Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pravoslavná církev

Hledáte-li profesionální pomoc při řešení problému z oblasti Pravoslavná církev? Nabízíme účinnou pomoc ve formě kvalitní databáze kontaktů, kterou jsme pro vás vytvořili.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pravoslavná církevní obec v Milířích

Poskytujeme podporu a zázemí duchovnímu životu našich věřících. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Poodhalíme vám cestu k bohu. Setkávejte se s lidmi v rámci naší církve s lidmi dobré vůle. Přijďte se podívat na naše bohoslužby. Naše duchovní setkání mají příjemnou atmosféru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Jindřichově Hradci

Nabízíme vám služby pro kvalitní duchovní život. Rádi organizujeme různá setkávání pro lidi dobré vůle. Pomáháme ochotně všem, kteří se ocitli v nouzi. Přidejte se k nám a docílíte duchovní vyrovnanosti. S naší církví cestu k bohu jistě najdete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Jihlavě

Naše církev se stará o duchovní život svých členů. Najít správnou cestu k bohu nikdy nebylo jednodušší. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Naše bohoslužby zaujmou každého. Pořádáme bohoslužby a duchovní setkání pro všechny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Monastýr Zesnutí Přesvaté Bohorodice

Naše církev vám poradí jak žít kvalitní duchovní život. Můžeme vám pomoci nalézt znovu svou duchovní vyrovnanost. Poskytneme vám návod, jak najít správnou cestu k bohu. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. Jsme tou správnou volbou, pokud potřebujete pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Mostě

Pomáháme našim členům vést kvalitní a pestrý duchovní život. Získejte s námi duchovní vyrovnanost. Využijte příležitosti ke společnému setkávání. Najděte s námi cestu k bohu. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Naplňte své životy a využijte naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Ostravě

Inspirujte se, jak prožít úžasný duchovní život. Poskytujeme potřebnou pomoc pro všechny v nouzi. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Přijďte k nám najít cestu k bohu. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Jsme ti praví na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Tachově

V naší instituci naplňujeme duchovní život věřících. Máme zodpovědný přístup při vytváření duchovní vyrovnanosti. Potřebným nabídneme pomoc v nouzi. V našem kostele můžete se můžete zúčastnit bohoslužby. Naši věřící rádi využívají nabídky na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec ve Zlíně

Přijďte k nám a poznejte duchovní život. Přijďte za námi na setkání naší církve. S naší pomocí naleznete cestu k bohu. Snažíme se o maximální pomoci v nouzi. Zúčastněte se s námi bohoslužeb a obřadů za účelem duchovní vyrovnanosti. Přicházíme s možností účasti na pravidelných bohoslužbách. Náš sbor zajišťuje duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Třebíči

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitní duchovní život. Prostřednictvím setkávání s lidmi víry se vám otevřou nové obzory. Ukážeme vám směr kudy vede cesta k bohu. Bohoslužby jsou naší hlavní církevní činností. Využijte nabídky duchovního setkání pod záštitou naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec ve Štěpánově

Zaměřujeme se na péči našich věřících v oblasti duchovního života. Odnesete si od nás vnitřní duchovní vyrovnanost. Pomůžeme Vám objevit cestu k bohu. Zprostředkujeme různá setkávání svých členů. Najdete u nás pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku