Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Lenka Švecová- pediatr

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiřina Kotková- pediatr

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Garantujeme odbornou péči v rámci námi poskytovaných služeb. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Poláček

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jarmila Eimová, praktický dětský lékař

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Sjednejte si u nás také odborné poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Rybníčková, praktický lékař

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Se svými znalostmi vám můžeme kdykoli kvalifikovaně pomoci. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Šťovíčková - praktický dětský lékař

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Nabízíme poradenství zaměřené na ochranu zdraví. Vždy klademe důraz na individuální přístup. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Maria Pavelková - dětský lékař

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. Využijte naši nabídku na konzultace. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlasta Konopková, praktický lékař

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Poskytneme vám i odborné konzultace. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Směrodatný je u nás vstřícný a individuální přístup. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Zelená, praktický lékař

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Lasáková, praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku