Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Helena Střempková, praktický lékař

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Odbornou péčí, kterou poskytujeme, rozhodně nebudete zklamáni. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Markéta Králová, praktický lékař

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavla Mahdalová, praktický lékař

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Hlaváčková, praktický lékař

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Vždy klademe důraz na individuální přístup. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr.Jiří Navrátil, kardiolog

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Wechslerová, praktický lékař pro děti a dorost

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. Naše zařízení zajišťuje také odbornou ošetřovatelskou péči nemocným osobám. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Nabízíme vám individuální přístup. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Pospíchalová

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Sjednejte si u nás také odborné poradenství v oblasti zdravotnických služeb. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Naše dětská klinika má laskavý a trpělivý přístup k malým pacientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Valachová, praktický lékař

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. U nás se budete cítit příjemně. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Berka, praktický lékař

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Zámečníková, praktický lékař

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. K pacientům v našich službách máme samozřejmě individuální přístup. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku