Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Eva Janíková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Luňáčková, pediatrie

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Hoffmann, praktický lékař

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Naši lékaři nabízí individuální přístup všem pacientům, kterým se budou plně věnovat. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Minaříková, dětský lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Můžete s námi také přímo konzultovat váš zdravotní stav. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Hejnová, lékař

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. U nás můžete kdykoli vyhledat odbornou péči. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivanka Vondřichová - Praktický lékař pro děti a dorost

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. U nás je vždy příjemné prostředí. Nabízíme široké spektrum odborné péče. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Irena Vavrušková/pediatr

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Zdravotní služby poskytujeme s ohledem na individualitu našich klientů. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdenka Adamová

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavla Otáhalová

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Hejhalová - pediatr

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Odborně pečujeme o každého našeho zákazníka. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku