Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Vlasta Čejková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Můžete si u nás vybrat z několika oblastí odborné péče. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Olga Štěpánková - Ordinace praktického lékaře

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Spolehněte se na naše konzultace. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Náš personál je profesionální a ochotný. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Irena Hojgrová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Zdravotní služby poskytujeme s ohledem na individualitu našich klientů. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. Poskytujeme odborné konzultace pro naše klienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Šterclová - praktický lékař pro děti

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Zastáváme individuální přístup při poskytování zdravotních služeb. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Kalčíková-Praktický lékař pro děti

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Náš personál je profesionální a ochotný. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Žitná - Praktický lékař pro děti a dorost

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Poskytujeme systematickou odbornou péči. K vašemu nákupu přistupujeme individuálně. Poskytujeme odborné konzultace. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libuše Urbanová - praktický dětský lékař

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. U nás je vždy příjemné prostředí. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Dyntarová-pediatr

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miluše Sáblíková, dětský lékař

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Individuální přístup je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Šimková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. Garantujeme odbornou péči v rámci námi poskytovaných služeb. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku