Nepřehlédněte

Pravoslavná církev

Hledáte-li profesionální pomoc při řešení problému z oblasti Pravoslavná církev? Nabízíme účinnou pomoc ve formě kvalitní databáze kontaktů, kterou jsme pro vás vytvořili.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pravoslavná církevní obec v Dolních Kounicích

Poskytujeme podporu a zázemí duchovnímu životu našich věřících. Cesta k bohu je v naší církvi jednoduchá. Rádi se s vámi setkáme. Díky naší instituci se vám podaří najít pravou duševní vyrovnanost. Na našem duchovním setkání dojdete k poznání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Osoblaze

Jsme tou správnou volbou, pokud chcete oživit svůj duchovní život. Na nás může v nouzi obrátit, rádi vám pomůžeme. Máte možnost účastnit se společných setkávání. Najděte s námi svou cestu k bohu. S námi najdete duchovní vyrovnanost. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Přinášíme možnost společných duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavný monastýr sv. Václava a sv. Ludmily ve Pstruží

U nás si obohatíte svůj duchovní život. Zúčastněte se našich zajímavých setkávání pro všechny lidi, kteří hledají víru. Poskytujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Můžeme vám pomoci najít cestu k Bohu. Poskytujeme pomoc v nouzi. Provozujeme prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Olomouci

Pořádáme setkání věřících, kteří do našich prostor zavítají rozvíjet svůj duchovní život a svět. Pomůžeme vám najít duchovní vyrovnanost. Přinášíme možnost našich společných církevních setkávání. Přinášíme pomoc v nouzi. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě. Máme připravený i program pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Koclířově - Pravoslavná církev

Dbáme především na duchovní život. Obraťte se na naši církev a pomůžeme Vám v nouzi. Umožňujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Umožňujeme společná setkávání. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb. Zveme Vás na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Mladé Boleslavi

Zajímejte se u nás o duchovní život. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Najděte s námi svou cestu k bohu. I vy se můžete stát členem naší Pravoslavné církve. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Jsme specialisté na pořádání duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Praze 6/IV - Bubeneč

Pomůžeme vám prožít opravdový duchovní život. Organizujeme bohoslužby, obřady a jiná setkávání. Vydejte se s námi na správnou cestu k bohu. Pomoc v nouzi poskytneme všem, kteří ji potřebují. Když se k nám přidáte, zajistíme Vám duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Miloticích nad Opavou

Přispějeme ke zlepšení Vašeho duchovního života. Přijďte k nám najít cestu k bohu. Všem v nouzi vždy ochotně a rádi pomůžeme. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Naše farnost vás zve na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Teplé u Toužimi

V naší církevní instituci obohatíte svůj duchovní život. Využijte možnosti našich společných církevních setkávání. Jsme tu pro každého z vás, abychom vám pomohli z nouze. Přijďte k nám najít cestu k bohu. Najděte vyrovnanost na našem duchovním setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavný monastýr svatého mučedníka Gorazda v Hrubé Vrbce

V naší církevní instituci se zaměřujeme na kvalitu duchovního života. Připravujeme zajímavá setkávání pro všechny lidi s dobrým srdcem. Přidejte se k nám a najděte cestu k bohu. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Přijďte na naše církevní bohoslužby. Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku