Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Lenka Jakimovová

U nás se vám dostane požadovaných zdravotnických služeb. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Nabízíme lékařskou péči pro dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lomed, spol. s r.o.

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Garantujeme odbornou péči v rámci námi poskytovaných služeb. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michal Pukovec

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Beneš

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Kvalitní odborná péče je součástí námi poskytované služby. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Reznerová

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. U nás můžete kdykoli vyhledat odbornou péči. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Elena Kašparová-psychiatrická ambulance

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Nabízíme široké spektrum odborné péče. Zastáváme individuální přístup při poskytování zdravotních služeb. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Naši dětští lékaři jsou zkušení odborníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Maria Dvořáčková, praktická lékařka pro děti a dorost

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. V naší dětské ordinaci máme skvělé a moderní vybavení, se kterým se léčí jedna radost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dagmar Lakomá - Praktický lékař pro děti a dorost

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Vážíme si všech našich klientů, každému proto nabídneme individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Kučerová

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Jistě oceníte náš individuální přístup. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Přijďte si k nám pro odbornou zdravotnickou péči. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Magda Fišerová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Využijte náš individuální přístup ke každému nákupu. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku