Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Blanka Šiklová - Praktický lékař pro děti.

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. I vy můžete využít naši odbornou péči. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mária Zsigmondová - pediatr

Zajišťujeme potřebné zdravotnické služby. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. U nás se dočkáte individuálního přístupu. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Magdalena Roubínková/pediatr

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. Nabízíme vám individuální přístup. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Herynková-Ordinace praktického lékaře

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Potěší vás náš individuální přístup. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. Poskytneme konzultaci každému. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marta Hálová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Jistě oceníte náš individuální přístup. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Naše firma vám poskytne možnost odborné konzultace. Nabízíme široké spektrum odborné péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Barbara Taušová-pediatr

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslava Šikýřová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. U nás můžete využít také službu poradenství. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru. I vy můžete využít naši odbornou péči. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Neužilová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nabízíme řadu kvalitních zdravotnických služeb. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní. V oblasti zdravotnického poradenství jsme odborníci. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu ke všem pacientům. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Kohoutová - praktický lékař

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Taťána Lazarová

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Využijte náš individuální přístup ke každému nákupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku