Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej krbů a krbových kamen

Náš katalog má pro vás odborníky v oblasti Prodej krbů a krbových kamen, kteří vám nabídnou různé varianty řešení vašeho problému. Tady jste vždy v dobrých rukou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

KAMENICTVÍ HODONÍN, s.r.o.

Budeme pro vás tím nejvhodnějším partnerem v oblasti prodeje vybavení domů. Jsme pro Vás tou nejlepší firmou v poskytování kvalitních služeb v oblasti vybavení domů. Svým zákazníkům můžeme nabídnout i zářivky. V rámci nabídky vybavení domů prodáváme i vonné svíčky. Prodáváme tapety do Vašich domovů. V naší nabídce najdete i sprchové kouty. Kvalitní schody jsou také součástí naší nabídky. Rošty z naší nabídky budou vyhovovat Vašim požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Norman, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá prodejem vybavení domů. Naše firma nabízí při prodeji vybavení domů kvalitní služby. S našimi bytovými doplňky doladíte každý interiér. Vyberte si ze široké nabídky zářivek. Svým zákazníkům nabízíme široké portfolio vonných svíček. Rádi Vám pomůžeme zvolit vhodné tapety. Připravili jsme Vám celou škálu sprchových koutů. Připravili jsme bohatou nabídku různých typů roštů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STEKO, spol. s r.o.

Prodej vybavení domů je naším oborem. Cílem vedení naší společnosti je sortiment splňující stanovené normy odebíraný od osvědčených dodavatelů a výrobců. Vedení naší společnosti má vysoké požadavky na personál prodejny, na jeho ochotu a příjemné vystupování. Naše společnost se zaměřila na zvyšování znalostí personálu naší prodejny a na zkvalitnění služeb zákazníkům. Využijte u nás odborné poradenství při výběru vhodného vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Petr Šimčák - kamna a krby

Podnikáme v oboru prodeje vybavení domů. Objevte u nás krásný funkční design pro svůj domov. Naším heslem je seriózní a rychlá komunikace směrem k zákazníkům. Jsme prodejna vybavení domů, na jejíž ochotu se můžete spolehnout. Nabízíme jen vybavení splňující normy. Pokud hledáte kvalitní a odborné poradenství při výběru vybavení domů, obraťte se na nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kubín - Komont- Prodej krbů a krbových kamen

Specializujeme se na prodej vybavení domů. Naši zákazníci jsou spokojeni s nabídkou naší prodejny, širokým sortimentem splňujícím předepsané normy a personálem, který je vždy a ochotně obslouží. Naše produkty na vybavení domů mají velice funkční design. Naše firma na prodej vybavení domů je v serióznosti jednička na trhu. Management naší prodejny se zaměřil na zkvalitnění služeb našim zákazníkům včetně poradenství k nabízenému sortimentu. Pomůžeme Vám s montáží nakoupeného vybavení domu. Nebojte se nás požádat o návrhy vhodné pro Váš byt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miroslav Brož - těžká kovovýroba

Náš ochotný personál Vám vždy dobře poradí při prodeji vybavení domů. Vyrobíme Vám originální vybavení domů dle Vašeho přání na zakázku. U nás si vyberete některou z delikátních vůní vonných svíček od světových značek. Správný výběr tapet zásadně ovlivní styl, design a atmosféru Vašeho interiéru. Prodáváme sprchové kouty do Vašich domovů. Nabídneme Vám velké množství praktických skříní. Zaměřujeme se na prodej postelových roštů. Naše rolety jsou nejlepší na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KRBEX KRBY KAMNA

Naše společnost se zabývá prodejem vybavení domů. Znalosti v oboru prodeje vybavení domů, z náš dělají vyhledávaného odborníka. Na plnění potřebných norem klademe vysoké nároky. Naši kvalifikovaní prodejci vám se seriozností a ochotou zodpoví všechny vaše dotazy k nabízenému sortimentu. Se službami našeho poradenství bude váš výběr vybavení domu jednodušší. Víme, že ochotného personálu si zákazníci velice cení. Zaručujeme designovou funkčnost našich produktů v sortimentu výbavy domu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

I. Hestia krby CZ, s.r.o.

Vybavení, které prodáváme, přinese do vašich domovů styl. Naše společnost Vám nabízí kvalitní služby spojené s prodejem vybavení domů. Naše prodejny Vám nabízí originální bytové doplňky. Vyberte si ze široké nabídky zářivek. Vonné svíčky z naší nabídky vydrží hořet desítky hodin a jejich vůni si prostě zamilujete. U nás Vám nabízíme moderní tapety na zeď. Pro koupelny s malým prostorem jsou ideální sprchové kouty. Specializujeme se na prodej roštů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Turyna - KRBY TURYNA

Disponujeme odborníky na prodej vybavení domů. Nabízíme kvalitu za výhodné ceny. Přijďte si vybrat z naší pestré nabídky bytových doplňků. Přijďte si vybrat zářivky pro Váš byt. Příjemné vonné svíčky od nás Vám zpříjemní posezení. Zmodernizujte si stěnu a objevte kouzlo moderního bydlení díky tapetám na zeď. Přicházíme s bohatou nabídkou sprchových koutů. Naši ochotní prodejci vám pomohou vybrat si rošt podle vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PLASTER-COLOR, Stavebniny & Krby

Vyberte si z široké nabídky prodeje vybavení domů na trhu. Kvalita nabízeného vybavení je u nás vždy na prvním místě. Specializujeme se také na poradenství. Vybavení domů s dlouhou životností a možností nákupu na splátky, to je naše společnost. Naše botníky jsou nejlepším zbožím v oddělení vybavení domů. Na našich prodejnách si můžete prohlédnout celou řadu našich výrobků v sekci zářivek. Vonné svíčky dnes patří k oblíbeným bytovým dekoracím, u nás si zajisté vyberete. Správný výběr tapet zásadně ovlivní styl, design a atmosféru Vašeho interiéru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku