Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Danuše Rašíková, praktický dětský lékař

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů. Poskytneme konzultaci každému. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlasta Špatinová, praktický lékař

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Stanislava Stuchlíková, praktický lékař

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Svým klientům garantujeme individuální přístup. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Danuše Nytrová, praktický lékař

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. U nás máte možnost využít poradenství. Jsme schopni vám zajistit osobní konzultace. Při léčbě pacientů uplatňujeme své rozsáhlé znalosti. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Jeleníková, praktický lékař

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivona Jonášová, praktický lékař pro děti a dorost

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Danuše Menčíková- lékař

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. U nás klademe důraz na individuální přístup. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Havelková, praktický lékař

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Herůdková, praktický lékař

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. U nás uplatňujeme ve vztahu k zákazníkům především individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Pazderková, praktický lékař

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku