Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej bytového nábytku (Moravskoslezský kraj)

Prodej bytového nábytku Moravskoslezský kraj

Pouze u nás naleznete přehled těch nejkvalifikovanějších profesionálů v oblasti Prodej bytového nábytku, kteří odvedou svou práci k vaší maximální spokojenosti.

 

Prodej bytového nábytku v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

Tipy: Jídelny, Bytové doplňky, Stoly, židle, Pracovny, Montáž, Matrace

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Belterra židle - stoly - jídelny

Našim hlavním posláním je vybavit domovy, restaurace, hotely a jiná zařízení originálním a kvalitním sedacím nábytkem vytvořeným na míru dle vašich požadavků.

Při výrobě našich moderních i klasických židlí a pevných i rozkládacích stolů klademe důraz nejen na kvalitu zpracování, ale i na originalitu - žádoucí moderní design, jednoduché linie, výraznější detaily a další prvky jsou pro nás samozřejmostí. A to vše za přijatelné ceny.

Provozní doba prodejny v Ostravě
Po - Pá 9.00 - 12.00 13.00 - 18.00
So 9.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INTERIÉRY ČESKÁ ZÁRUKA

INTERIÉRY ČESKÁ ZÁRUKA se specializují na kompletní realizaci interiérů se zaměřením na rekonstrukce bytových jader a rodinných domů, včetně vypracování 3D návrhů před samotnou realizací. Vyrábíme kuchyně na míru včetně spotřebičů, vestavěné skříně a schodiště ze dřeva a skla. V rámci námi poskytovaných služeb provádíme stavební práce, montáž sádrokartonů, pokládáme podlahy, dodáváme a osazujeme dveře a zárubně, vč. posuvných dveří do pouzdra, instalujeme stínící techniku (žaluzie, rolety, apod.), zařizujeme kanceláře a zajišťujeme vnitřní vybavení bytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bodinger - interiéry na přání

Projekce a realizace designových kuchyní a kompletních interiérů na přání klienta včetně zajištění dodávky spotřebičů a osvětlení. Zastoupení značek Schüller, Miele, Siemens, Himolla, Fissler a Rössle. Zpracování materiálu Staron, Corian, Kerrock.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KORA Nábytek Kuchyně

Naše kuchyňské studio působí na trhu od roku 2001. Realizací stolařských zakázek se společnost zabývá již od roku 1996. Zabýváme se převážně výrobou kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Skřivánek

Výroba a prodej sanitární upevňovací techniky. Zabýváme se sety pro umyvadla, WC a boilery.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Konečný

Firma se zabývá zpracováním, montáží, poradenstvím a službami ve sféře interiérů i exteriérů ze dřeva. Nejčastější produkty - kuchyňské linky, dětské pokoje, ložnice, interiérové a vchodové dveře, zahradní nábytek a další.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Uher, dekorační předměty

Prodáváme dekorační předměty ze dřeva i jiných materiálů a nabízíme papírenské zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Shopni si

Internetový prodej samolepicích dekorací nejen na zeď, plakátů, dekoračních okenních fólií na sklo, plakátů, dekoračních vonných svíček, aromalamp, aromasetů. Nabízíme bohatou nabídku samolepek na zeď, vypínač, auto, samolepicích bordur, či do dětského pokoje. Naši nabídku se snažíme neustále rozšiřovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květinové Klenoty

Prodej čerstvých řezaných květin, hrnkových rostlin, keramiky, skla, porcelánu, bytových doplňků a dárkového zboží. Nabídka květinových vazeb, aranžmá a dekorací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Křenek

Prodej nábytku, podlahových krytin, potahových látek, prken, plotovek, palubek, OSB desek a lišt. Možnost využití služeb kuchyňského studia včetně prodeje vestavných spotřebičů, odsavačů, osvětlení a drátěného programu. Truhlářská a čalounická výroba. Zboží od dodavatelů Kronospan, Osmo a Bona.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku