Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Marie Novotná- Praktický lékař

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. U nás můžete kdykoli vyhledat odbornou péči. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavla Špálová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Můžeme vám slíbit individuální přístup ke každému z vás. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. Provozujeme ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marta Pešková- pediatr

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. V oblasti zdravotnických služeb dokážeme perfektně využít své znalosti. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdena Grznárová- pediatr

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Naší prioritou je profesionalita, ochota a individuální přístup. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zuzana Schnabelová- Praktická lékařka pro děti a dorost

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Zajišťujeme také odborné poradenství. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Šponerová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Náš individuální přístup vás potěší. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Hájková- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Individuální přístup k našim pacientům zajisté oceníte. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdenka Kynclová, Pediatr

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Mikyška, praktický dětský lékař

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Nákup u nás vám usnadní naše konzultace. U nás zažijete opravdu individuální přístup. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Novotná

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku