálů. Nechte si poradit od našich zaměstnanců s bohatými znalostmi a zkušenostmi. Za nadstandard dále nabízíme velmi výhodné ceny. Špičková kvalita a nízká cena vás u nás mile překvapí. U nás si vyberete i doplňky barevně a stylově sladěné s vaším nábytkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Udržal,proutěné zboží

Naším záměrem je prodávat kvalitní a cenově dostupný nábytek se zárukou. Zakládáme si na ochotném a profesionálním jednání se zákazníky. Veškerý sortiment prodáváme za výhodné ceny. Zároveň si zakládáme na vysoké odbornosti a bohatých znalostech v odvětví. Dbáme na přesnost a ryzí kvalitu. Kromě toho jsme rozšířili sortiment o stylové doplňky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Bartošová

Zabýváme se prodejem širokého sortimentu nábytku z kvalitních materiálů. Jakožto odborníci vám nabízíme rovněž rozsáhlé znalosti z oboru. Jsme ochotni se vždy individuálně domluvit dle přání klienta.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zbyněk Bílý Habi - Prodej ratanového a teakového nábytku

Zabýváme se prodejem širokého sortimentu nábytku z kvalitních materiálů. S výběrem vám pomohou naši zaměstnanci, kteří mají v malíku veškeré znalosti z oboru. Zákazníkům jsme ochotni poskytnout také poradenství na vysoké úrovni. Vyzdvihnout lze také naše seriózní a vstřícné jednání, které je pro nás samozřejmostí. Také nabízíme výhodné ceny, které jsou nastaveny velmi nízko. Vybrané zboží u nás můžete zaplatit na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Brunclík, školní nábytek

Mnoho let působíme jako přední prodejci nábytku. Máme také všechny potřebné odborné znalosti. Naši zaměstnanci vám také poskytnou profesionální poradenství. Také nabízíme výhodné ceny, které jsou nastaveny velmi nízko. Ve vztahu k zákazníkům zastáváme ochotný a profesionální přístup. Naše zboží se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování. Velmi výhodné jsou u nás také nákupy na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku