Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Eva Tesařová pediatr

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Naše firma vám poskytne možnost odborné konzultace. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. U nás je vždy příjemné prostředí. Individuální přístup ke každému našemu klientovi je pro nás důležitý. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Borejová pediatr

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Zastáváme individuální přístup při poskytování zdravotních služeb. Rádi vám poskytneme konzultace. Naši dětští lékaři jsou zkušení odborníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Smetanová praktická lékařka

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Sieglová pediatr

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Užijte si u nás individuální přístup. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vítězslava Kubánková

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Směrodatný je u nás vstřícný a individuální přístup. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Neoralová - dětský lékař

Nabízíme odborné zdravotní služby. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jitka Provazníková, Praktická lékařka pro děti a dorost

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. S nebývalou ochotou jsme tu pro vás v rámci našich poskytovaných služeb. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Zúčastněte se také našich zdravotních konzultací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Jílková

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miloš Friedman,praktický lékař

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Kosařová - dětská lékařka

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. U nás klademe důraz na individuální přístup. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Využijte naši nabídku na odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku