Nepřehlédněte
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej vybavení domů > Prodej tepelné techniky pro bydlení > Prodej krbů a krbových kamen (Hlavní město Praha)

Prodej krbů a krbových kamen Hlavní město Praha

Náš katalog má pro vás odborníky v oblasti Prodej krbů a krbových kamen, kteří vám nabídnou různé varianty řešení vašeho problému. Tady jste vždy v dobrých rukou.

Prodej krbů a krbových kamen v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

BM stavební, s.r.o.

Nabízíme prodej kvalitního vybavení domů za dobré ceny. Ochota je zahrnuta v našich službách. Naše výrobky poskytují krásný i funkční design. Dbáme na to, aby naši pracovníci měli kvalifikované znalosti a dokázali Vám vždy dobře poradit. Užívat můžete i naše služby v oblasti poradenství. Hlavní činnost naší společnosti je zaměřena na prodej nábytku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FINE LINE, s.r.o.

Vybavení, které prodáváme, přinese do vašich domovů styl. Mluví za nás naše znalosti v oboru. Naše společnost se snaží o poskytování služeb spojených s prodejem v nadstandardní kvalitě, o serioznost zaměstnanců a o maximální péči o zákazníky. Obraťte se na nás, poskytujeme poradenství v oblasti vybavení domů. Prodej nábytku je jedním z našich oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SH.STAV-krby

Široká nabídka sortimentu pro vybavení domů na našich prodejnách uspokojí i opravdu náročné klienty. Naši pracovníci Vám poskytnou kompletní servis včetně poradenství. Zabýváme se prodejem bytových doplňků. Prosviťte svůj dům našimi zářivkami. Vyzkoušejte naše vonné svíčky. Tapety na zeď zpříjemní bydlení svým unikátním designem. Prodáváme sprchové kouty do Vašich domovů. Prodáváme rošty do postele do Vašich ložnic.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krby Style

Provozujeme obchod orientující se na prodej vybavení domů. Jsme kvalitní prodejna i díky znalostem a profesionalitě našich prodejců. Poradenství je další službou, kterou nabízíme svým klientům. Naše prodejna se specializuje na zboží vysoké jakosti, které splňuje stanovené normy. Podívejte se na akční ceny našich bytových doplňků. Jsme významným prodejcem nábytku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BHS Praha, spol. s r.o.

Provozujeme obchod orientující se na prodej vybavení domů. Naše prodejna se snaží maximálně orientovat na zákazníka nabídkou kvalitního sortimentu včetně služeb spojených s prodejem a poradenstvím od kvalifikovaných zaměstnanců. Poskytujeme vybavení splňující normy. Poskytujeme velký výběr zboží pro funkční design Vašeho domova. Jsme firma na prodej vybavení domů s velkou seriozností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Světlana Chaloupková

Staráme se o prodej kvalitního vybavení domů. Výhodné ceny a kvalitní vybavení i pro váš dům. Ochotu Vám můžeme garantovat. Serioznost a maximální péče o zákazníka jsou na prodejně naší společnosti na prvním místě. Zabýváme se také prodejem různého nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

B.B.Q., s.r.o.

Jsme společností, která se zabývá prodejem vybavení domů. Vybavte svůj domov našimi vonnými svíčkami. Pomůžeme Vám pečlivě vybrat tapety dle Vašich představ. V našem ráji sprchových koutů si vybere opravdu každý. Prohlédněte si naši nabídku roštů. Pokud hledáte nejvhodnější zastínění vašeho okna, pak rolety z našich prodejen jsou to pravé pro vás. Připravili jsme bohatou nabídku příborníků. Nabízíme také prodej nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Richard Mach

Zaručujeme výborné služby v oblasti prodeje vybavení domů. Známkou naší serióznosti v prodeji vybavení domů, jsou vracející se spokojení zákazníci. Vyberte si u nás krásný funkční design pro svůj domov. Při výběru našeho kvalitního sortimentu na prodejně reagujeme na aktuální trendy. Naše výrobky splňují požadavky mezinárodních norem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Argan CZ, s.r.o.

Naše firma zajišťuje prodej vybavení domů. Základním pilířem budování partnerství mezi zákazníkem a naší společností je ochota. Naše společnost neustále obměňuje a rozšiřuje kvalitní sortiment na prodejně, neboť naší prioritou je uspokojení potřeb a přání našeho zákazníka. Naše firma má velké znalosti v oblasti vybavení domů. Záleží nám na vaši spokojenosti, když Vám poskytujeme poradenství v oblasti vybavení domů. Odborná veřejnost doporučuje sortiment na naší prodejně pro jeho vysokou jakost a současně i soulad se stanovenými normami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České krby, s.r.o.

Máme velké zkušenosti s prodejem vybavení domů. Svým zákazníkům pomůžeme vybrat vhodné vonné svíčky. Vyberte si u nás ze široké nabídky tapet pro Váš domov. Na naší prodejně naleznete sprchové kouty předních výrobců s vysokým poměrem cena/kvalita. Na naše postelové rošty je spolehnutí. Provádíme výrobu a dodání rolet až k Vám domů. Pro úplné sestavení kuchyňské linky nesmíte zapomenout na příborník od naší firmy. Pro své zákazníky také nabízíme prodej nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku