Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Eliška Šafratová, praktický dětský lékař

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michaela Mladěnková, praktický dětský lékař

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Devečková, praktický lékař

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Dorničáková, dětský lékař

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Szücs, praktický lékař

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. S naší odbornou péčí budete maximálně spokojeni. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Svobodová, pratkická lékařka

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Nabídneme vám zajištění odborného poradenství v oblasti zdravotnictví. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Chudáček, praktický lékaře pro děti

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Psotová, praktický lékař

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. Jistě oceníte náš individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Krejčová, praktický lékař

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. U nás se budete cítit příjemně. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. Nabízíme klientům nepřetržitou odbornou péči. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Žídková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. U nás je vždy příjemné prostředí. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku