Nepřehlédněte

Prodej krbů a krbových kamen

Náš katalog má pro vás odborníky v oblasti Prodej krbů a krbových kamen, kteří vám nabídnou různé varianty řešení vašeho problému. Tady jste vždy v dobrých rukou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Amare krby

Poskytujeme prodej vybavení domů dle Vašich požadavků. Cílem naší společnosti je u zaměstnanců zajistit důsledně znalost nabízeného sortimentu tak, aby zákazníkům dokázali poskytnout všechny potřebné informace. Funkční design je jednoduchý a elegantní. Se službami našeho poradenství budete zaručeně maximálně spokojeni. Jsme firma, která se zabývá prodejem kvalitního vybavení domů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Strojmont

Jsme vyhlášená firma v oblasti prodeje vybavení domů. Snažíme se maximálně vyhovět požadavkům a přáním našich zákazníků nabídkou kvalitního a pestrého sortimentu a službami spojenými s nákupem včetně poradenství. Přijďte k nám objevit kvalitu. Jsme prodejna vybavení domů, na jejíž ochotu se můžete spolehnout. Nejnovějším trendem se stává tzv. "funkční design" - u nás ho najdete. Naší hlavní zásadou je serióznost. Montáž je jednou z námi poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Černý

Specializujeme se na prodej vybavení domů. Nabízíme serióznost při jednání s klienty. Nakupte u nás kvalitní vybavení do domů. Prodejna naší společnosti se specializuje na prodej zboží ve vysoké jakosti a funkčním designu. Pokud potřebujete poradit, náš ochotný personál v oddělení prodeje vybavení domů, se Vám bude věnovat. Zabýváme se prodejem vybavení do kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Kurt Schmidt - obchodník

Nabízíme prodej vybavení domů za výhodné ceny. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství v oblasti vybavení domů, obraťte se na nás. Náš tým prodejců pečuje o naše zákazníky se seriozností a ochotou. Naše firma disponuje velkými znalostmi v oblasti vybavení domů. Nejnovějším trendem se stává tzv. "funkční design" - u nás ho najdete. Naše společnost spolupracujeme pouze s osvědčenými tuzemskými i zahraničními dodavateli a výrobci tak, aby zajistila sortiment na prodejně v prvotřídní kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Tomáš Břežný

Prioritou je pro nás spokojený zákazník v oblasti prodeje vybavení domů. Naše společnost se Vám zaručí za své znalosti v oblasti vybavení domů. Díky ochotě našich profesionálů, se na nás můžete spolehnout. Námi dodávané výrobky splňují legislativní normy. I pro vás máme připraveny rady našich odborníků. Vybavte si svůj dům našimi produkty s funkčním designem. Prioritou naší společnosti je serioznost našich zaměstnanců a kvalitní sortiment na prodejně za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AGRAASE výroba, s.r.o.

V naší firmě vám rádi nabídneme prodej kompletního vybavení domů. Naše společnost prodává jen funkčně designové produkty v oddělení vybavení domu. Naši zaměstnanci disponují znalostmi v oblasti vybavení domů. Nabízíme zejména kvalitu. Zákazníci na nás oceňují spolehlivost, serióznost a vysokou úroveň poskytovaných služeb. Jsme spolehlivým partnerem v oblasti prodeje nábytku. Přijďte si k nám vybrat z mnoha druhů vonných svíček..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Aleš Kielar, krbové měchy

Náš prodej je zaměřen na standardní a doplňkové vybavení domů. Všechno naše vybavení domů splňuje normy. Funkční design Vašeho bydlení Vám u nás pomůžeme zařídit. Serióznost je naší silnou stránkou. Obsluhu a servis zákazníkům zajišťuje na naší prodejně příjemný personál s prvotřídní znalostí nabízeného sortimentu. Zabýváme se prodejem kvalitního nábytku za rozumné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOPSYS Praha, spol. s r.o.

Využijte naši nabídku na neodolatelné kusy pro vybavení vašeho domu. Naše společnost Vám poskytne kompletní servis při vybavení Vašeho domu včetně poradenství. Jsme výrobcem nejkvalitnějších bytových doplňků na trhu. Naše zářivky z oddělení vybavení domů jsou nejlepší. Na našich prodejnách disponujeme velkým výběrem vonných svíček. Nabízíme nejširší výběr bytových tapet. Prodáváme sprchové kouty do Vašich koupelen. Na naší prodejně si prohlédněte širokou nabídku roštů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Stárek, kamna a sporáky

Prodej vybavení domů je naší doménou. Nabízíme také příjemné vonné svíčky. U nás najdete dekorativní tapety a příslušenství. Připravili jsme pro Vás bohatou nabídku kvalitních sprchových koutů. Nabízíme rošty do postele z různých materiálů. Využijte nízkých cen našich rolet. Prodáváme příborníky do Vašich kuchyní. Prodáváme kvalitní nábytek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HB FIRE CZ, s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej produktů, kterými vybavíte svůj dům. Přinášíme serióznost jednání se zákazníky. Vyberte si z naší nabídky kvalitního vybavení domů. Zaměstnanci naší společnosti Vám jsou k dispozici s poradenstvím v oblasti vybavení domů. Zaručujeme Vám spokojenost při koupi našich výrobků s funkčním designem. Zajistíme Vám dovoz zakoupeného vybavení domů až k Vám domů. Jsme odborníky v oblasti prodeje nábytku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku