Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

APRO MED, s.r.o. - MUDr. Marcela Charvátová, praktický dětský lékař

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavla Sýkorová, praktický lékař

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Yvona Heidrichová, praktický lékař

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Inge Váňová, praktický lékař

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Můžete také využít služeb naší odborné péče. Základem naší práce je individuální přístup. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Crhová, dětský lékař

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Poláková

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Rádi vám zajistíme odbornou zdravotní péči. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. V naší dětské ordinaci máme skvělé a moderní vybavení, se kterým se léčí jedna radost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Gruber, CSc.

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Košťálová, praktický lékař

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Poskytneme konzultaci každému. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Šárka Kasardová - praktický lékař.

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Naše zařízení zajišťuje také odbornou ošetřovatelskou péči nemocným osobám. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Fusková, praktický lékař

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku