Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej medicínského softwaru

Sháníte kvalitní zboží a služby v oblasti Prodej medicínského softwaru a stále nemáte to pravé? Neslevujte ze svých požadavků. Vstříc vám vyjdou instituce a firmy z našeho seznamu.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

KPK software, s.r.o.

Spokojení zákazníci naší společnosti si u nás objednali služby v oblasti výpočetní techniky. Při nákupu u nás získáte skutečnou kvalitu. Se seriózním jednáním u nás můžete vždy počítat. Díky našim znalostem výpočetní techniky, se považujeme za odborníky ve svém oboru. Zaměřujeme se na počítačové softwary.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Machek - snižování nadváhy

Specializujeme se na veškeré služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme společnost, která Vám nabídne poradenství v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme Vám notebooky za bezkonkurenční ceny. U nás nakoupíte pouze kvalitní tablety za skvělé ceny. Nabízíme kopírky odpovídající požadavkům našich zákazníků. Pokud hledáte nákup výpočetní techny na splátky bez navýšení, jste na správné adrese. V naší nabídce síťových prvků najdete také novinky známých značek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TREMI, s.r.o.

Zákazníci si chválí naše služby v oblasti výpočetní techniky. Sháníte-li zboží na splátky, pak jsme tu pro vás. Naše kopírky jsou kvalitní. Kdo nemá tablet, jako by nebyl, jsme tu pro vás. Provádíme instalace veškerého hardwaru na osobní počítače. Software za atraktivní ceny pořídíte na naší prodejně ještě dnes. Každý uživatel ocení naši bohatou nabídku notebooků. Využijte náš servis na veškerou výpočetní techniku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M-SOFT

Jako specialisté IT zařizujeme spolehlivou dodávku služeb v oblasti výpočetní techniky. U nás se dočkáte maximálně profesionálního přístupu znalců svého oboru. Služby poradenství v oblasti výpočetní techniky jsou Vám u nás k dispozici. Dbáme na to, aby byly objednávky vyřízeny rychle. Naše společnost nabízí počítače pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Data Agentura INFOPHARM, s.r.o.

Pomáháme svým klientům se službami v oblasti výpočetní techniky. Při poskytování našich služeb, nám pomáhají naše znalosti z oblasti výpočetní techniky. Na ochotu v naší prodejně výpočetní techniky se můžete spolehnout. Naše služby zahrnují i poradenství v oblasti výpočetní techniky. Jsme dodavatelem kvalitních služeb z oblasti prodeje výpočetní techniky. Naše společnost je specialistou na prodej výpočetní techniky. Dovoz vašeho zboží provádíme rychle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Peshico, s.r.o.

U nás vám rádi zajistíme kompletní služby oblasti výpočetní techniky. Zvažte nákup této techniky na splátky. U nás si vybere každý kopírku dle svých požadavků. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a spolehlivé tablety. Pořádáme školení výpočetní techniky. Rádi Vám nabídneme vhodný software. Přijďte si k nám prohlédnout nabídku notebooků pro jakékoliv použití. Využijte náš servis na veškerou výpočetní techniku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Steiner, s.r.o.

Naše firma se orientuje na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Jsme zákazníky ověřeným prodejcem výpočetní techniky. Notebooky, které nabízíme, potěší každého z kupujících. Zajistíme bezproblémovou instalaci softwaru. Naše tablety jsou zárukou kvality. Dále zajištujeme servis kopírek. Sháníte-li zboží na splátky, pak jsme tu pro vás. Naše společnost se zabývá správou a prodejem síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mediso Art, s.r.o.

Využijte našich služeb pro oblast výpočetní techniky kde máme velmi atraktivní ceny. Nabízíme vám naše znalosti v oblasti výpočetní techniky. Vyberte si z našich servisních služeb pro Vaši výpočetní techniku. Naše společnost nabízí notebooky pro každého. Jsme připraveni Vám nabídnout i hardware. Kvalitní výpočetní techniku nabízíme v našem prodeji. Potřebujete-li kvalitní kopírku, jsme tu pro vás. U nás nic není nemožné, po domluvě lze nakoupit zboží na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DATA-PLAN BOHEMIA spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti výpočetní techniky. Naše společnost se snaží vyhovět požadavkům a přáním našich zákazníků nabídkou kvalitního sortimentu výpočetní techniky a službami spojenými s nákupem včetně poradenství. Náš profesionální personál, má obsáhlé znalosti z oblasti prodeje výpočetní techniky. Rychlé dodání je pro nás zásadní vlastností. Kvalita je pro nás rozhodující. Garantujeme Vám serióznost jednání s každým klientem. S výběrem softwaru podle vašich požadavků vám pomůže kvalifikovaný personál naší prodejny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Martin Lečbych, Ph.D.

Rádi pro Vás zajistíme služby v oblasti výpočetní techniky. Vaši objednávku vyřídíme velmi rychle. Přijďte k nám využít služeb poradenství v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme vám naše znalosti v oblasti výpočetní techniky. Provádíme školení na obsluhu výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku