Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Zdeňka Horká,praktický lékař

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. Poskytneme vám naše znalosti s velkou ochotou. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Kyrianová, dětský lékař

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. O zdraví vašich dětí budou pečovat skvělí dětští lékaři. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Sylvie Prokopcová, praktický lékař

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Indra - lékař

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Díky svým širokým znalostem vám můžeme kvalifikovaně poradit. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libor Válek - dětský praktický lékař

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Zastáváme individuální přístup při poskytování zdravotních služeb. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Nabízíme široké spektrum odborné péče. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Diepoldová - Praktický lékař pro děti a dorost

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. Zprostředkováváme konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Vyznáváme zásady odborné péče. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ondřej Drátovský - dětský lékař

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Boušková-pediatr

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Zaručujeme vám individuální přístup ke každému z našich klientů. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Sylva Štěrbová

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. V našem zdravotnickém zařízení preferujeme individuální přístup ke klientům. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimíra Holasová

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. Naši odborníci využívají své znalosti při léčení svých pacientů. Nabízíme klientům nepřetržitou odbornou péči. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku