Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Marcela Janková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavla Zdechovská - praktická lékařka

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Věnujeme se zejména zajišťování odborné zdravotnické péče. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Poskytujeme odborné konzultaci na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Václava Hanušová - Provoz ordinace praktického lékaře

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Naší dobrou vizitkou je také individuální přístup ke každému klientovi. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Díky svým širokým znalostem vám můžeme kvalifikovaně poradit. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Doskočilová

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků. Garantujeme vám kvalitní odbornou péči. Základem našich služeb je individuální přístup. Rádi vám poskytneme konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Svatava Skýbová

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Naše konzultace vám pomohou s nákupem. V rámci nabízených zdravotnických služeb máme dostatek znalostí a zkušeností. Směrodatný je u nás vstřícný a individuální přístup. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Smetanová

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Všem pacientům nabízíme individuální přístup. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marcela Poláková- pediatr

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. K vašemu nákupu přistupujeme individuálně. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Fabiánová- pediatr

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Weiglová, praktický dětský lékař

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Nina Stará, praktický lékař

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku