Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej antivirového softwaru

Náš vytvořený seznam firem a organizací nabízí dostatek cenných informací a kontaktů z oblasti Prodej antivirového softwaru, tak aby uspokojil i velmi náročného zákazníka.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

IT Consulting Services, s.r.o.

Našim klientům také poskytujeme různé služby v oblasti výpočetní techniky. Kvalita výrobků našeho elektra a poskytovaných služeb je na velmi vysoké úrovni. Mimo jiné naše společnost poskytuje profesionální poradenství v oblasti kancelářské a obchodní techniky. Díky dlouholetým zkušenostem Vám rádi pomůžeme s výběrem optimálního serverového řešení. S tablety od nás budete velmi spokojeni. Zajistíme školení v oblasti výpočetní techniky. U nás nic není nemožné, po domluvě lze nakoupit zboží na splátky. V naší nabídce naleznete jak pasivní, tak i aktivní síťové prvky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

csTeam

Sjednejte si u nás také služby v oblasti výpočetní techniky. Kvalita naší prodejny s elektrem je pro nás prioritou. V rychlosti uspokojení Vašich požadavků, při prodeji výpočetní techniky se stále zdokonalujeme. Serioznost a plnění konkrétních požadavků jsou součástí našich služeb. Poskytneme Vám také poradenství v oblasti výpočetní techniky. Ochotu personálu Vám garantujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eset software, spol. s r.o.

Naše firma se orientuje na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Provádíme expresní odvirování počítačů. Poskytujeme i prodej na splátky. Různé typy kopírek jsou stálým sortimentem naší prodejny. Poskytujeme širokou nabídku tabletů. Nabízíme spolehlivé servery. Nabízíme Vám školení v oblasti výpočetní techniky na vysoké úrovni. Hardware od nás splňuje předpoklady kvality.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Real STORM, s.r.o.

Jsme jedna z firem poskytujících kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Výpočetní techniku nakoupíte u nás kvalitně a s ochotným přístupem našich zaměstnanců. Očekávejte od nás vždy jen rychlé dodání. Jsme specialisté na poradenství v oblasti výpočetní techniky. Hledáte zabezpečení pro vaše souborové servery, u nás Vám poskytneme nejlepší řešení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Viktor Hájek-prodej antivirového programu

Zajišťujeme různé služby v oblasti výpočetní techniky. S notebooky zakoupenými u nás nebudete mít žádný problém. Cenově dostupný software můžete zakoupit na naší prodejně. Nabídka široké škály tabletů uspokojí všechny členy rodiny. Dokážeme pro Vás vybrat kopírku, která splňuje všechny Vaše požadavky. Prodejna na splátky šetří váš čas a peníze. Síťové prvky - široký výběr za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PROPOS

Disponujeme odborníky na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. V popředí naší nabídky je vždy seriózní jednání. Zaručujeme Vám rychlé dodání. Ochota je pro naše pracovníky velmi důležitým faktorem při poskytování kvalitních služeb v oblasti prodeje výpočetní techniky. Znalosti rozsáhlého portfolia výpočetní techniky, z nás dělají vyhledávaného odborníka. Můžete u nás využít i služeb poradenství v oblasti výpočetní techniky. U nás je kvalita zboží samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Pišinger

Při poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky se orientujeme na individuální požadavky zákazníka. Můžete se spolehnout, že u nás nakoupíte kvalitní výpočetní techniku. Naši zaměstnanci vám vysvětlí vše potřebné k nabízenému sortimentu výpočetní techniky i servisu od našich odborníků. Vyškolení prodavači vám rádi poskytnou všechny informaci při nákupu síťových prvků. Jsme specialisté na odvirování výpočetní techniky. Nakoupit u nás můžete také na splátky. Díky kvalitním kopírkám bude kopírování zábavou. S prodejem jsou naši zákazníci vždy spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Jílek

Naše služby se zaměřují na uspokojení potřeb zákazníků v oblasti výpočetní techniky. Pomůžeme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti výpočetní techniky. Jsme prodejnou kladoucí důraz na serióznost a osobní přístup. V rámci prodeje výpočetní techniky nabízí naše prodejna zákazníkům i bezplatné poradenství. Nabídneme Vám zajištění montáže výpočetní techniky. I vy zaručeně oceníte náš software..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GFI Česká republika a Slovensko

Našim klientům poskytujeme různé služby v oblasti výpočetní techniky. Specializujeme se na notebooky. Nakupujte tablety od naší spolehlivé společnosti. S kopírkami od nás nemůžete udělat chybu. Veškerý sortiment u nás je možno zakoupit na splátky. Veškeré síťové prvky za rozumnou cenu získáte u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

P.A.R.K. system, s.r.o.

I vy oceníte naše služby v oblasti výpočetní techniky. Ochota poradit zákazníkovi je pro nás důležitá. Kvalita práce a spokojenost zákazníka je naší prioritou. Spolehněte se na naši rychlost dodání. Náš profesionální personál, má obsáhlé znalosti z oblasti prodeje výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku