Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Zdenka Vojtková

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Yvetta Fialová - lékařka pro děti a dorost

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. Zdravotní služby poskytujeme s ohledem na individualitu našich klientů. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Musílková

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Spolehněte se na naše konzultace. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Kykalová,praktický lékař

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Naši dětští lékaři jsou zkušení odborníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radka Kajšová,ordinace

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. K našim přednostem patří také individuální přístup ke každému klientovi. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zuzana Michálková - praktická lékařka

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Naši odborníci vám budou poskytovat tu nejlepší péči. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Achourová - dětský lékař

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Provozujeme ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jelena Veselá - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. U nás klademe důraz na individuální přístup. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavla Sladká - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Potěší vás náš individuální přístup. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Jůnová - praktická lékařka pro děti a dorost

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Díky svým širokým znalostem vám můžeme kvalifikovaně poradit. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. U nás se budete cítit příjemně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku