Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej vybavení domů > Prodej tepelné techniky pro bydlení > Prodej krbů a krbových kamen (Středočeský kraj)

Prodej krbů a krbových kamen Středočeský kraj

Náš katalog má pro vás odborníky v oblasti Prodej krbů a krbových kamen, kteří vám nabídnou různé varianty řešení vašeho problému. Tady jste vždy v dobrých rukou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TRE, a.s.

Prodáváme vybavení domů firmám i jednotlivcům. Náš vyškolený personál vám poskytne také poradenské služby. Rádi vám zajistíme kvalitní prodejní služby. Na našich prodejnách disponujeme velkým výběrem zářivek. Na vonné svíčky z našeho oddělení vybavení domů se můžete těšit. U nás Vám nabízíme moderní tapety na zeď. Připravili jsme Vám velký výběr sprchových koutů. Vyberte si z naší bohaté nabídky roštů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Špulák, REKONT

V oblasti prodeje vybavení domů zaručujeme profesionální přístup a zajímavé ceny. Pořiďte si také naše výkonné zářivky za skvělé ceny. Nabízíme Vám vonné svíčky různých vůní, tvarů, velikostí a barev. Prodáváme tapety do Vašich domovů. Všechny naše sprchové kouty jsou vyráběny v souladu se všemi splňujícími normami. Náš široký sortiment roštů je mezi zákazníky velmi vyhledáván. Využijte naši bohatou nabídku na kvalitní rolety. Vyberte si z naší nabídky příborníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AD Interier, s.r.o.

Nakupujte u nás stylové vybavení do vašich domů. Díky ochotě našich profesionálů, se na nás můžete spolehnout. Naši zákazníci si oblíbili náš nevšední sortiment a jeho kvalitu. Pro naši společnost je důležitý nejen atraktivní vzhled nabízeného výrobku, ale současně i jeho funkční design. Zabýváme se prodejem produktů na vybavení domů splňující normy. Přijďte si k nám také sjednat montáž..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Pinc, nabídka krbů.

Podnikáme v oboru prodeje vybavení domů. Přijďte si k nám pro kvalitu. Obraťte se na náš personál s prosbou o odborné poradenství při výběru vybavení. Naše kotle Vás zahřejí. Nabízíme botníky, které poskytnou úložný prostor a zároveň budou hezky vypadat ve Vaší předsíni. Na našich prodejnách disponujeme velkým výběrem zářivek. Zaměřujeme se na prodej vonných svíček. Poskytujeme Vám velkoobchodní prodej vybavení domů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šárka Bosáková,prodej krbů a kamen.

Prodáváme vybavení domů firmám i jednotlivcům. Přijďte se přesvědčit o naší serióznosti. Své služby v oblasti prodeje vybavení domů poskytujeme na základě dříve získaných znalostí. Sortiment dodávaný na prodejnu naší společnosti je v prvotřídní jakosti a funkčním designu zároveň. Jsme ochotni Vám poskytnout také poradenství. Vždy nabízíme kvalitu. Poskytujeme vybavení splňující normy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PB krby - Petr Bičovský

Odborníci doporučují náš sortiment z prodeje vybavení domu pro jeho moderní design, funkčnost, vysokou jakost a dlouhou životnost. Na našich prodejnách si určitě vyberte zářivku, kterou zrovna potřebujete. V naší nabídce vybavení domů najdete i vonné svíčky. Pomůžeme Vám vybrat z naší bohaté nabídky tapet ty nejvhodnější. Vyzkoušejte naše sprchové kouty z oddělení vybavení domů. Na naše postelové rošty je spolehnutí. Rolety z našich prodejen ochrání vaše soukromí, zabrání únikům tepla a doladí vzhled interiéru. Příborníky z naší nabídky mají dlouhou životnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NEDIMEX,, spol. s r.o.

Jsme firma, která se zaměřuje na prodej vybavení domů. Jsme společnost, která Vám nabídne odborné služby v oblasti poradenství ve výbavě domů. Vyzkoušejte naši prodejnu vybavení domů, která splňuje veškeré normy. Prodáváme vybavení domu s ochotou. Zákazníci si chválí serioznost personálu naší prodejny. Perfektní znalost oboru je pro nás zásadní. V naší společnosti pracují pouze kvalitní pracovníci, připravení zodpovědět Vaše dotazy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KAMNÁŘSTVÍ Pavel Novotný

Naše společnost se zabývá prodejem sortimentu vybavení domů. Prosviťte svůj dům našimi zářivkami. Přijďte si vybrat vonné svíčky pro Vaše příjemné posezení. Vybereme pro Vás tapety dle Vašich potřeb. V rámci našeho oddělení vybavení domů prodáváme i sprchové kouty. Prohlédněte si naši nabídku roštů. Nabízíme různé typy rolet. Na našich prodejnách na Vás čeká široká nabídka příborníků za atraktivní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Stanislav Římek

Na našich prodejnách naleznete sortiment pro vybavení domů. Posviťte si Váš dům zářivkami od nás. Rádi s Vámi vybereme ty nejvhodnější vonné svíčky pro Váš domov. Tapety na zeď a dekorace na stěnu vám zútulní bydlení. Přicházíme s celou škálou sprchových koutů. Nabízíme Vám lamelové, pevné, laťové, výklopné i speciální rošty na Vaší postel. Nabídneme Vám rolety podle Vašich požadavků. V naší nabídce najdete celou řadu příborníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Norman - zahradní krby

Prodáváme různé vybavení domů. Pořiďte si kvalitní bytové doplňky. Naše firma je prodejcem sortimentu dlažby. Máme pro vás širokou nabídku přírodního kamene. Máme pro vás připravenu celou škálu schodů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku