Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Milan Fürst, praktický lékař

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! U nás se budete cítit příjemně. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Slaninová - praktický lékař

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Bolková, lékař

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Poskytujeme odborné služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michaela Otcovská - Ordinace praktického lékaře

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. U nás se dočkáte individuálního přístupu. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Pávková-pediatr

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Naše oddělení je uzpůsobeno také dětským pacientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Yvona Kachlíková

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Zaručujeme vám individuální přístup ke každému z našich klientů. Naši odborníci využívají své znalosti při léčení svých pacientů. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milana Smékalová

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná. Využijte naši nabídku na konzultace. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karla Martínková praktická lékařka

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Poskytujeme individuální přístup vůči všem našim klientům. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Samozřejmostí jsou konzultace s naší firmou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Dostálová praktický lékař

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Poskytneme konzultaci každému. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Naše dětská klinika má laskavý a trpělivý přístup k malým pacientům. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Aldorfová pediatr

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku