Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jana Konvičková

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Věnujeme se zejména zajišťování odborné zdravotnické péče. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavla Tvrdoňová

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Kobsová

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Nabízíme vám konzultace u významných odborníků v dané specializaci. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Rulíšková

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Naší zásadou je individuální přístup ke klientům. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Naše dětská klinika má laskavý a trpělivý přístup k malým pacientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Čechová

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Zakládáme si u nás na individuálním přístupu. Poskytujeme znalost aktuálních změn. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. U nás se setkáte pouze s odbornou péčí. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Svobodová-praktický lékař

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Každému našemu klientovi poskytneme individuální přístup. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Můžete využít naší odborné péče. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. O zdraví vašich dětí budou pečovat skvělí dětští lékaři. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libuše Rohanová, praktická lékařka pro děti a dorost

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dagmar Paťhová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Odborná péče našich zdravotníků je u nás zaručena. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Procházková

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Můžete také využít služeb naší odborné péče. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Anna Macháčová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku