Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Miroslava Beranová, praktický lékař

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Hančilová - praktický dětský lékař

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Poskytujeme systematickou odbornou péči. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Vaníčková, dětský lékař

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Nováková , praktický lékař

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Pokud vyžadujete individuální přístup, rozhodně naplníme vaše představy. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Špačková , praktický dětský lékař

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Náš individuální přístup jistě oceníte. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Olga Ichnovská, praktický lékař

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helal Al-Saheb, praktický lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karla Filipová , praktický lékař

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Nakupujte u nás a dočkáte se individuálního přístupu z naší strany. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Filková, praktický lékař

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Kalvodová, praktický lékař pro děti a dorost

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. U nás vám zajistíme skutečně odbornou péči. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku