Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Soňa Pospíšilová- pediatr

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Blanka Tesařová,praktický lékař

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Díky svým širokým znalostem vám můžeme kvalifikovaně poradit. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Muhsin Al-Kannany-praktický lékař

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Daniela Slepičková-Ordinace lékaře pro děti a dorost

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Součástí námi poskytovaných služeb je i odborná péče. Naši odborníci využívají své znalosti při léčení svých pacientů. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Stanislav Kusý- Praktický lékař pro děti a d

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martin Preiss- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. V neposlední řadě se věnujeme individuálnímu přístupu. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Nabízíme standardní léčebnou a preventivní péči pro děti. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnické zařízení, s.r.o. - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Sjednejte si u nás zajištění odborné zdravotnické péče. Nabízíme vám individuální přístup. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Naši dětští lékaři jsou zkušení odborníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jindřiška Henková- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu ke všem pacientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Dobiášová-Praktický lékař pro děti a dorost

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Kateřina Svobodová, praktický lékař

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Poskytneme vám individuální přístup. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku