Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Přátelé národních kultur

Společně s našimi zaměstnanci jsme pro vás sestavili jedinečnou databázi firem a institucí, které spolehlivě působí v oblasti Přátelé národních kultur. Nyní je vám tato databáze k dispozici. Přejeme příjemný výběr.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Řecká obec Brno

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Naši členové mají možnost společného setkávání. Poskytujeme také službu poradenství. Nabízíme vám naši maximální ochotu. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český národní výbor frankofonního ekonomického fóra, o.p.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řecká obec Krnov-město

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím. Tanec nás baví a má u nás tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boiové a Fergunna

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Věci řešíme s ochotou. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pirin

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský dětský folklorní soubor - Holúbek, o.s.

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Skvělé tábory jsou připraveny speciálně pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel folklorního souboru Špindleráček

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Nezapomněli jsme ani na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Polonus Klub Polski v Brně

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bratrstvo Keltů

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravenses terra Moravia spol. s r.o.

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky. Náš spolek je určen pro všechny, kteří mají rádi judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku