Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Ivana Šťovíčková - praktický dětský lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Vždy klademe důraz na individuální přístup. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Maria Pavelková - dětský lékař

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. Využijte naši nabídku na konzultace. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlasta Konopková, praktický lékař

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Poskytneme vám i odborné konzultace. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Směrodatný je u nás vstřícný a individuální přístup. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiřina Tvrzová, praktický dětský lékař

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Poskytujeme odborné konzultaci na úrovni. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Taťána Silberová, praktický lékař

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Využijte naši nabídku na konzultace. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miluše Adamcová, praktický lékař

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Růžena Fijaková, praktický lékař

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Misařová Vinterová, praktický lékař

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. U nás se budete cítit příjemně. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. Sjednejte si u nás také odborné poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Peterková, praktický lékař pro děti a mládež

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Kaprálová, praktický lékař

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Rádi vám zajistíme odbornou zdravotní péči. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Naše firma se postará o individuální přístup. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku