Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Ivana Maroušková pediatr

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Odborná péče u nás jde ruku v ruce s lidským přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Nováková praktická lékařka

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Můžete využít naší odborné péče. Při provádění lékařské péče se zaměřujeme na dospělé pacienty. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Trucová , Praktická lékařka pro děti a dorost

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martin Pospíšil - lékař pro děti a dorost

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Zaručujeme vám individuální přístup ke každému z našich klientů. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Poláková - pediatrie

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Vážíme si všech našich klientů, každému proto nabídneme individuální přístup. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Objednat se u nás můžete také na konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Emilie Spáčilová - dětský lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. U nás zažijete opravdu individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Galeková - praktická lékařka

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Naděžda Vytrhlíková,ordinace

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. U nás můžete využít také službu poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Stanislava Kvíčalová - Ordinace praktického lékaře

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Poskytujeme odborné služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Furišová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Nabízíme vám individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku