Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Zdeněk Klos , praktický lékař

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Poláková, praktický lékař

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Naše firma se postará o individuální přístup. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Karzelová, praktický lékař

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Šárka Vymazalová, praktický lékař

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Naší dobrou vizitkou je také individuální přístup ke každému klientovi. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Ottová, praktický lékař pro děti a dorost

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Sedláčková, praktický lékař

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům. Zprostředkováváme konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Garantujeme vám kvalitní odbornou péči. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Bartovičová, praktický lékař

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Individuální přístup ke každému z našich klientů nám usnadňuje práci. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Halačková, praktický lékař

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslava Solaříková - praktičtí lékaři pro děti a dorost

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. K našim službám řadíme také konzultace. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Emilie Proksová, praktický lékař

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. U nás klademe důraz na individuální přístup. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku