Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Příroda a životní prostředí

Příroda a životní prostředí

Pokud sháníte skutečného profesionála na oblast Příroda a životní prostředí, projděte si katalog firem a institucí, který nabízí naše společnost a jistě nebudete litovat.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub kaktusářů Astrophytum Brno

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. V našem sdružení preferujeme serioznost Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká lesnická společnost

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Vše řešíme s ochotou. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky. Naši členové ocení také naše vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanice Pomoc přírodě

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zveme všechny na hraní kuželek. Naší prioritou je vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro ochranu botanické zahrady v Táboře

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Přijeďte se podívat i na náš tábor. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek. Zaměřujeme se na vzdělávání dětí. Tanec nás baví a má u nás tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ecoinstitut

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ENVIC, občanské sdružení

Vítá vás naše sdružení lidí. Najdete u nás i poradenství. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naučíme mladé skauty sžívat se s přírodou. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky. Vzdělávání poskytujeme všem našim členům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Teplice

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro trvale udržitelný život - regionální pobočka Karlovy Vary

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. U nás můžete realizovat různá setkávání. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Prioritou našeho spolku je vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská myslivecká jednota, z.s., okresní myslivecký spolek Nový Jičín

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Setkáte se u nás s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Toulcův Dvůr

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Jsme seriozní organizací. Dále se také zabýváme poradenstvím. Ochotně přijímáme nové členy. Zúčastněte se společných setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku