Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. David Zeman, s.r.o., praktický lékař

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Rádi vám poskytneme konzultace. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Markéta Maršálková, praktický lékař

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Taťána Kiršová, praktický lékař

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Jistě oceníte náš individuální přístup. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Nabízíme všem možnost odborné konzultace. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Pastrňáková, praktický lékař

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Součástí námi poskytovaných služeb je i odborná péče. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Rotscheinová, praktický lékař

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Základem našich služeb je individuální přístup. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Špíšková, praktický lékař pro děti a dorost

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Připravíme vám odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Dvořáková- lékař

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Jarošová, praktický lékař

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Svým klientům garantujeme individuální přístup. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Pavlincová, praktický lékař

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Potěší vás náš individuální přístup. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Macková, praktický lékař

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Poskytneme konzultaci každému. Naše zdravotnické služby zahrnují taktéž odbornou péči pro vás. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. U nás je vždy příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku