Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Dalibora Kadlecová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Stříteská

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Špačková

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Baránková

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Zakládáme si u nás na individuálním přístupu. Nabízíme různé konzultace. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Aleš Polách - Med centrum

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Naši klienti oceňují individuální přístup. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiřina Šrůtková

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ludmila Kopřivová- pediatr

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Lachsová- praktická lékařka

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Každou vaši objednávku řešíme individuálně. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marcel Růžička - pediatr

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny. U nás je vždy příjemné prostředí. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Luděk Vincent, praktický dětský lékař

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Využijte našich znalostí aktuálních změn. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Jistě oceníte náš individuální přístup. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku