Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Přátelé národních kultur

Společně s našimi zaměstnanci jsme pro vás sestavili jedinečnou databázi firem a institucí, které spolehlivě působí v oblasti Přátelé národních kultur. Nyní je vám tato databáze k dispozici. Přejeme příjemný výběr.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bulharské kulturně osvětové sdružení

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Se seriózním chováním u nás můžete počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čínský institut Praha

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Důležité pro nás je seriozní jednání. Naši členové mají možnost společného setkávání. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Makedonců a přátel Makedonie v České republice - Makedonska Misla

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Naši členové jsou velmi ochotní. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rozvoj

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Kuželky s námi může hrát každý. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IQ Roma servis o.s.

Pořádáme sdružení podobných lidí. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A Basta! o.s.

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Nabízíme možnost společného setkávání. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie Českých a Tureckých Studentů

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Naše organizace je velice ochotná. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IQ Roma servis

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. U nás se dočkáte užitečných rad. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek. Vzděláváme malé pozorovatele o přírodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hudební škola Bandista

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení AZER - ČECH

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku