Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Vilma Vaňurová- Praktická lékařka pro děti a dorost

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. U nás vám zajistíme skutečně odbornou péči. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Podzimková- Praktický lékař

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Můžete s námi konzultovat cokoliv. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Ševčíková- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Do naší dětské ordinace přijímáme nové pacienty. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marta Dlabalová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. U nás budete příjemně překvapeni individuálním přístupem. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marcel Truelle- pediatr

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Naši zaměstnanci nabízí také konzultace Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Laštůvková- Praktický lékaři pro děti a dorost

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Lukešová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. V naší dětské ordinaci vládne příjemná atmosféra..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Kratochvílová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Božena Glierová, praktická lékařka pro děti a dorost.

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Samozřejmostí jsou konzultace s naší firmou. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Rudolf Bugner, praktický dětský lékař

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku