Nepřehlédněte

Přátelé národních kultur

Společně s našimi zaměstnanci jsme pro vás sestavili jedinečnou databázi firem a institucí, které spolehlivě působí v oblasti Přátelé národních kultur. Nyní je vám tato databáze k dispozici. Přejeme příjemný výběr.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Asociace Ruských spolků v České republice, o. s.

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fórum Ukrajinců ČR

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Pravidelně se společně setkáváme. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. K dispozici máme vlastní kuželky. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řecká obec Praha

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů. Vedeme oddíl kuželek. Členové našeho sdružení se věnují tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NE-BE, společnost pro šíření vlámské a nizozemské kultury

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Prvořadá je pro nás serioznost. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Romské kulturní a společenské centrum

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Věci řešíme ochotně. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Menora o.s.

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Členům spolku nabízíme poradenství. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Německý jazykový a kulturní spolek Brno

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Je pro nás důležitá serioznost. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česko-japonská společnost

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Svou činnost praktikujeme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Romodrom, o.s.

Zabýváme se sdružením lidí. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Čechů z banátských Karpat

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku