Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej databázového softwaru

Z našeho sestaveného seznamu institucí a firem zabývajících se oblastí Prodej databázového softwaru si můžete pohodlně a jednoduše vybrat podle svých představ a požadavků.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mgr. Jan Pernica, databázový software

Jsme odborníci na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Zabýváme se prodejem kvalitních a cenově dostupných notebooků. V našem ráji počítačů si vyberete i softwary. Disponujeme širokým výběrem tabletů. Při výběru nové kopírky dokážeme naplnit Vaše očekávání. Prodejem výpočetní techniky na splátky se staráme o to, aby se každá vaše koruna vložená do nákupu vyplatila. Síťové prvky - široký výběr za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Šantl - Software - Redap

Nabízíme spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. Na kvalitě nabízeného zboží si opravdu zakládáme. Jsme seriózní prodejci elektra, mobilů a počítačů. Rychlost je u nás prioritou. Ochotu poradit každému nabízíme na prvním místě. Spolehněte se na znalost, kterou v oboru máme. Spolehněte se při výběru výpočetní techniky na naše služby odborného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Miroslav Rychecký - prodej softwaru

Naše firma nabízí odbornou pomoc a služby v oblasti výpočetní techniky. U nás se setkáte s profesionálním přístupem a všestrannou znalostí služeb. Nakupujte notebooky od naší spolehlivé společnosti. Disponujeme širokým výběrem tabletů. U nás si vybere každý kopírku dle svých požadavků. Nabídka výpočetní techniky, kterou je možné nakoupit na splátky, je velmi široká. Síťové prvky jsou součástí našeho sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Jurík - Softworks

Nabízíme kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Výhodné ceny a kvalitní výpočetní technika pro každého. V rámci našich služeb poskytujeme i poradenství v oblasti výpočetní techniky. Přesvědčte se sami o ochotě našeho personálu. Naší prvotní nabídkou je seriózní jednání. Počítejte u nás s rychlým dodáním..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Beránek - AB-Tech

Dokážeme Vám zprostředkovat služby v oblasti výpočetní techniky. V přátelském prostředí naší prodejny obslouží zákazníky ochotný personál, který poskytuje v případě potřeby i bezplatné poradenství k sortimentu zboží. Serióznost je u naší společnosti na prvním místě. Náš personál vám se vším vždy ochotně pomůže a rád vám poradí. Díky našim znalostem výpočetní techniky, se považujeme za odborníky ve svém oboru. Dostaneme k vám rychle objednané zboží. Garantujeme Vám vysokou kvalitu poskytovaných služeb při prodeji výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Petr Bořkovec - prodej softwaru

V oblasti výpočetní techniky nabízíme spolehlivé služby. Můžete se spolehnout, že vás u nás obslouží jen znalci v oboru výpočetní techniky. Heslem naší prodejny výpočetní techniky, je pro nás rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka. S námi nakoupíte široký sortiment techniky a můžete se spolehnout na naši serioznost. Výsadou prodejny naší společnosti je kvalitní a různorodý sortiment výpočetní techniky, nadstandardní služby zákazníkům a poradenství. Slibujeme Vám rychlé dodání Vaší zakoupené výpočetní techniky. Ochota je pro naše pracovníky velmi důležitým faktorem při poskytování kvalitních služeb v oblasti prodeje výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LEVEL FIRM, v.o.s.

Naší hlavní činností jsou služby v oblasti výpočetní techniky. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu, to je výpočetní technika od naší společnosti. I pro vás máme připraveny cenné rady ohledně výpočetní techniky. Naše odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky můžete kdykoli využít k úspěšnému nákupu. Rychlost při prodeji výpočetní techniky z nás dělá vyhledávaného prodejce. S ochotou vám poradíme to nejlepší pro vás. Výpočetní technika u nás je k dostání rovněž na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Römer, databáze

Našim klientům poskytujeme i různé služby v oblasti výpočetní techniky. Můžete se na nás spolehnout v oblasti prodeje výpočetní techniky. V poskytování servisu jsme odborníci. Naše společnost nabízí notebooky pro každého. Nabízíme levné tablety určené právě pro vás. Neváhejte se obrátit na prodavače kopírek s jakýmkoliv dotazem. Prodej na splátky je součástí našich služeb. Na našich prodejnách naleznete aktivní i pasivní síťové prvky za nejvýhodnější ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Palmia., s.r.o.

Naše společnost realizuje komplexní dodávku služeb v oblasti výpočetní techniky. Kvalita je pro nás prioritní. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle. U nás vás obslouží maximálně znalý a vstřícný personál. Počítejte u nás se seriózním jednáním. Poskytneme Vám i služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. V naší firmě vám nabídneme také software..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Tomáš Kratochvíl, doplňky aplikace MS Excel

Naše služby v oblasti výpočetní techniky jsou nejlepší v okolí. Nabízíme notebooky jak pro domácnost, tak pro firemní využití. Koupí našeho tabletu neprohloupíte! Obsluhovat kopírky z naší nabídky je velmi jednoduché. Mobil na splátky si můžete dovolit i vy. U nás najdete kvalitní síťové prvky pro komerční a průmyslové využití.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku