Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Karla Martínková praktická lékařka

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Poskytujeme individuální přístup vůči všem našim klientům. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Samozřejmostí jsou konzultace s naší firmou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Dostálová praktický lékař

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Poskytneme konzultaci každému. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Naše dětská klinika má laskavý a trpělivý přístup k malým pacientům. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Aldorfová pediatr

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Maroušková pediatr

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Odborná péče u nás jde ruku v ruce s lidským přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Nováková praktická lékařka

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Můžete využít naší odborné péče. Při provádění lékařské péče se zaměřujeme na dospělé pacienty. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Trucová , Praktická lékařka pro děti a dorost

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martin Pospíšil - lékař pro děti a dorost

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Najdete nás v příjemném prostředí naší instituce. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. Zaručujeme vám individuální přístup ke každému z našich klientů. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Poláková - pediatrie

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Vážíme si všech našich klientů, každému proto nabídneme individuální přístup. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Objednat se u nás můžete také na konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Emilie Spáčilová - dětský lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Máme bohaté znalosti v oboru zdravotnických služeb. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. U nás zažijete opravdu individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Galeková - praktická lékařka

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku