Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Vacková , praktický lékař

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Olga Palánová

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Naši lékaři nabízí individuální přístup všem pacientům, kterým se budou plně věnovat. Využijte naši nabídku na odbornou péči. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Maršáková, praktický lékař

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Vališová - Praktický lékař pro děti a dorost

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Fialová, praktický lékař

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Základem naší práce je individuální přístup. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Veronika Valdštýnová

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Užijte si u nás individuální přístup. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Dolanová, praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Šenšel, praktický lékař

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Renata Nováková, praktický lékař

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. U nás se budete cítit příjemně. Poskytujeme prvotřídní odbornou péči. Konzultace patří mezi další služby, které nabízíme. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Pivoňková, praktický lékař

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Dokážeme skvěle využít své znalosti ve zdravotnických službách. S našimi ochotnými pracovníky se vám dostane veškerých zdravotnických služeb. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku