Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Andrej Popov-pediatr

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Nedělková- Praktický lékař pro děti

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Vyznáváme zásady odborné péče. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Poskytujeme také dětskou pohotovostní službu. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zuzana Jirků- pediatr

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Náš personál je profesionální a ochotný. Potěší vás náš individuální přístup. V rámci našich služeb je rovněž zajištěna odborná péče. Odborná znalost v rámci našich služeb je pro nás prioritou. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stodská nemocnice, a.s.- pediatr

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Poskytujeme také dětskou pohotovostní službu. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství. Zastavte se se svým chlupatým mazlíčkem v naší veterinární ordinaci. Poskytujeme rehabilitace pro ambulantní pacienty. Poskytujeme kompletní ambulantní gynekologickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr.Aleš Pokorný CSc-pediatr

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem. Využijte také naše konzultace. Svěřte se do odborné péče, kterou vám budou poskytovat naši odborníci. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Reifová- pediatr

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Jsme schopni vám zajistit osobní konzultace. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Stejskalová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Náš individuální přístup vás potěší. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Vltavská- Praktický lékař pro děti a dorost

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Karolína Puchnerová, praktický lékař

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. Odbornou péčí, kterou poskytujeme, rozhodně nebudete zklamáni. Pro klienty je důležitý náš individuální přístup. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Němcová

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Nabízíme různé konzultace. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči. S naším individuálním přístupem jsou klienti spokojeni. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku