Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Iva Hartmannová - dětský lékař

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Naší dobrou vizitkou je také individuální přístup ke každému klientovi. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. Odborná péče u nás jde ruku v ruce s lidským přístupem. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Šabová,ordinace

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Šárka Horychová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Laštovková-praktický lékař

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Hrobařová-Ordinace

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Poskytujeme odbornou péči. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Musilová-Praktický lékař pro děti

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Dvořáková-pediatr

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. V rámci našich služeb je rovněž zajištěna odborná péče. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Dobešová, Praktický lékař

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Mátlová, Praktický lékař

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. Individuální přístup ke každému z našich klientů nám usnadňuje práci. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Homolová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Poskytujeme odborné konzultace. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku