Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Hana Andrejsková pediatr

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Burešová pediatr

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Využíváme výhod individuálního přístupu ke všem klientům. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Zábršová pediatr

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. S naší odbornou péčí budete maximálně spokojeni. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Drahomíra Tomíčková praktická lékařka

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Nabízíme vám konzultace u významných odborníků v dané specializaci. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Hadraba

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Poskytneme vám naše znalosti s velkou ochotou. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Rádi vám poskytneme konzultace. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Markéta Kubešová-pediatr

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. U nás se setkáte pouze s odbornou péčí. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Vojtková - lékařka pro děti a dorost

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Můžete také využít služeb naší odborné péče. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Plaňanská,praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků. S naším individuálním přístupem jsou klienti spokojeni. Poskytneme vám i odborné konzultace. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlasta Procházková,ordinace

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Věnujeme se zejména zajišťování odborné zdravotnické péče. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Volšíková - praktická lékařka

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. U nás uplatňujeme ve vztahu k zákazníkům především individuální přístup. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku