Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Dana Vurmová - Praktický lékař pro děti

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti zdravotnictví ve váš prospěch. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Richard Válek - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlasta Tomsová- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Nebojte se na cokoli ohledně zdravotnických služeb zeptat našich ochotných zaměstnanců. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Švarcová - Praktická lékařka pro děti a dorost

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem. Můžete nás kdykoli oslovit ohledně zdravotnického poradenství. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Můžete využít naší odborné péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Nejepínská- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nabízíme odborné zdravotní služby. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Dvořáková-Praktický lékař pro dorost a děti.

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Naši pracovníci mají široké znalosti zdravotnických služeb. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Poskytujeme odborné služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimíra Poláková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Náš praktický lékař je spolehlivý, pečlivý a přesný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Randáková,praktický lékař

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Poskytujeme samozřejmě také konzultace. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Jilich - praktický lékař

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. U nás se setkáte pouze s odbornou péčí. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Náš personál je profesionální a ochotný. Naše ordinace všeobecného praktického lékaře pro dospělé zajišťuje komplexní léčebně preventivní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Soňa Pospíšilová- pediatr

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku