Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Libuše Trucová, pediatr

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Garantujeme vám individuální přístup. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Mikešová - lékař

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Daniela Verdánová-praktický lékař

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Nabízíme různé konzultace. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Elena Adámková - praktický lékař

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Nabízíme také odborné zdravotní konzultace. Naše zařízení zajišťuje také odbornou ošetřovatelskou péči nemocným osobám. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Divišová/pediatr

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. U nás se budete cítit příjemně. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. K pacientům v našich službách máme samozřejmě individuální přístup. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Vlková - dětský lékař

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslava Doleželová

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Mlejnková

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Darina Mudrová pediatr

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Naše firma vám poskytne možnost odborné konzultace. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Drahomíra Červená praktický lékař

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Naši dětští lékaři jsou zkušení odborníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku