Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej medicínského softwaru

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Prodej medicínského softwaru a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Apatyka servis, s.r.o.

Nabízíme služby přímo na míru v oblasti výpočetní techniky. Díky nám pro vás bude nakupování na splátky příjemné. Autorizovaný prodej a servis kopírovací techniky je tu jen pro vás. Tablety dokáží zpříjemnit život i vám. Naše školení vás skutečně obohatí. Nabízíme hardwarová řešení pro domácnosti a menší společnosti. Nabízíme bezpečný software pro každého. Provádíme prodej, servis a opravy notebooků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Petráš

Naše společnost nabízí služby v oblasti výpočetní techniky. Ochota pomoci je nám vlastní. Heslem naší prodejny elektra, mobilů a počítačů, je pro nás rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka. Naše prodejna výpočetní techniky je seriózní a rádi Vám se vším pomůžeme. S rychlým dodáním u nás můžete vždy počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LAURYN, v.o.s. prodej software

Služby v oblasti výpočetní techniky jsou pro nás prioritou. Každý si zaslouží nabídku ve vysoké kvalitě. Z naší nabídky notebooků si zaručeně vyberete. Využijte výhod spojených s nákupem softwaru z našeho sortimentu prodeje. Zabýváme se prodejem výpočetní techniky včetně tabletů. V oblasti poskytování servisu se na nás můžete spolehnout. V naší nabídce kopírek každý najde tu pravou. Nákup na splátky nabízíme na veškeré zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lekis, s.r.o.

Jsme známou firmou nabízející služby v oblasti výpočetní techniky. Ochoty našich pracovníků, při prodeji výpočetní techniky, si zákazníci velmi cení. Nabídneme vám naše služby a serioznost při jednání s vámi. Pokud právě hledáte kvalitní a rychlé služby v oblasti prodeje výpočetní techniky, pak jste tu správně. Naší prioritou je rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka. Rádi využijeme svých znalostí výpočetní techniky k Vaší spokojenosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIAROS - Dr. Josef Porubský

Pro naše klienty zajišťujeme služby v oblasti výpočetní techniky. Na rychlost v naší prodejně výpočetní techniky se můžete spolehnout. Ochota při prodeji výpočetní techniky, je u nás samozřejmostí. Naše znalosti v oblasti výpočetní techniky můžete kdykoli využít. Heslem naší prodejny elektra, mobilů a počítačů, je pro nás rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CEGEDIM CZ, s.r.o.

Jsme jednička na trhu v poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Nechceme Vás okrádat o čas, proto vše při prodeji výpočetní techniky vyřídíme rychle. Při nákupu Vám pomůžeme svými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Na naši serióznost se můžete kdykoli spolehnout. Využijte našich znalostí a vyžádejte si odborné poradenství. Ochota našeho elektra je u nás samozřejmostí. Jsme dodavatelem kvalitních služeb z oblasti prodeje výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Coms Computer System, spol. s r.o.

S našimi službami v oblasti výpočetní techniky budete spokojeni. Kvalita dodávaných služeb při prodeji výpočetní techniky, je pro nás jedním z ukazatelů spokojenosti zákazníků. Naše odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky můžete kdykoli využít k úspěšnému nákupu. Seznamte se s naší nabídkou prodeje výpočetní techniky. Využijte náš software.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aspiag, s.r.o. - Prodej medicínského softwaru

Nabízíme kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Naše notebooky jsou vhodné pro každého uživatele. U nákupu výpočetní techniky vám poradíme s výběrem software. Poradíme vám s výběrem a ovládáním tabletů. U nás si určitě vyberete vyhovující kopírku. Vše si můžete dovolit díky nákupu na splátky. Poradíme vám, jak na nákup síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lekis, s.r.o.

Dále Vám nabízíme i řadu dalších služeb z oblasti výpočetní techniky. Naše firma se Vám může zaručit za vysokou rychlost dodání zakoupené výpočetní techniky. Naše prodejna výpočetní techniky je seriózní a rádi Vám se vším pomůžeme. Budete příjemně překvapeni, jaké znalosti náš personál v problematice výpočetní techniky má. Rady od naší společnosti vám usnadní váš výběr výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Čáp

Naše firma poskytuje zákazníkům kompletní služby oblasti výpočetní techniky. Kvalita naší prodejny s elektrem je pro nás prioritou. Ke každému vašemu požadavku přistupujeme maximálně seriózně. Zákazníci oceňují nejen kvalitu nabízeného sortimentu výpočetní techniky, ale i poskytovaného servisu a dalších služeb. Informační systémy stále posunujeme k větší dokonalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku