Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Příroda a životní prostředí

Příroda a životní prostředí

Pokud sháníte skutečného profesionála na oblast Příroda a životní prostředí, projděte si katalog firem a institucí, který nabízí naše společnost a jistě nebudete litovat.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ecoconsulting, s.r.o.

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Psi pro život

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace chovu pštrosů Emu

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. Pracujeme poctivě a ochotně. Jiné, než seriozní jednání neznáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

občanského sdružení Mezník, o.s.

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Vše řešíme ochotně. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek pěstitelů kaktusů

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Naši členové jsou velmi ochotní. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, Severočeský územní svaz

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Máme seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OIŽP - Občanská iniciativa pro ochranu životního prostředí, o.s.

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hnutí DUHA

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Připravujeme různá zájmová setkávání. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Českého svazu ochránců přírody 06/05 Sázava

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MSKS - Kynologický klub Žďár n/Sáz II

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku