Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jaroslava Lelková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Václav Provazník - praktický lékař

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zuzana Málková - Ordinace praktického lékaře

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Šikýřová

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Šárka Pekařová

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Píšová - Ordinace praktického lékaře

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Můžete využít naší odborné péče. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Wiererová- pediatr

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Zdravotní služby poskytujeme individuálně, podle vašich potřeb a představ. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jelena Strnadová- pediatr

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Viktora

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Individuální přístup je nám vlastní. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Adlerová, praktický dětský lékař

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Připravíme vám odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku