Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky > Prodej nábytku (Hlavní město Praha)

Prodej nábytku Hlavní město Praha

Potřebujete-li si jednoduše a rychle vybrat odborníka působícího ve sféře Prodej nábytku, pak právě pro vás jsme vytvořili cenného pomocníka v podobě seznamu kontaktů, který vám velmi usnadní výběr.

 

Prodej nábytku v okresech: Praha

Tipy: Montáž, Zrcadlo, Sedací souprava, Ložnice, Obývací stěna, Koberec, Dětský pokoj, Kancelářský, Vestavěná skříň, Kuchyň

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

AKIT, s.r.o.

Jsme prodejci zaměření nejenom na nábytek. Dále nabízíme i různé doplňky k nábytku. Mezi další vyhledávané zboží patří také naše kvalitní stoly. Za přijatelné ceny dále prodáváme skříně o volitelných rozměrech. V prodeji máme také židle mnoha typů a velikostí. Náš nábytek se vyznačuje kvalitní výrobou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šárka Tůmová - Nail studio Šárka

Naším záměrem je prodávat kvalitní a cenově dostupný nábytek se zárukou. Zákazníkům jsme ochotni poskytnout také poradenství na vysoké úrovni. Mimo jiné může zákazník těžit z našich bohatých odborných znalostí. Kvalita jde u nás ruku v ruce s výhodnou cenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOME ART

Prodáváme moderní nábytek od kvalitních výrobců a distributorů. Dbáme o dobré jméno firmy a serióznost všech našich pracovníků. Za zmínku stojí i pestrá nabídka našich interiérových doplňků. Rovněž zajišťujeme zakázkovou výrobu. Nedílnou součástí naší prodejní nabídky jsou též dekorace pro všechny typy interiérů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vasa Interier, a.s.

Zabýváme se prodejem širokého sortimentu nábytku z kvalitních materiálů. Přidanou hodnotou jsou u nás solidní a ochotné jednání. Stejně zajímavá je také naše nabídka židlí, jídelních i kancelářských. Disponujeme obrovskou nabídkou kancelářského vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

S.B.H., spol. s r.o.

Prodáváme moderní nábytek od kvalitních výrobců a distributorů. Naší prioritou je špičková kvalita námi nabízeného zboží. Také nabízíme výhodné ceny, které jsou nastaveny velmi nízko. Nesmírně bohatý je také náš výběr interiérových doplňků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zahradninabytek.cz

Naše prodejna s nábytkem nabízí nadstandardní kvalitu za nízkou cenu. Samozřejmostí je u nás rovněž odborné poradenství na míru. Je nám vlastní ochota a orientace na zákazníka. Jako jedni z mála jsme schopni poskytnout nabyté znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šatny Amfora

Provozujeme prodejnu s nábytkem, kde najdete velice kvalitní zboží. Můžete využít také našeho individuálního poradenství. Kromě ostatního nábytku u nás nakoupíte skříně za velmi nízké ceny. Na zakázku rovněž vyrábíme kusový nábytek do šaten. Není pro nás problém vám dodat také kompletní kancelářské vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DESIGN line, s.r.o.

Specializujeme se na prodej nábytku pro firmy i domácnosti. Dalším důvodem pro nákup u nás jsou naše maximálně výhodné ceny. Všechno zboží prodáváme s garancí kvality a vaší spokojenosti. K našim službám patří také kvalitní poradenství. Naší konkurenční výhodou jsou prokazatelné znalosti a zkušenosti s prodejem. Ochota a vstřícnost jsou pro nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vladimír Mikulec - Novatronic

V naší prodejně naleznete kvalitní a moderní nábytek s neotřelým designem. Zaručujeme vysokou kvalitu a dlouholetý komfort při užívání. Kromě včasné dodávky také na místě zajistíme montáž. Další naší užitečnou službou je tvorba grafických návrhů interiérů na míru. Možná je u nás také výroba na míru. Disponujeme obrovskou nabídkou kancelářského vybavení. U nás máte také možnost nákupu na splátky. Z klasického nábytku, který prodáváme, jsou velmi kladně hodnocené naše skříně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daniel Tůma

AKTUÁLNĚ nabízíme VÁNOČNÍ DEKORACE, dále bytové dekorace a doplňky, dárkové zboží, bytový textil, galanterie a aranžérské potřeby, dekorace do zahrad, dámské prádlo, punčochové zboží, módní doplňky - kabelky, šátky, šperky, dále se specializujeme na prodej zboží v retro stylu, vše okolo Marilyn Monroe, stylu 50.-70. let minulého století, repliky, ART DECO a modernu až avantgardu

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku