Nepřehlédněte

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Milena Nováková- Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče. Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí. Zúčastněte se také našich zdravotních konzultací. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michal Hlavatý - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Olga Horová- Prakticky lékař pro děti a dorost

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Věra Janíková-Praktický lékař pro dorost a děti.

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Zimmelová

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Nákup u nás vám usnadní také naše konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Olga Vyhnálková- Prakticky lékař pro děti a dorost

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. Přinášíme vám odbornou péči na vysoké úrovni. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zora Benáková- Praktická lékařka pro děti a dorost

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Díky svým širokým znalostem vám můžeme kvalifikovaně poradit. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Hořejš - lékař pro děti a dorost

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Nabízíme širokou škálu služeb včetně individuálního přístupu. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Lenka Cvilinková - praktický lékař

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Poskytujeme odborné konzultaci na úrovni. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Renata Králová- pediatr

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku